رفتن به مطلب

آخه چرا ؟ چراااااااااا ؟

ارسال های توصیه شده

سلام

بچه های شیمی سلام اساتید عزیز سلام ....

مدتی هست دارم فکر میکنم چرا بچه های شیمی وارد بحث نمیشند .... سوال نمیپرسند ... فعال نیستند .... معلومه دیگه وقتی داخل دانشگاه یک مشت فرمول قدیمی به خوردمون میدند ... اجاز ه بحث هم نداریم همین میشه ... متاسفانه این روند در خیلی دانشگاههای مثلا معتبر هم هست .... ما اگر بحث کنیم تقدس شیمی میره زیر سوال!!!!! الان دنیا روی شیمی سرمایه گذاری کرده و ما ....

متاسفم برای خودمون و برای اساتید که گیر نمرده هستند .... متاسفم برای به اصطلاح خر خوان هایی که فقط مطالب قدیمی رو حفظ کردند ... و هیچ کار جدیدی ندارند ... متاسفم برای همه ما شیمیستها ... برای دانشجوی دکترایی که اشکالاتش رو از من میپرسه ما داریم به کجا میریم ؟

اگر علم اینه نخواستیم ... دانشگاه اینه نمیخوام ... خودم بخونم علمم بره بالا شرف داره به مدرک قاب کرده .....

کاش کمی به خودمون بیاییم ... ای کاش....

لینک به دیدگاه

سلام ایشاا...از مهر ماه اگه خدا بخواد فعالیت کنیم من شخصا چند وقته حالم زیاد خوب نیست به سایت سرمیزنم اما نمیتونم فعالیت کنم شرمنده ببخشیدا اما ازت به خاطر فعالیتت در باشگاه خیلی متشکرم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...