رفتن به مطلب

معرفی و بهترین مترجم زبان انگلیسی

ارسال های توصیه شده

با سلام و خسته نباشید.

دوستان بهترین نرم افزار مترجم زبان انگلیسی در حوزه مهندسی (کلیه رشته ها) و عمومی چه نرم افزاری میتونه باشه؟

من خودم مترجم پارس رو مد نظر دارم ولی هنوز به قطعیت نرسیدم.البته مترجمای دیگه ای هم هست مثل:بابیلون که (با اینکه قوی هست ولی مشکل جاسویس داره) .

یا نارسیس که تجربه نکردم یا مترجم اریا یا نرم افزار power translator که میگن خوب نیست و ... دوستان می حوام بخرم .

بهترین انتخاب چی میتونه داشته باشه.

:ws38::ws38:

لینک به دیدگاه

مترجم پارس زیاد جالب نیست !!!

بابیلون چه جاسوسی داره !!! اگر هم این حس رو دارید تمامی راه های وصل شدنش به اینترنت رو ببندید و یا در کامپیوتری نصبش کنید که به اینترنت متصل نمیشه.

مزیت بابیلون این هست که چندین دیکشنری مشهور خارجی مانند oxford , britanica و... در کنار فارسیش میاره و میتوانید معنی را پیدا کنید.

همچنین ترجمه لغات توسط دیکشنری اما جمله بندی رو خودتون بنویسید خیلی بهتره.

لینک به دیدگاه
مترجم پارس زیاد جالب نیست !!!

بابیلون چه جاسوسی داره !!! اگر هم این حس رو دارید تمامی راه های وصل شدنش به اینترنت رو ببندید و یا در کامپیوتری نصبش کنید که به اینترنت متصل نمیشه.

مزیت بابیلون این هست که چندین دیکشنری مشهور خارجی مانند oxford , britanica و... در کنار فارسیش میاره و میتوانید معنی را پیدا کنید.

همچنین ترجمه لغات توسط دیکشنری اما جمله بندی رو خودتون بنویسید خیلی بهتره.

تشکر.

در این که بابیلون جاسوسی هست شکی نیست.و نیز من متن می خوام ترجمه کنم نه لغت؟

نمی دونم چیکار کنم؟

لینک به دیدگاه
تشکر.

در این که بابیلون جاسوسی هست شکی نیست.و نیز من متن می خوام ترجمه کنم نه لغت؟

نمی دونم چیکار کنم؟

جاسوس چی هست؟ مگه چی داریم ما توی کامپیوتر؟ :banel_smiley_4:

ترجمه متن اکثرا دچار پس و پیش شدن فعل و فاعل هست و بازم مجبوری با دست ویرایش کنی.

اما همین GOOGLE TRANSLATE خوب ترجمه میکند، بازم توصیه میکنم شما متن رو خودتون ترجمه کنید و لغت رو معنی پیدا کنید.

ممکنه اوایل کندتر پیش بری، اما با گذشت زمان خیلی به نفعت خواهد شد، مطمئن باش. :icon_gol:

لینک به دیدگاه

بهترین نرم افزار مترجم گوگل هستش که البته همه این مترجم ها مشکلی که دارند اینه که تعداد کلمات جمله زیاد بشه با همون نسبت ترجمه غیردقیق تر میشه.

کلا بهترین مترجم، انسان است. شک نکن.

خودت بشینی ترجمه کنی و یه دیکشنری خیلی خوب در کنار دستت باشه مثل بابیلون با کمترین نقص می تونی ترجمه کنی.

لینک به دیدگاه

بهترین دیکشنری آنلاینی که دیدم بخش تخصصی dik.ir است...حتی ویکیپدیای کلمه رو هم نمایش میده. همین آدرس رو سرچ کنید میتونید از دیکشنری استفاده کنید.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...