رفتن به مطلب

سگ..!!!!

ارسال های توصیه شده

از ديروز تا حالا هرجا ميرم.. سگ..!!!:banel_smiley_52:

ديشب خوشحال داشتم ميرفتم خونه كه يه سگ بهم نزديك شد... منم به شدت مرگ ميترسم از سگ:banel_smiley_52:

خلاصه بماند بين من و سگه چي شد و اومدن به دادم رسيدن.. جنازه و گريه كنان رسيدم خونه.. 1ساعت تمام لال شدم.. تا تونستم بگم از سگه ترسيدم:4564:

از ديشب هرجا ميرم يا سگ هس يا اسمش

تاپيك سگي

خواب سگي

هركي مياد حرف سگ ميزنه

چرا من انقدر از سگ ميترسم؟:w821:

لینک به دیدگاه

عجیبه ها، یک ماهی هست من و رفیقم هم مدام به هم میگیم تو روحت سگ !!!! :w58:

فکر کنم به خاطر اینست که نقش سگ در ادبیات ایرانیان خیلی پر رنگه، از انواع و اقسام فحش ها که توش سگ داره، تا سگ دست اتومبیل و عرق سگی و......:icon_pf (34):

ترس از سگ وحشی خوب هست، پس به خودت افتخار کن که جان داری و جان شیرین خوش است.

منم در کودکی توسط چند سگ محاصره شدم که اگر با تمامی قوا نمیدویم الان به جای استنلی، سگ تن لی، اینجا نشسته بود و پارس میکرد... :sigh:

لینک به دیدگاه

سگ که خیلی وفادار است ، یه بسکیوتی ، نون لواشی، نوشابه ای ، پفکی، تمری یکم کاغذ ، خودکار یا هله هوله جلوش پرت میکردی دیگه کاری باهات نداشت:ws3:

البته باید خدا رو شکر کنی که سگ بوده وگرنه اگه انسان سگ نما بود که دیگه هیچی باید جنازت رو خونه می بردن :sigh:

لینک به دیدگاه
سگ که خیلی وفادار است ، یه بسکیوتی ، نون لواشی، نوشابه ای ، پفکی، تمری یکم کاغذ ، خودکار یا هله هوله جلوش پرت میکردی دیگه کاری باهات نداشت:ws3:

البته باید خدا رو شکر کنی که سگ بوده وگرنه اگه انسان سگ نما بود که دیگه هیچی باید جنازت رو خونه می بردن :sigh:

سگ های سوسول محله شما از این چیزا میخورن، تازه اون خر هست که تا بهش بیسکوییت یا تی تاپ میدی نیشش تا بناگوش باز میشه. :banel_smiley_4:

سگ های اینجا برای گاز گرفتن نرم ترین قسمت های بدن که همانا حساس ترینشان هم هست، لحظه شماری میکنند.

ولی ای کاش میشد اگر سگی یا انسانی سگ نما؛ پایت را میگزید، ما هم او را میگزدیم، اما به قول سعدی :

محال است اگر تیغ بر سر خورم ........ که دندان به پای سگ اندر برم

توان کرد با ناکسان بدرگی ................ ولیکن نیاید ز مردم سگی

:sigh:

لینک به دیدگاه
سگ های سوسول محله شما از این چیزا میخورن، تازه اون خر هست که تا بهش بیسکوییت یا تی تاپ میدی نیشش تا بناگوش باز میشه. :banel_smiley_4:

سگ های اینجا برای گاز گرفتن نرم ترین قسمت های بدن که همانا حساس ترینشان هم هست، لحظه شماری میکنند.

