رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

• 3 ماه بعد...
  • پاسخ 46
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

درود و ممنون برای این تاپیک

آیا میشه از طریق کسپر اسکای این برنامه رو در فایروال قرار داد

و اگر امکانش هست از دوستان اگه کسی اطلاعات داره ، راهنمایی کنه لطفا.

با سپاس

لینک به دیدگاه
  • 7 ماه بعد...

سلام آقا مرتضی میشه کاری کرد که بل کل هیچی تو ویندوز 8.1 آبدیت نشه؟

ضمنا برای مشاهده بیت به بیت ترافیک مصرفی ویندوز 8.1 خودش این قابلیتو داره. اگه رو کانکشن وایفا کلیک راست کنی و گزینه ی show estimated data usage رو بزنی زیر همون کانکشن میتونی ببینی. ممنون

لینک به دیدگاه

دوستان به لینک زیر برید و تنظیمات مربوطه را انجام بدین مشکل خیلی راحت حل میشه...

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه
  • 3 ماه بعد...

با سلام .ممنون اقا مرتضی به خاطر مطلب خوبت

:icon_gol:

ولی یه سوالی که از همه نو اندیشان عزیز دارم اینه که من تمامی مراحلی رو که تو بالا نوشته شده مو به مو انجام دادم و اتفاقا مشکلم حل شد تا حدودی. به این صورت که من تا وقتی که صفحه مرورگرم رو باز نکنم دیگه از ترافیکم به صورت پس زمینه(background( کم نمیشه ولی به محض این که یه صفحه اینترنتی رو باز بکنم سیستمم شروع به دانلود کردن اطلاعات میکنه یعنی اپلود که میکنه هیچی دانلود هم میکنه .مثلا باز کردن هر صفحه وبسایت ناقابل برای من حدود 1مگابایت اب میخوره.

یا اگه یه ربع تو اینترنت گشت بزنم دور رو بر 25-30 مگ از حجمم کم میشه میخواستم بدونم که باتوجه به اینکه تمام مراحل بالا رو مو به مو انجام دادم چه دلیلی داره که این اتفاق میفته؟

با تشکر

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...