رفتن به مطلب

سلامتی همه دخترای ساده

ارسال های توصیه شده

من نه موهامو بلوند میکنم ...

نه پاشنه 15 سانتی پام میکنم ...

نه ساعت 12 شب باهات میام بیرون ...

نه میام مهمونی،نه لب به مشروب و سیگار میزنم ...

... نه عزیزم، من نیستم ...

من موهام مشکیه ...

تیپم سادست ...

اخلاقم اینه ...

کفشامم همه اسپرت!

ساعت 9 شب هم باید خونه باشم!

من اینم...!!!

سلامتی همه دخترای ساده"

هست

فقط باید بگردی ، چون جلو چشم نیستن این جواهرات... ♥

لینک به دیدگاه
من که از خونه نمیرم بیرون که 9 خونه باشم :ws28:

یه سوال :

اونایی که کفش 15 سانتی میپوشن چجوری باهاش راه میرن ؟ :w58::ws52:

منم تا حالا حتی یه بارم نپوشیدم.

ولی اگه تمرین کنی میشه.فکر کنم از پاشنه کم شروع میکنن .ولی خداییش زیاده ها 15 سانت:ws3:

لینک به دیدگاه

من فک کردم تاپیک در مورد بهداشت و سلامته!!!:ws28::ws28:

بله که هستن ولی متاسفانه پسرای این فرمی خیلی خیلی کمترن و اون تعداد کم هم توسط دخترای بلوند پاشنه 15 سانتی تور میشن:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
من فک کردم تاپیک در مورد بهداشت و سلامته!!!:ws28::ws28:

بله که هستن ولی متاسفانه پسرای این فرمی خیلی خیلی کمترن و اون تعداد کم هم توسط دخترای بلوند پاشنه 15 سانتی تور میشن:banel_smiley_4:

من به عنوان یه پسر بهت میگم نه. اینطوریام نیست.:icon_gol:

خود من و خیلی هایه دیگه اصلا خوشمون نمیاد از این فرم دخترا.

از رو ظاهر قضاوت نکنیما ولی وقتی طرف قبل از تو با 20 تا پسر بوده! با هر کدوم ماشالا یه مسافرت رو رفته!

بهش میگی دوست دارم! شاید یه واکنشی نشون بده، ولی اون هزار بار این موقعیت رو تجربه کرده! اون کجا که به یه نفر بگی دوستت دارم و تو دلش یه لرزی بیوفته و اون کجا که طرف هیچ حسی بهش دست نده!

اون مسافرته ماه عسل که برای اولین بار دونفری با کسی که دوستش داری بری کجا و اون مسافرت با دختری که با N نفر قبل تو رفته اینور اونور!

تو هر تجربه ای واسه زندگی زناشویی اون دفعه اولِ خیلی مهمه! یعنی چندماه اول زندگیی رو به نظر من بیمه میکنه

خیلی از پسرا حالا به هر دلیلی اعم از غیرت و منطق و ... نمیتونن با دختری ازدواج کنن که کلی از این تجربه ها داره.

ماشالا اینجور دخترا دیگه دختر نیستن، از صد تا زن تجربه اشون بیشتره! این قضیه عده زیادی از پسرا رو دفع میکنه.:icon_gol:

دختر و پسر هم ندارها، کاملاً دوطرفه است.

لینک به دیدگاه

یعنی دختری که موهاش بلونده ، پاشنه 15 سانتی می پوشه . . . خوب نیست ؟ ساده نیست ؟ جواهر نیست ؟ دقیقا منظور چی بود ؟

هر کسی یه سلیقه ای داره . یه مدلی لباس می پوشه :banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
یعنی دختری که موهاش بلونده ، پاشنه 15 سانتی می پوشه . . . خوب نیست ؟ ساده نیست ؟ جواهر نیست ؟ دقیقا منظور چی بود ؟

خوب پوشش باید طوری باشه که جدا از سلیقه به فرهنگ و جامعه و سنت و عرف بیاد ، اینجوری خودت راحتتری عزیزم :w16:

لینک به دیدگاه
خوب پوشش باید طوری باشه که جدا از سلیقه به فرهنگ و جامعه و سنت و عرف بیاد ، اینجوری خودت راحتتری عزیزم :w16:

:icon_gol: به نظر من ما حق نداریم که آزادی افراد رو تحت عنوان عرف ، سنت ، جامعه و . . . بگیریم . البته من نه موهام بلونده نه پاشنه 15 سانتی می پوشم .

چرا ما اینجوری راحتیم ؟ چون به همه کار ما برچسب می زنن . به لباس پوشیدنمون ، طرز فکرمون ، خندیدنمون ، راه رفتنمون . . . این درست نیست به نظرم .

شاید لباس پوشیدن نمود شخصیت باشه تا حدودی ، اما هر گردی گردو نیست . :a030:

لینک به دیدگاه

نه، اصلاً.

جسارت نشه.

بحث سر اون طرز فکرِ هست که یک نفر رو به این نتیجه میرسونه که همچین سبک لباسی بپوشه.

