رفتن به مطلب

جمله ی گلشیفته به اصغر فرهادی

چکامه.

ارسال های توصیه شده

[h=2]حمله گلشیفته به اصغر فرهادی!![/h]

گلشیفته فراهانی درمصاحبه با گاردین، خود را به برده ای در دستان کارگردانان ایرانی توصیف کرد.

IMG14065654.jpg

جام فرهنگی؛ گلشیفته فراهانی كه در شرايط نامناسبي در فرانسه به سر مي برد در تازه ترين مصاحبه خود با نشريه انگليسي گاردين گفت: «اصغر فرهادي مرا شكنجه مي كرد، او در حالي كه پرده گوش من سوراخ شده بود اجازه نداد براي مداوا به بيمارستان بروم.»

او درباره كارگردانان ايراني كه با آنها كار كرده است به خبرنگار اين نشريه گفت: «من از هر فيلمي زخمي در بدن دارم، آنها بدتر از سگ با تو رفتار مي كنند. تو بايد مانند برده كار كني.»

فراهانی كه با خيال خام پيوستن به اقيانوس هاليوود پس از حضوري 10 دقيقه اي در فيلم Body Of Lies كشور را ترك كرد اكنون به فاضلاب تمدن غرب رضايت داده و در فيلم هاي مستهجن و بي اعتبار با كارگرداناني دست چندم ايفاي نقش مي كند.

او اين روزها به شدت سرخورده و منزوي به نظر مي رسد برای همین دست به هر كاري مي زند تا به نحوي تحت پوشش خبري رسانه ها قرار گيرد، از نوازندگي و خوانندگي و مانكني گرفته تا ارائه تحليل هاي عجيب و غريب سياسي و ...

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه
حمله گلشیفته به اصغر فرهادی!!

گلشیفته فراهانی درمصاحبه با گاردین، خود را به برده ای در دستان کارگردانان ایرانی توصیف کرد.

IMG14065654.jpg

جام فرهنگی؛ گلشیفته فراهانی كه در شرايط نامناسبي در فرانسه به سر مي برد در تازه ترين مصاحبه خود با نشريه انگليسي گاردين گفت: «اصغر فرهادي مرا شكنجه مي كرد، او در حالي كه پرده گوش من سوراخ شده بود اجازه نداد براي مداوا به بيمارستان بروم.»

او درباره كارگردانان ايراني كه با آنها كار كرده است به خبرنگار اين نشريه گفت: «من از هر فيلمي زخمي در بدن دارم، آنها بدتر از سگ با تو رفتار مي كنند. تو بايد مانند برده كار كني.»

فراهانی كه با خيال خام پيوستن به اقيانوس هاليوود پس از حضوري 10 دقيقه اي در فيلم Body Of Lies كشور را ترك كرد اكنون به فاضلاب تمدن غرب رضايت داده و در فيلم هاي مستهجن و بي اعتبار با كارگرداناني دست چندم ايفاي نقش مي كند.

او اين روزها به شدت سرخورده و منزوي به نظر مي رسد برای همین دست به هر كاري مي زند تا به نحوي تحت پوشش خبري رسانه ها قرار گيرد، از نوازندگي و خوانندگي و مانكني گرفته تا ارائه تحليل هاي عجيب و غريب سياسي و ...

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

عاقبت کوتاه فکران و ابلهان بهتر از این نمیشهههههههههههههه :banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

اگه متن ترجمه مصاحبه درست باشه باید منتظر واکنش فرهادی باشیم

چون میدونم که گلشیفته در فیلم درباره الی حالش مناسب نبوده !!!

یک نکته : هیچکدوم از فیلمهای گلشیفته مستهجن نبوده بلکه فکر دوستان کم عقل ما مستهجنه !!!!

