رفتن به مطلب

آموزش نصب نرم افزار simatic step 7 version 5.5

ارسال های توصیه شده

سلام دوستان

من امروز نرم افزار simatic step 7 version 5.5 را از سایت تکنو الکترو دانلود کردم که پس از خارج کردن از حالت فشرده متوجه شدم که هیچ راهنمای نصبی نداره در حالی که در سه پوشه مختلف سه تا فایل نصب داره که دو پوشه شماره 1 و 2 داره و فایل نصب سومی هم در منوی اصلی هست، و چون تا حالا با این نرم افزار کار نکردن و نصب هم نکردم، سوال برام پیش اومد که شاید نصبش روش خاصی داره که باید فوت کوزه گریش رعایت بشه تا نرم افزار کاملا سالم نصب بشه.

از دوستان خواهشمند هستم که اگه فایل آموزشی یا راهنمای نصب یا راهنمایی و نکته خاصی در مورد نصب این نرم افزار دارند لطف کنند و بزارند.

موفق و پیروز باشید.

لینک به دیدگاه

فقط یکی از فایلهایی که ذکر میکنید فایل اصلی نصب سیماتیک می باشد که به احتمال زیاد همون فایل سوم که در منوی اصلی می باشد رو باید نصب کنید. برای نصبش حواستون همون اول تنها گزینه هایی که میخواید رو انتخاب کنید. در آخر هم کرکش رو اجرا کنید . زیاد مشکل خاص دیگه نداره:ws52:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...