رفتن به مطلب

روانشناسی مو

ارسال های توصیه شده

1. اونهایی که موهای کوتاه دارند: دلبسته خصوصیات فیزیکی در امر ازدواج عاشق نظم و ترتیب در زندگی همیشه سر وقت به قرارهایشان میرسند .خسیس و اهل حساب و کتاب .

2.اونای که موهای بلند و نا مرتب دارند:یک جای زندگی شان همیشه می لنگد .بیش از حد نگران ناامید اینده ومعمولا نا کامی ها را تجربه کردند وبه سختی اعتماد دارند .

3.اونای که موهای بلند دارند و انها را می بندند.هیچ تعهدی به نظم ندارند عاشق صدای بلند ادبیات و اهل بحث و جدل هستند خیلی دست و دل بازو معمولا کمتر پیش میاید در یک شاخه بمانند و همیشه در حال تغیر مسیر هستند.

4.اونای که فرق وسط باز میکنند.بسیار ظاهر پسند اهل شوخی البته بسیار متکبر خود خواه سخت سلیقه وبه اصلاح مبادی اداب هستند.

5.اونای که فرق از کنار باز میکنند .بسیار قابل اعتماد. متعهد به اصول اخلاقی .مهربان وعمدتا بذله گو هستند البته به سختی میتوان به درونشون پی برد معمولا به تجملات علاقه ندارند وبهترینهای هر چیز هستند

لینک به دیدگاه

1. اونهایی که موهای کوتاه دارند:دلبسته خصوصیات فیزیکی در امر ازدواج عاشق نظم و ترتیب در زندگی همیشه سر وقت به قرارهایشان میرسند .خسیس و اهل حساب و کتاب .

2.اونای که موهای بلند و نا مرتب دارند:یک جای زندگی شان همیشه می لنگد .بیش از حد نگران ناامید اینده ومعمولا نا کامی ها را تجربه کردند وبه سختی اعتماد دارند .

3.اونای که موهای بلند دارند و انها را می بندند.هیچ تعهدی به نظم ندارند عاشق صدای بلند ادبیات و اهل بحث و جدل هستند خیلی دست و دل بازو معمولا کمتر پیش میاید در یک شاخه بمانند و همیشه در حال تغیر مسیر هستند.

4.اونای که فرق وسط باز میکنند.بسیار ظاهر پسند اهل شوخی البته بسیار متکبر خود خواه سخت سلیقه وبه اصلاح مبادی اداب هستند.

5.اونای که فرق از کنار باز میکنند .بسیار قابل اعتماد. متعهد به اصول اخلاقی .مهربان وعمدتا بذله گو هستند البته به سختی میتوان به درونشون پی برد معمولا به تجملات علاقه ندارند وبهترینهای هر چیز هستند

:1238: :ws17:

من واقعاً زده به سرم یه تست روانشناسی بسازم. باید ببینم درباره چی تست نداریم برم یکی در اون مورد بسازم :ws28:

لینک به دیدگاه

من واقعاً زده به سرم یه تست روانشناسی بسازم. باید ببینم درباره چی تست نداریم برم یکی در اون مورد بسازم :ws28:

یهنی فکر میکنی میتونی؟؟؟؟؟؟؟؟؟:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

فکر بدی هم نیست من تا حالا تست روانشناسی ناخن ندیدم می خوای امتحان کن ببین می تونی بسازی یا نه :ws28:

لینک به دیدگاه
یهنی فکر میکنی میتونی؟؟؟؟؟؟؟؟؟:banel_smiley_4:

کاری نداره که : ببین مثلا

اگه کسی از ناخن های دست راستش شروع کنه به سوهان کشیدن این آدم آدم قابل اعتمادی :jawdrop::ws28::ws28:

بعدی رو میزارم به عهده محمد چون خیلی دلش میخواد که تست روانشناسی درست کنه :ws28::icon_pf (34):

لینک به دیدگاه

من قبلاً تست روانشناسی ناخن هم دیدم :ws28:

البته در مورد سوهان کشیدن ناخن چیزی ندیدم. فکر و ایده جالبیه.

تست درست کردن کاری نداره. 4نفرو میذاری جلوت میگی ناخناتونو سوهان بکشین. بعد هرکس هرطوری اینکارو میکرد اخلاقش رو نسبت میدیم به اون حالت سوهان کشیدن :ws28:

مثلاً کسی که از انگشت شصت دست راستش شروع کنه آدم شکاکیه.

کسی که از انگشت شصت دست چپش شروع کنه اعتماد به نفس بالایی داره.:ws28:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...