ولی ای کاش میشد اگر سگی یا انسانی سگ نما؛ پایت را میگزید، ما هم او را میگزدیم، اما به قول سعدی :

محال است اگر تیغ بر سر خورم ........ که دندان به پای سگ اندر برم

توان کرد با ناکسان بدرگی ................ ولیکن نیاید ز مردم سگی

:sigh:

به قول نظامی

«چه خوش گفت آن نهاوندی به طوسی// كه مرگ خر بود سگ را عروسی»

من که گفتم سگ ها وفادارن ، و حتی وفاداری آنها بیشتر از انسانهاست

«سگ بر آن آدمی شرف دارد// كه چو خر دیده بر علف دارد»

لینک به دیدگاه

به خاطر ترس نميشه كسي رو محاكمه كرد!مثلا من از ادما ميترسم دليلي داره كه ميترسم كاريشم نميشه كرد

ميترسم!يكي از سگ ميترسه!يكي از موش يكي از سوسك!

لینک به دیدگاه

آخه كدوم سگي اين چيزا را ميخوره؟:w58:

تا حالا انگار يه سگ نديدي كه تو جفت چشات زل بزنه و پارس كنه و بياد سمتت؟

اون موقع هس كه تو چشاش تيكه تيكه شدنت را ميبيني:4564:

لینک به دیدگاه
به خاطر ترس نميشه كسي رو محاكمه كرد!مثلا من از ادما ميترسم دليلي داره كه ميترسم كاريشم نميشه كرد

ميترسم!يكي از سگ ميترسه!يكي از موش يكي از سوسك!

ترش از سگ فكر كنم با موش و سوسك فرق كنه:ws37:

سوسكه رو پاي آدم هم بياد فقط چندشت ميشه اما سگه اگه پاتو گاز بگيره؟ :banel_smiley_52:

ديگه اگه هاري داشته باشه كه ..!:4564:

لینک به دیدگاه
عجیبه ها، یک ماهی هست من و رفیقم هم مدام به هم میگیم تو روحت سگ !!!! :w58:

فکر کنم به خاطر اینست که نقش سگ در ادبیات ایرانیان خیلی پر رنگه، از انواع و اقسام فحش ها که توش سگ داره، تا سگ دست اتومبیل و عرق سگی و......:icon_pf (34):

ترس از سگ وحشی خوب هست، پس به خودت افتخار کن که جان داری و جان شیرین خوش است.

منم در کودکی توسط چند سگ محاصره شدم که اگر با تمامی قوا نمیدویم الان به جای استنلی، سگ تن لی، اینجا نشسته بود و پارس میکرد... :sigh:

وقتي دويدي دنبالت نكرد؟

داداشم ميگه اگه سگ ببيني بدوي اونم دنبالت ميكنه... هروقت ديدي تكون نخور كارت نداره

حالا كدومش درسته؟:ws52:

لینک به دیدگاه

این که مسئله ی بزرگی نیست که به خاطرش خودتونو ناراحت کنین.ترسه دیگه.

هرکسی از یه چیزی میترسه.

مثلا من از گربه میترسم،:whistle:

مامانم از مارمولک و موش و سوسک میترسه،:banel_smiley_4:

دختر عموم از گوسفند میترسه،:icon_razz:

یکی از برادرام از مورچه به شدت میترسه و خیلی هم چندشش میشه...:w58::w58::w58:

ولی همه ی حیوانات از اون یکی برادرم میترسن...:ws28:

باید سعی کنین با ترستون روبه رو بشین.نه اینکه تنهایی برید پیش یه سگ وحشی ولی خوب با کسی که از شما نیرومندتره برید نزدیک یه سگ و فقط سعی کنین کنارش باشید.بعد این تمرینو گسترش بدید.اینجوری ترستون میریزه.:a030:

لینک به دیدگاه
این که مسئله ی بزرگی نیست که به خاطرش خودتونو ناراحت کنین.ترسه دیگه.

هرکسی از یه چیزی میترسه.