صد درصد پیدا میشه دختری که موهاش بلونده و کفشش فلانِ و ... .ولی خیلی هم دختره سالمیه، صد درصد هم پیدا میشه دختر در ظاهر ساده ای که هفت خطِ روزگاره! ولی خب واقعاً این اشخاص یه جورایی انقدر کم هستن که تو جامعه آماری خودشون به حساب نمیان.

بازم تاکید میکنم که دختر و پسر نداره.

لینک به دیدگاه
:icon_gol: به نظر من ما حق نداریم که آزادی افراد رو تحت عنوان عرف ، سنت ، جامعه و . . . بگیریم . البته من نه موهام بلونده نه پاشنه 15 سانتی می پوشم .

چرا ما اینجوری راحتیم ؟ چون به همه کار ما برچسب می زنن . به لباس پوشیدنمون ، طرز فکرمون ، خندیدنمون ، راه رفتنمون . . . این درست نیست به نظرم .

شاید لباس پوشیدن نمود شخصیت باشه تا حدودی ، اما هر گردی گردو نیست . :a030:

اینو قبول دارم

اما بزا واقع بین باشیم

الانو ببین نه رویا و ارزو رو عزیزم ، در حال حاضر داریم با این شرایط و جامعه زندگی میکنیم ، ، اگه ما دخترا بخوایم با ارامش توش زندگی کنیم کار کنیم و راحت به اهدافمون برسیم، خواه ناخواه باید یه سری مسائلو رعایت کنیم نه واسه بقیه واسه خودمون ، واسه اینکه تو خیابون با ارامش و بدون دغدغه راه بریم و خیلی مسائل دیگه:w16:

من پاکم اما شاید پسری که از روبروی من میاد پاک نباشه پس نباید شرایطوواسش فراهم کنم که بهم چیزی بگه یا حرفی بزنه :a030:

لینک به دیدگاه
نه، اصلاً.

جسارت نشه.

بحث سر اون طرز فکرِ هست که یک نفر رو به این نتیجه میرسونه که همچین سبک لباسی بپوشه.

صد درصد پیدا میشه دختری که موهاش بلونده و کفشش فلانِ و ... .ولی خیلی هم دختره سالمیه، صد درصد هم پیدا میشه دختر در ظاهر ساده ای که هفت خطِ روزگاره! ولی خب واقعاً این اشخاص یه جورایی انقدر کم هستن که تو جامعه آماری خودشون به حساب نمیان.

بازم تاکید میکنم که دختر و پسر نداره.

ممنون از این جمله "بازم تاکید میکنم که دختر و پسر نداره " :icon_gol: اما به نظر من خوبه که در مورد افکار صحبت کنیم نه ظاهر . بعدم این تعمیم به کل ، حتی اگه درصد بالایی رو شامل باشه باز هم درست نیست .

اینو قبول دارم

اما بزا واقع بین باشیم

الانو ببین نه رویا و ارزو رو عزیزم ، در حال حاضر داریم با این شرایط و جامعه زندگی میکنیم ، ، اگه ما دخترا بخوایم با ارامش توش زندگی کنیم کار کنیم و راحت به اهدافمون برسیم، خواه ناخواه باید یه سری مسائلو رعایت کنیم نه واسه بقیه واسه خودمون ، واسه اینکه تو خیابون با ارامش و بدون دغدغه راه بریم و خیلی مسائل دیگه:w16:

من پاکم اما شاید پسری که از روبروی من میاد پاک نباشه پس نباید شرایطوواسش فراهم کنم که بهم چیزی بگه یا حرفی بزنه :a030:

ببین عزیزم جامعه ما بیماره و این اصلا ربطی به ظاهر نداره و مشکل از جای دیگه س . من شخصا توی یه شرکت مهندسی کار می کردم . ساده ترین لباس ها بدون هیچ آرایشی می رفتم سر کار ولی باز این مشکلات وجود داشت و علیرغم علاقه به کارم مجبور شدم کلا بذارمش کنار . و اینا درده واقعا .

نمیخوام تاپیکو ببرم به سمتی که از بحث خودش خارج بشه ولی قطعا با خود سانسوری من و شما جامعه درست نمیشه :icon_gol:

نظر من بازم اینه که نباید آزادی افراد رو بگیریم حتی با طرز تفکرمون :icon_gol:

لینک به دیدگاه
ممنون از این جمله "بازم تاکید میکنم که دختر و پسر نداره " :icon_gol: اما به نظر من خوبه که در مورد افکار صحبت کنیم نه ظاهر . بعدم این تعمیم به کل ، حتی اگه درصد بالایی رو شامل باشه باز هم درست نیست .

ببین عزیزم جامعه ما بیماره و این اصلا ربطی به ظاهر نداره و مشکل از جای دیگه س . من شخصا توی یه شرکت مهندسی کار می کردم . ساده ترین لباس ها بدون هیچ آرایشی می رفتم سر کار ولی باز این مشکلات وجود داشت و علیرغم علاقه به کارم مجبور شدم کلا بذارمش کنار . و اینا درده واقعا .

