رفتن به مطلب

معمولا چه ساعتی از روز تو انجمنی؟

ارسال های توصیه شده

سلام دوست جونا:hapydancsmil:

همیشه واسه همتون بهترینا رو آرزو میکنم:a030:

چند روز تو انجمن میومدم در حالی که میدیدم چه سوت و کوره:sigh:، هیچکی اینجا نبود و با اوایلی که اینجا میومدم مقایسه میکردم و ...:4564:

همیشه واسم سوال بود که شما پس چه ساعتایی اینجایین:ws52:

فک کردم اگه هم دیگرو در جریان بزاریم که چه ساعتایی میایم اینجا بیشتر در کنار هم خواهیم بود و بیشتر لذت خواهیم برد ( اخه یه جورایی اینجا شده خونه دوم خیلیای ما ) :w16:

از همکاریتون ممنونم :flowerysmile:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 47
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

اول خودم میگم:ws3:

من چون مثلا کنکور دارم:icon_pf (34): سعی میکنم بیشتر از 2 ساعت نیام ( سخته اما مجبورم تو ترک باشم، خدا کمکم کنه که موفق شم و سربلند ترک کنم:Ghelyon: ) ساعتامم معمولا 9 - 10 شبه :ws3:

لینک به دیدگاه

شباش یه ساعت بعد از غروب آفتاب تا 12 هستم اکثرا مگر ایمکه جایی باشم در کل اون تایمی که تو خونه ام انجمنم اگه سایت نیومدم یعنی کل روزو خونه نبودم:banel_smiley_4:

اینجا خونه دوم ما که هیچ صفرم شده ممدو بیشتر از بابام میبینم:ws3:

لینک به دیدگاه

من خومم دقیقا نمیدونم کی میام کی میرم:banel_smiley_4:

ولی معمولا روزای فرد هستم و روزای زوج شبا هستم چون برنامه دانشگاهیم اینطوریه که اینجوری بیام:hanghead:

لینک به دیدگاه
من خومم دقیقا نمیدونم کی میام کی میرم:banel_smiley_4:

ولی معمولا روزای فرد هستم و روزای زوج شبا هستم چون برنامه دانشگاهیم اینطوریه که اینجوری بیام:hanghead:

:ws52:

لینک به دیدگاه

من چون الان سربازم روزا نمی تونم بیام مگر جمعه ها :icon_redface:

معمولا روزایی که میام خونه توی انجمن رخت پهن میکنم بیشتر از ساعت 5 عصر به بعد میام :icon_gol:

لینک به دیدگاه

منم که اخیرا هر 2-3 ساعت یه بار آن بودم و شبها بیشتر :w58: آمارش از دستم در رفته...:ws52:

منم مثلا دارم برای کنکور میخونم...:ws3:اول تصمیمم این بود که خدافظی کنم این چند مدت رو ،اما این استراتژی با شکست مواجه شد چون نشدنیه...:banel_smiley_4:

2 روز قبل که درس خوندم یکی صبح ها میومدم یکی هم شب ها بعد 10 ..این استراتژی هم دوروزه عملی نشده ...اما باید نظم بدم دیگه:icon_pf (34):

بعدشم که موبایل رو میزمه آف لاین چک میکنم بین درسا...از فردا باید ای دی اس الم رو قطع کنم تا زود زود نتونم آن بشم..راه دیگه ای نمونده :ws28:

لطفا بی زحمت برام دعا کنید بتونم بشینم مثل یه کنکوری خوب و مستعد درس بخونم:a030:

لینک به دیدگاه
منم که اخیرا هر 2-3 ساعت یه بار آن بودم و شبها بیشتر :w58: آمارش از دستم در رفته...:ws52:

منم مثلا دارم برای کنکور میخونم...:ws3:اول تصمیمم این بود که خدافظی کنم این چند مدت رو ،اما این استراتژی با شکست مواجه شد چون نشدنیه...:banel_smiley_4:

2 روز قبل که درس خوندم یکی صبح ها میومدم یکی هم شب ها بعد 10 ..این استراتژی هم دوروزه عملی نشده ...اما باید نظم بدم دیگه:icon_pf (34):

بعدشم که موبایل رو میزمه آف لاین چک میکنم بین درسا...از فردا باید ای دی اس الم رو قطع کنم تا زود زود نتونم آن بشم..راه دیگه ای نمونده :ws28:

لطفا بی زحمت برام دعا کنید بتونم بشینم مثل یه کنکوری خوب و مستعد درس بخونم:a030:

من امتحان کردم باید با کمال تاسف بگم موفق نخواهی شد،:4564: لامصب نیروی جذبش خیلی زیاده، :w58: ما از پسش بر نمیایم،:ws37: شیرین 3، 2 ساعتو اینجایی :w02:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...