مثلا من از گربه میترسم،:whistle:

مامانم از مارمولک و موش و سوسک میترسه،:banel_smiley_4:

دختر عموم از گوسفند میترسه،:icon_razz:

یکی از برادرام از مورچه به شدت میترسه و خیلی هم چندشش میشه...:w58::w58::w58:

ولی همه ی حیوانات از اون یکی برادرم میترسن...:ws28:

باید سعی کنین با ترستون روبه رو بشین.نه اینکه تنهایی برید پیش یه سگ وحشی ولی خوب با کسی که از شما نیرومندتره برید نزدیک یه سگ و فقط سعی کنین کنارش باشید.بعد این تمرینو گسترش بدید.اینجوری ترستون میریزه.:a030:

ناراحتيش از اين بابت هس كه اين يه سگ ولگرد هس و نزديك خونمون

منم هرشب تك و تنها ميرم خونه و بايد با اين روبرو بشم:4564:

از چند هفته قبل يه سگ ساكت و دم بريده بود ... نه اينكه از اون نترسما ولي سمتم نميومد... منم يه گوشه واي ميسادم تا يكي پيدا بشه و باهاش برم

ولي گويا اون سگ دم بريده با اين سگ وحشيه مزدوج شده و ميخواد منو به كشتن بده:4564:

از الان تك تك وجودم به لرزه افتاده تا زماني كه بخوام برم:banel_smiley_52:

لینک به دیدگاه
ناراحتيش از اين بابت هس كه اين يه سگ ولگرد هس و نزديك خونمون

منم هرشب تك و تنها ميرم خونه و بايد با اين روبرو بشم:4564:

از چند هفته قبل يه سگ ساكت و دم بريده بود ... نه اينكه از اون نترسما ولي سمتم نميومد... منم يه گوشه واي ميسادم تا يكي پيدا بشه و باهاش برم

ولي گويا اون سگ دم بريده با اين سگ وحشيه مزدوج شده و ميخواد منو به كشتن بده:4564:

از الان تك تك وجودم به لرزه افتاده تا زماني كه بخوام برم:banel_smiley_52:

خوب چرا هماهنگ نمیکنین که کسی بیاد دنبالتون از جایی که سگ هست؟؟؟؟؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

همین هفته مجبور شدیم دو تا سگی که تو خونه در حالِ ساخت دوستم نگهشون داشته بودیم ، بدیم برن ... sigh.gif

یکیشون 8 ماهش بود یکی هم 3 ماه ...

خیلی دوستشون میداشتم ...

پولدار شدم ، یه خونه 5000 متری میخرم ، یدونه هم از اینا :

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

اینا هم برای M.P.E.B که نظرش عوض شه:

اینم برا Essi :

لینک به دیدگاه
از ديروز تا حالا هرجا ميرم.. سگ..!!!:banel_smiley_52: ديشب خوشحال داشتم ميرفتم خونه كه يه سگ بهم نزديك شد... منم به شدت مرگ ميترسم از سگ:banel_smiley_52:خلاصه بماند بين من و سگه چي شد و اومدن به دادم رسيدن.. جنازه و گريه كنان رسيدم خونه.. 1ساعت تمام لال شدم.. تا تونستم بگم از سگه ترسيدم:4564:از ديشب هرجا ميرم يا سگ هس يا اسمشتاپيك سگيخواب سگيهركي مياد حرف سگ ميزنهچرا من انقدر از سگ ميترسم؟:w821:
من کلا با این جیغ زدن ها و ترسیدن بیخودی زنها مشکل دارم. اصلا نرمال نیست .مثلا دختره داره میبینه 5 تا بچه دارن با این سگ پا کوتاه بازی میکنند .بچه ها حتی میزننش .ولی باز این سگ بدبخت دم تکون میده.ولی وقتی میخواد از کنار سگ بگذره .کافیه سگ بیچاره یک تکون بخوره جیغش میره هوا.
لینک به دیدگاه
من کلا با این جیغ زدن ها و ترسیدن بیخودی زنها مشکل دارم. اصلا نرمال نیست .مثلا دختره داره میبینه 5 تا بچه دارن با این سگ پا کوتاه بازی میکنند .بچه ها حتی میزننش .ولی باز این سگ بدبخت دم تکون میده.ولی وقتی میخواد از کنار سگ بگذره .کافیه سگ بیچاره یک تکون بخوره جیغش میره هوا.