نمیخوام تاپیکو ببرم به سمتی که از بحث خودش خارج بشه ولی قطعا با خود سانسوری من و شما جامعه درست نمیشه :icon_gol:

نظر من بازم اینه که نباید آزادی افراد رو بگیریم حتی با طرز تفکرمون :icon_gol:

قبول دارم جامعه ما جامعه مناسبی نیس ، افکارشون درست و مناسب نیس، بله ممکنه اون موی بلوندم پاک و معصوم باشه و فقط واسه دل خودش واسه تنوع اینکارو کرده که تنوع تو زندگی حق هر انسانیه ، اما وقتی من میبینم و میدونم اگه با این مو برم بیرون هزار جور باید حرف بشنوم و هزار تا ماشین واسم بوق میزنن و اذیت میشم و عذاب میکشم خوب اینکارو نمیکنم یا حداقل از یه مدل ساده تر استفاده میکنم که هم واسم تنوع شه هم اذیت نباشم

شما داری ایراد جامعه رو میگی و این در حال حاضر بی فایدس ، باید واقعیتو ببینی و رفتار کنی

حالا ارزو یا خواسته ما چیه واسه ایندس نه حال

حالا ایشالا به جایی برسیم که این خواسته ها عملی شه :icon_gol:

لینک به دیدگاه
قبول دارم جامعه ما جامعه مناسبی نیس ، افکارشون درست و مناسب نیس، بله ممکنه اون موی بلوندم پاک و معصوم باشه و فقط واسه دل خودش واسه تنوع اینکارو کرده که تنوع تو زندگی حق هر انسانیه ، اما وقتی من میبینم و میدونم اگه با این مو برم بیرون هزار جور باید حرف بشنوم و هزار تا ماشین واسم بوق میزنن و اذیت میشم و عذاب میکشم خوب اینکارو نمیکنم یا حداقل از یه مدل ساده تر استفاده میکنم که هم واسم تنوع شه هم اذیت نباشم

شما داری ایراد جامعه رو میگی و این در حال حاضر بی فایدس ، باید واقعیتو ببینی و رفتار کنی

حالا ارزو یا خواسته ما چیه واسه ایندس نه حال

حالا ایشالا به جایی برسیم که این خواسته ها عملی شه :icon_gol:

رفتاری که ما در حال انجام میدیم در دراز مدت جامعه رو میسازه و طرز تفکر ما به طور مستقیم در رفتار جامعه تاثیر داره . با این جمله ت مخالفم " حالا ارزو یا خواسته ما چیه واسه ایندس نه حال" اینکه آرزو یا خواسته ما چیه دقیقا واسه حاله

منم امیدارم عملی شه و من و شما که دختریم راحت زندگی کنیم. بدون قضاوت ، بدون برچسب :w16: :icon_gol:

لینک به دیدگاه
من به عنوان یه پسر بهت میگم نه. اینطوریام نیست.:icon_gol:

خود من و خیلی هایه دیگه اصلا خوشمون نمیاد از این فرم دخترا.

از رو ظاهر قضاوت نکنیما ولی وقتی طرف قبل از تو با 20 تا پسر بوده! با هر کدوم ماشالا یه مسافرت رو رفته!

بهش میگی دوست دارم! شاید یه واکنشی نشون بده، ولی اون هزار بار این موقعیت رو تجربه کرده! اون کجا که به یه نفر بگی دوستت دارم و تو دلش یه لرزی بیوفته و اون کجا که طرف هیچ حسی بهش دست نده!

اون مسافرته ماه عسل که برای اولین بار دونفری با کسی که دوستش داری بری کجا و اون مسافرت با دختری که با N نفر قبل تو رفته اینور اونور!

تو هر تجربه ای واسه زندگی زناشویی اون دفعه اولِ خیلی مهمه! یعنی چندماه اول زندگیی رو به نظر من بیمه میکنه

خیلی از پسرا حالا به هر دلیلی اعم از غیرت و منطق و ... نمیتونن با دختری ازدواج کنن که کلی از این تجربه ها داره.

ماشالا اینجور دخترا دیگه دختر نیستن، از صد تا زن تجربه اشون بیشتره! این قضیه عده زیادی از پسرا رو دفع میکنه.:icon_gol:

دختر و پسر هم ندارها، کاملاً دوطرفه است.

به نظرم باید سابقه ی این پسرا رو هم در نظر بگیریم که با کارنامه ی پر و پیمونشون بازم دختر دس نخورده میخوان در حالی که خودشون چن نفرو بردن مسافرت

دختر خوب کم شده اما فک میکنم امار پسر خوب کمتره

لینک به دیدگاه
به نظرم باید سابقه ی این پسرا رو هم در نظر بگیریم که با کارنامه ی پر و پیمونشون بازم دختر دس نخورده میخوان در حالی که خودشون چن نفرو بردن مسافرت

دختر خوب کم شده اما فک میکنم امار پسر خوب کمتره

دقیقاً:icon_gol:

به نظرم نه! دقیقاً باید این کار رو کرد.

به قول صادق هدایت :

فاحشه کسی است که در زندگیش از همخوابگی با بزغاله نگذشته است!

اما قصد دارد با دختر باکره ازدواج کند!!!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...