رفتن به مطلب

مدل های جدید کفش پاشنه بلند زنانه 2013

ارسال های توصیه شده

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه

یه سوالی از بچگی:babygirl: ذهنمو درگیر کرده:ws38: ، این دختر مخترا با این کفشا چطوری را میرن :ws52: تازه باهاش میدون:w58: یکی جواب بده:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
کاری نداره خوووووووووو

یه بار امتحان کن :whistle:

نه این قابلیت رو فقط دختر مخترا دارن:w16: باید یه ترفندی داشته باشه:ws38:

لینک به دیدگاه
یه سوالی از بچگی:babygirl: ذهنمو درگیر کرده:ws38: ، این دختر مخترا با این کفشا چطوری را میرن :ws52: تازه باهاش میدون:w58: یکی جواب بده:banel_smiley_4:

باز خودتو قاطی مرغا کردی؟؟؟:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

کاری نداره که اگه این کفشا استاندارد باشن، اگه خیلی آروم و با طمانینه راه بری می تونی تعادل داشته باشی و از پوشیدنشون لذت ببری.:ws3:

اگه قانع نشدید بازم سوال کنید

لینک به دیدگاه

راستش منم هر وخ پام زدم کله پا شدم:ws3:یه ساعتی طول میبره تا بهشون عادت کنم و خودمو تو هوا بجورم...ولی بعدش یه حس خـــــــــــوب به ادم میده:w16:

لینک به دیدگاه
باز خودتو قاطی مرغا کردی؟؟؟:banel_smiley_4:

یعنی مرغا فقط کنجکاون؟:w58:یعنی کنجکاوا مرغن؟:w58: یعنی مرغا دخترن؟:w58: یعنی دخترا مرغن؟:w58: یعنی مرغا کفش پاشنه بلند میپوشن؟:w58: روشنگری لطفا:ws52:

لینک به دیدگاه

پوشیدنشون خیلی راحته و خیلی دلچسب ...حداقلش اینه که 10 سانت از کف زمین که بهش اینقدر انس گرفتیم برای چند ساعت بالاتر راه میریم...خیلی حس خوبیه..:w16:

و برای این باید بتونیبدنت رو در حالت کاملا متعادل حفظ کنی.......و اینکه با استرس و... اصلا جور در نمیاد...:ws37:اونوقته که میتونی حتی باهاشون بدویی...

لینک به دیدگاه
پوشیدنشون خیلی راحته و خیلی دلچسب ...حداقلش اینه که 10 سانت از کف زمین که بهش اینقدر انس گرفتیم برای چند ساعت بالاتر راه میریم...خیلی حس خوبیه..:w16:

و برای این باید بتونیبدنت رو در حالت کاملا متعادل حفظ کنی.......و اینکه با استرس و... اصلا جور در نمیاد...:ws37:اونوقته که میتونی حتی باهاشون بدویی...

بله البته این حس دلچسب یه سری عواقب هم داره ، کمر درد، زانو درد، دفرمه شدن پاها و....:w16:

لینک به دیدگاه
نه این قابلیت رو فقط دختر مخترا دارن:w16: باید یه ترفندی داشته باشه:ws38:

اعتماد بنفس برادر من :whistle:

من حتی وقتی این کفشارو میبینم کمر درد و زانو درد میشم چه برسه به اینکه بخوام باهاشون راه برم،:icon_pf (34): این مسله همیشه موجب بحث من و بابا مامانم هم هست:5c6ipag2mnshmsf5ju3 اونا میگن حداقل واسه مهمونی بپوش اما من عاشق اسپرتم :w02:

لینک به دیدگاه
اعتماد بنفس برادر من :whistle:

من حتی وقتی این کفشارو میبینم کمر درد و زانو درد میشم چه برسه به اینکه بخوام باهاشون راه برم،:icon_pf (34): این مسله همیشه موجب بحث من و بابا مامانم هم هست:5c6ipag2mnshmsf5ju3 اونا میگن حداقل واسه مهمونی بپوش اما من عاشق اسپرتم :w02:

دمت قیژ آبجی:ws3:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...