دلم ميخواد يكي از اين سگ وحشي ها بياد سمتت ببينم بازم همينو ميگي؟:banel_smiley_4:

ديشب مرد همسايمون اومد هواس سگه را از من پرت كنه سگه دويد سمتش

منم پا گذاشتم به دوووو

لینک به دیدگاه
وقتي دويدي دنبالت نكرد؟

داداشم ميگه اگه سگ ببيني بدوي اونم دنبالت ميكنه... هروقت ديدي تكون نخور كارت نداره

حالا كدومش درسته؟:ws52:

پ نه پ، ایستاد با پارسش تشویقم کرد رکورد 100 متر دنیا رو بشکونم. :banel_smiley_4:

بستگی داره چندتا سگ و چه نوع سگی را ببینی و چه هیکلی هم باشه و مکان فرارت کجا باشه !!!!

کلا توصیه میکنیم مکانی که سگ هست رفت و آمد نکن، دیدی وایستادی سگ شیرجه زد رویت. :hanghead:

لینک به دیدگاه

چه دغدغه مشترکی!همین چند شب پیش خونه خالم بودیم سگشون با اون چشای قرمزش چه پارسی میکرد :4564: آدم دلش میریزه تو شکمش:4564:

منم به شدت از سگ و هر حیوون خونگی متنفرم!

بعد اینکه فکر میکنم سگا موجودات خنگی هستن چون به دختر خالم با روسری که هست حمله میکنه ولی چیزی سرش نیست میاد زیر پاش خودشو لوس میکنه.:w58: یعنی موجود به این خنگی ندیده بودم!شایدم این سگه اینطوریه:hanghead:

به نظر من ندویی آروم راهتو بری بهتره.سگ هایی که تو شهر ولن اینطورین کاری ندارن با کسی یه چیز تو مایه های بوشوگ هستن:w16:

لینک به دیدگاه
ترش از سگ فكر كنم با موش و سوسك فرق كنه:ws37:

سوسكه رو پاي آدم هم بياد فقط چندشت ميشه اما سگه اگه پاتو گاز بگيره؟ :banel_smiley_52:

ديگه اگه هاري داشته باشه كه ..!:4564:

اگه بترسي هر سگي جسارتش بيشتر ميشه ميگه حتما خبريه كه از من ميترسه بزار گازش بگيرم:ws3:

لینک به دیدگاه
پ نه پ، ایستاد با پارسش تشویقم کرد رکورد 100 متر دنیا رو بشکونم. :banel_smiley_4:

بستگی داره چندتا سگ و چه نوع سگی را ببینی و چه هیکلی هم باشه و مکان فرارت کجا باشه !!!!

کلا توصیه میکنیم مکانی که سگ هست رفت و آمد نکن، دیدی وایستادی سگ شیرجه زد رویت. :hanghead:

....:icon_razz:

1عدد سگِ نيم متري... رنگ قهوه اي... زبر و زرنگ... درمكان رفت و آمدم... حالا حكمش چيه؟:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
چه دغدغه مشترکی!همین چند شب پیش خونه خالم بودیم سگشون با اون چشای قرمزش چه پارسی میکرد :4564: آدم دلش میریزه تو شکمش:4564:

منم به شدت از سگ و هر حیوون خونگی متنفرم!

بعد اینکه فکر میکنم سگا موجودات خنگی هستن چون به دختر خالم با روسری که هست حمله میکنه ولی چیزی سرش نیست میاد زیر پاش خودشو لوس میکنه.:w58: یعنی موجود به این خنگی ندیده بودم!شایدم این سگه اینطوریه:hanghead:

به نظر من ندویی آروم راهتو بری بهتره.سگ هایی که تو شهر ولن اینطورین کاری ندارن با کسی یه چیز تو مایه های بوشوگ هستن:w16:

من هرشب از شدت ترس خوابشو ميبينم:4564:

يكي ميگه بدوو.. يكي ميگه ندو.. حالا من چيكار كنم خووووووو:w58:

اگه بترسي هر سگي جسارتش بيشتر ميشه ميگه حتما خبريه كه از من ميترسه بزار گازش بگيرم:ws3:

باوشه:sad0:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...