لینک به دیدگاه
حالمو به هم زد

انقد دوس دارم خفش کنم:ws37:

عاقبت کوتاه فکران و ابلهان بهتر از این نمیشهههههههههههههه :banel_smiley_4:

حالا خوبه 2 تا فیلم تو ایران بازی کرد وگرنه میشد کلکسیون زخم...............:vahidrk:

آدم هارو سریع قضاوت میکنین دوستان.

حتی اونیکه پای چوبه دار هست و برای بالا رفتن سرش لحظه شماری میکنند ملت همیشه در صحنه. :sigh:

هرکسی ممکنه بنا به دلایلی خواسته یا ناخواسته در مرداب زندگی گیر بیوفته....

دیدین روزی ما خیلی بدتر شدیم، پس فرصت بدین. :icon_gol:

لینک به دیدگاه
آدم هارو سریع قضاوت میکنین دوستان.

حتی اونیکه پای چوبه دار هست و برای بالا رفتن سرش لحظه شماری میکنند ملت همیشه در صحنه. :sigh:

هرکسی ممکنه بنا به دلایلی خواسته یا ناخواسته در مرداب زندگی گیر بیوفته....

دیدین روزی ما خیلی بدتر شدیم، پس فرصت بدین. :icon_gol:

آخه آدم از حرفاش لجش میگیره

یعتی انقد بازیگران زن ایران به اصطلاح خر تشریف دارن که شکنجه ببینن تو هر فیلم و هنوز به کارشون ادامه بدن و حرفی هم نزنن؟:banel_smiley_4:

شایدم فقط با ایشون اینطوری برخورد میشده. اگه اینطوره که همه کارگردانایی که باهاش کار کردن، بیمار بودن؟:ws52:

لینک به دیدگاه
آخه آدم از حرفاش لجش میگیره

یعتی انقد بازیگران زن ایران به اصطلاح خر تشریف دارن که شکنجه ببینن تو هر فیلم و هنوز به کارشون ادامه بدن و حرفی هم نزنن؟:banel_smiley_4:

شایدم فقط با ایشون اینطوری برخورد میشده. اگه اینطوره که همه کارگردانایی که باهاش کار کردن، بیمار بودن؟:ws52:

ولی اون حرفی که زدی دوست دارم خفش کنم با توجه به کارهای دیگرش بود نه این حرفش. :icon_razz:

ببین یک چیزی میگم که کاملا تجربه شخصی دارم، وقتی از هر طرف مورد هجمه و توهین قرار بگیری، حالا به خاطر هر خریتی که انجام بدی، امنیت و آرامش روانیت از بین میره.

خیلی جاها متوجه نیستی چی میگی و چیکار میکنی فقط میخوای از اون وضعیت در بیای.

گلشیفته، بیشتر داره چوب ملت بابصیرت ایران اسلامی رو میخوره، چون روی اولین اشتباهش به شدت توهین شنید و طرد شد.

اینها تماما مقابله به مثل هست و واقعا طبیعیه، فقط میگم امیدوارم کسی مورد هجمه قرار نگیره تا بفهمه مقابله به مثل مخصوصا اگر زورت نرسه، به هر طریقی رخ میده. :hanghead:

لینک به دیدگاه
گلشیفته، بیشتر داره چوب ملت بابصیرت ایران اسلامی رو میخوره، چون روی اولین اشتباهش به شدت توهین شنید و طرد شد.

اینها تماما مقابله به مثل هست و واقعا طبیعیه، فقط میگم امیدوارم کسی مورد هجمه قرار نگیره تا بفهمه مقابله به مثل مخصوصا اگر زورت نرسه، به هر طریقی رخ میده. :hanghead:

کدوم اشتباه ؟؟؟

بصیرت اسلامی ؟؟؟

بصیرت !!!! مارا نخندانید !!!!

توهم تا کجا دوست عزیز. اینکه کسی بره اونور فیلم بازی کنه اشتباه کرده !!!

جالبه!! از توهین کردن به گلشیفته حمایت میشه !!! عجب بصیرتی !!!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...