رفتن به مطلب

نظرسنجی مسابقه عکاسی با موضوع " محرم در شهر "

بهترین عکس از نظر شما؟؟  

202 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. بهترین عکس از نظر شما؟؟

• 15
    • 12
    • 15
    • 25
    • 15
    • 8
    • 33
    • 11
    • 17
    • 16
    • 35

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 61
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

خوب حالا نوبت میرسه به برندگان:w02:

نفر اول: آریودخت عزیز با 35 رای برنده 200 امتیاز + مدال عکاسی

نفر دوم: PATRIOT عزیز با 33 رای برنده 150 امتیاز

نفر سوم: hasti1988 عزیز با 25 رای برنده 100 امتیاز

مبارک دوستان باشه:a030:

دیگر شرکت کنندگان:

عکس شماره 1: Army.of.onE

عکس شماره 2: atefehkhanom

عکس شماره 3: goddess_s

عکس شماره 5: kavirsky25

عکس شماره 6: kolah_ghermezi

هکس شماره8: pesare baba

عکس شماره 9: sadena2

عکس شماره 10: tina-arch

از همگی دوستان برای ارسال عکس تشکر میکنم:a030:

• Like 9
لینک به دیدگاه

فاطمه بالاخره مداله رو گرفتی ها:ws28::ws28::ws28: به هر دری زدی بالاخره نتیجه تلاشهات رو دیدی....:sad0: تبریک میگم بهت ...باید بهمون شام بدی...:ws3:

• Like 3
لینک به دیدگاه
فاطمه بالاخره مداله رو گرفتی ها:ws28::ws28::ws28: به هر دری زدی بالاخره نتیجه تلاشهات رو دیدی....:sad0: تبریک میگم بهت ...باید بهمون شام بدی...:ws3:

:ws28:

چشم :w02:

• Like 4
لینک به دیدگاه
با اجازه صاحبین اثر و استارتر نظرمو که تخصصی نیست هم میگم :

شماره 1 - چهره شیرین دختر بچه و متانت و سادگی پدر ترکیب جالبی شده. یه جوراییی حال و هوای محرم نداره اصلا. آدم بیشتر لبخند به لبش میاد.

شماره 2 - موقعیت مناسب ( با توجه به همزمان شدن تصویر خیابان اصلی و پرچم ها) خوب شده، ترکیب رنگ پرچم ها هم که عالی.

شماره 3 - موضوعش خیلی ناب و مفهومیه ولی یه مقدار کدر و نامفهومه! ینی من دفعه اول اصلا متوجه وجود شخص تو عکس نشدم. عکاسی از چیزای نورانی مثل شمع احتیاج به تنظیمات ویژه تو دوربین داره. البته فکر کنم با موبایل گرفته شده. موضوعش خیلی جالبه. فکر میکنم بهتر بود از فاصله بیشتری عکس گرفته میشد.

شماره 4 - تقارنِ تو عکس عالیه. این عکس هم اگر یه مقدار از فاصله بیشتری گرفته میشد خیلی عالی تر میشد.

شماره 5 - یه مقدار شلوغه! دست و پای نصفه افتاده تو عکس زیاده. این جالب نیست. به نظرم بهتر بود از نمای روبرو گرفته میشد که این دوتا کودک و هیئت عزاداری در یه جهت و پشت سر هم بیوفتن. کودکان و بزرگسالان پا به پای هم تو مراسم. (مثلاً)

شماره 6 - وجود تاکسی و ماشینا تو عکس اصالتش رو از بین بردن. ای کاش همین عکس رو میرفتین وسط دسته عزاداری و میگرفتین. خجالت نداره که!

شماره 7 - همچین سوژه و مراسمی واسه عکاسی نصیب هر کسی نمیشه. خوش به حالتون.

شماره 8 - یه مقدار نامفهومه. اگه جمعیت زیاده چرا از نمای بالاتر و باز تری عکس نمیگیرید؟! باید این ازدیاد جمعیت تو عکس مشخص باشه. آدم رو ببره تو موقعیت. مثل عکس هایی که از مکه گرفته میشه موقع طواف کعبه! ازدیاد جمعیت میبینید چه گیرایی داره!

شماره 9 - سوژه نابی برای عکاسی با این موضوع نیست. ینی به نظرم یه بچه ای که یه اسب رو برای اولین بار از نزدیک دیده و سوارش شده وهیجان زده است سوژه مناسبی برای موضوع محرم نیست.

شماره 10 - جالبه فقط ای کاش از زاویه ای میگرفتین که این نوشته ها به اون سمت هستن. ینی هم نوشته ها هم لیوانا به سمت دوربین میشد.

شماره 11 - ای کاش دوربین رو کاملا افقی میگرفتی که منظره پشت کج نمی افتاد. اگر هم از لحظه ای یا زاویه ای گرفته میشد که نوشته یاحسین واضح تر بود خیلی عالی تر میشد. ولی در کل سوژه خیلی مناسبیه. پرچم در حال بازی تو هوا همیشه منظره جالبیه.

دوستان این ها تماماً نظرات شخصی و غیر تخصصی من بود.:icon_gol:

در کل دستتون درد نکنه، جالب بود.:icon_gol:

واقعا انتخاب فقط سه تا سخت بود.:icon_gol:

مرسی واسه این همه دقت نظرت :icon_gol:

• Like 4
لینک به دیدگاه
سلام

منم به هرسه برنده تبریک میگم:a030::icon_gol::icon_gol::icon_gol:

فاطمه خانم باید سوربدیا الکی نیستا از زیرش درنریا:banel_smiley_4:

خیلی پسر خوبی بودی سورم میخوای مهمون نواز ؟ :icon_razz:

• Like 3
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...