رفتن به مطلب

قطع دست و پای سارق، نظر شما چیست؟؟

B-neshan

قطع دست و پای سارق، نظر شما چیست؟؟  

7 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. قطع دست و پای سارق، نظر شما چیست؟؟

• 1
    • 5
    • 1

ارسال های توصیه شده

دو عضو شبکه دستبرد مسلحانه به طلافروشی های شیراز و اصفهان پس از محاکمه در دادگاه انقلاب به اعدام و قطع دست و پای چپ محکوم شدند.

نظر شما راجع به قطع دست و پا ویا اعدام سارق چیه؟... توجه داشته باشید که اینها مسلحانه کار میکردند!!

آیا این حکم با نظر اسلام هماهنگه؟ آیا این احکام عادلانه است یا وحشیانه؟

منبع:http://fararu.com/fa/news/130676/%D9%BE%D8%A7%DB%8C%D8%A7%D9%86-%D8%B3%D8%B1%D9%82%D8%AA%E2%80%8C%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%85%D8%B3%D9%84%D8%AD%D8%A7%D9%86%D9%87-%D8%AF%D8%B2%D8%AF%D8%A7%D9%86-%D8%AE%D8%B4%D9%86-%D8%A7%D8%B9%D8%AF%D8%A7%D9%85-%D9%88-%D9%82%D8%B7%D8%B9-%D8%AF%D8%B3%D8%AA-%D9%88-%D9%BE%D8%A7%DB%8C-%DA%86%D9%BE-%D8%AF%D8%B2%D8%AF%D8%A7%D9%86

لینک به دیدگاه

آیا این حکم با نظر اسلام هماهنگه؟ آیا این احکام عادلانه است یا وحشیانه؟

برای یک قوم وحشی مثل اعراب صدر اسلام، عادلانه و برای یک قوم متمدن، وحشیانه است.

لینک به دیدگاه

البته قتل هم کرده اند...:ws38:چرا اعدام فقط برای یه نفرشون؟؟؟؟

به نظر من اعدام باید برای قاتل باشه در هر حال اما قطع دست و پا برای دزد شدیدا وحشیانه است....

لینک به دیدگاه

احکامی مثل سنگ سار ، و قطع دست و پا در زمان و مکان خاصی برای کنترل اعراب وحشی و بیابان گرد که کار روزانه اونها تجاوز و دزدی بوده و به این امر مباهات می کردن لازم بوده ، ولی در یک جامعه متمدن که الگوی تمدن در 2500 سال پیش بوده وحشیانه ترین کار هست ، البته با توجه به اینکه متاسفانه اعراب وحشی بار دیگه سلطه پیدا کردن لاجرم اجرای این احکام رو هم مشاهده می کنیم

لینک به دیدگاه

با توجه به اینکه.. هرروز شاهد حملات شدید تری از سوی مخالفین ادیان بخصوص اسلام هستیم

فراماسونر ها...شیطان پرست ها.... بعضی از یهودی ها... و البته متاسفانه وهابی ها... و خیلی جالبتر و عجیب تر از سوی خیلی از همین مسلمون نماها

به جای اینکه از دینمون اون چهره رحمانیش رو به دیگران نشون بدیم...

هر روز بر قتل و سنگسار و قطع دست و پا و غیره بیشتر تاکید میکنیم

در شرایطی که تمام دنیا..داره به سمت منع اعدام میره...

ما به طور متوسط روزی 10 نفر رو در کشور اعدام میکنیم

و به خودمون هم می بالیم....!!!!!!

و تازه میگیم ما قوانین اسلام رو رعایت کردیم....کدوم اسلام؟؟؟

مسلماً اسلام اگر گفته سنگسار...جایی هم گفته که اگر طرف سه بار قسم خورد که من زنا نکردم...حکم سنگسار برداشته میشه

اما کو کسی که به این آیات و روایات گوش بده

اسلام گفته سنگسار...اما سنگسار آخرین مرحله مجازات بوده...یعنی هم گفته هم خودش به شدت تاکید کرده که یهویی نیاید طرف رو سنگسار کنید...یعنی میخوام بگم راه در رو گذاشته...

یعنی اگر نشد...هیچ راهی نبود...

که بازهم به سنگسار ختم نمیشه...بیشتر حس من اینکه میخواسته بترسونه...

اسلام گفته قطع دست و پا...منتها در چه شرایطی؟؟؟

طرف رو بگیری دست و پاش رو قطع کنی...یه گدا به گداهای خیابون اضافه کنی؟؟؟

مسلماً اگه گفته قطع دست و پا...برای شرایط خاص بوده... و حتما هم تاکید کرده که دزده رو به حال خودش ول نکن...کمکش کن...چون اون دیگه نمیتونه و البته شرایط کار رو هم نداره

و البته ناگفته نمونه که من یکبار ( یادم نماید کجا ) در مقاله ای خوندم که حکم سنگسار رو اسلام نگفته

صهیونیست ها وارد اسلام کردن...برای اینکه اسلام رو از درون تخریب کنن..نابود کنن

و ماشالله که ما مسلمونا...همین طوری عین بز...بدون هیچ تحقیق و بدون اندکی تفکر...به اینکه این همه روایات قتل و اعدام و قطع دست و پا و اینا...همه این اعمال وحشیانه و واقعا ضد انسانی...از کجا میاد...فکر کنیم...واقعا عین بز...فقط تکرار میکنیم که این دستور اسلامه...اسلام این طوری گفته

اون وقت یه بار ندیدیم که روی پرده کعبه چی نوشته:

آخه اون موقع اونقدر مشغول بوسیدن سنگ کعبه هستیم که وقت به اینا نمیرسه:

روي پرده خانه كعبه اين آيه از قران حك شده كه

نَبِّئْ عِبَادِي أَنِّي أَنَا الْغَفُــورُ الرَّحِـــيمُ( آیه 49 سوره حجر )

بندگانم را آگاه كن كه من بخشنده مهربانم

( من نظرات خودم رو نوشتم.. در مورد روایت سه بار قسم..از امام علی گفتم...اما منبع و اینا ندارم..هرکی باور نداره...زحمت بکشه یه خورده مطالعه کنه...)

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...