رفتن به مطلب

مصاحبه با عکاس جاناتان دوکرویکس (Jonathan Ducruix)+تصاویر

moein.s

ارسال های توصیه شده

جوناتان دوکرویکس یک عکاس با مدرک

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
دو بعدی و سه بعدی است. او از عکاسی برای بیان خودش استفاده می کند، و تصوراتش را به طور واقعی به نوعی هنر تبدیل می کند. ما در مصاحبه خلاقیت و استعداد او را مورد اکتشاف قرار خواهیم داد.

ما دوست داریم که بیشتر در مورد تو بدانیم. می توانید بیشتر در رابطه با خودتان با ما صحبت کنید؟

من یک هنرمند/عکاس 23 ساله از لیون فرانسه هستم. عکاسی برای من نوعی درمان به شمار می رود.

0nmzv0ecgkrp43f7bip.jpg

چه زمان عشق به عکاسی در شما به وجود آمد؟

زمانی که من یک دانش آموز بودم. ما کلاس های تاریخ هنر داشتیم و معلم ما به ما عکس های گریگوری کرودسون را نشان داد، من آن زمان عاشق شدم. من همیشه از تصاویر لذت می بردم، اما فهمیدم که عکاسی راهی است برای بیان خودم و هیچ رسانه دیگری چنین قابلیتی را برای من ندارد.

احساسات یکی از جنبه های مهم عکاسی به شمار می رود. این عنصر تا چه اندازه برای شما اهمیت دارد؟

در واقع، این مهمترین اصل است. اما من دوست ندارم که عکسی را تنها برای بیان یک احساس خلق کنم. من دوست دارم که با احساسات مردم بازی کنم.

nrf7cfnbqp2ckohklnpp.jpg

لینک به دیدگاه

آیا مردم/چشم انداز به عنوان یک عکاس بر روی عکاسی شما تاثیر داشته اند؟

بله، من فکر می کنم این یک بخش از سیر تکاملی کار من است. همانطور که گفتم، عکاسی برای من نقش یک درمان را دارد، این یک راه بیان است، برای ایجاد ارتباط با دنیایی که من در واقع همیشه با آن ارتباط برقرار نمی کنم.

npwtd5kqxgf5fn4ej3r.jpg

کدامیک از ابزار این صنعت را بیشتر استفاده می کنید؟

عکاس؟ احتمالاً سه پایه و ارائه استودیو مانند.

به عنوان یک هنرمند دیجیتال، من سعی می کنم که یک واقعگرایی غیر ممکن را ارائه دهم.

bryygcim7e4i3qannux.jpg

لینک به دیدگاه

y11k13es5nlwt97ifdt.jpg

فشن و طراحی چه تاثیری بر روی کار شما داشته اند؟

فشن برای من بسیار مهم است. در واقع، من دوست دارم که به نوعی به عنوان یک عکاس فشن کار کنم. برای حالا، این یک نوع کار برای اکتشاف ذهنی خودم است نه کار برای زندگی کردن. اما امیدوارم که این روزی به حقیقت بپیوندد. من به عنوان یک هنر عاشق ایده فشن هستم، نه فقط هدف تجاری آن. بنابراین انسان های فشنی مانند لیدی گاگا بر روی من تاثیر عمده ایی می گذارند. او کاملاً هنرش را ترکیب کرده است: موسیقی، فشن، ویدئو ها، هنر معاصر... و من ایده نامحدودی در هنر را دوست دارم.

zsztiw9yfhwwl1yx027m.jpg

می توانید بیشتر در رابطه با کارتان برای ما توضیح دهید، "دگردیسی(Metamorphosis)"؟ از کجا برای این کار الهام گرفتید؟

این به من منتقل شد. در آغاز، این پروژه اصلی من نبود، اما در آن زمان زیاد احساس خوبی نداشتم و قصد داشتم که یک دوره عکاسی جداگانه با بدن لخت خودم ایجاد کنم. می خواستم بدنم را تغییر دهم، برای متفاوت کردن آن که به طریقی آن را وحشتناک کنم و در عین حال شگفت انگیز باشد. حالا که به آن فکر می کنم، به نظر من یک خود-تحریف کردن به روش دیجیتال است.

wr10o4gt6dgfbls1asy.jpg

لینک به دیدگاه

hae9t3uqrpd0ffuucmgi.jpg

9k6oh5t5gvcpxwarnrv.jpg

از چه ابزاری برای دستکاری عکس استفاده می کنید؟

البته فتوشاپ! من از ترکیب کردن عکس هایی که هیچ وجه مشترکی با هم ندارند خوشم می آید. بدون محدودیت!

z9s47oaj272vhd7awxh.jpg

لینک به دیدگاه

چه موضوعاتی در عکاسی مورد توجه شماست؟

وجود انسان و سیر تکاملی آن واقعاً مرا به هیجان می آورد. جسم انسان، صورت ها، خصوصیات و گردن ها نیز در من همین حس را ایجاد می کند.

6jpydrlrekhu3tv5ba7.jpg

qn0f6li4pqmfjtfb6izj.jpg

آیا در حال حاضر پروژه ایی دارید که بر روی آن کار کنید؟

بله من دو پروژه دارم. نام یکی از آن ها "مردودسازی ها" است. من در حال حاضر بر روی آن کار می کنم. دیگری بیشتر تعریف نشده است، و من فکر می کنم که جزو دسته عکس های بگذار-ببینیم-چه-می شود خواهد شد! اما من کمال را دوست دارم، بنابراین من وقتم را به خلق پروژه های گوناگون اختصاص می دهم.

لینک به دیدگاه

rqjbdq4y6oxy8l9j3boo.jpg

چه نصیحتی برای خوانندگان ما دارید؟

من فکر نمی کنم که آنقدر حرفه ایی باشم تا دیگران را نصیحت کنم. اما چیزی می گویم که چندان پیچیده نیست، شما باید تنها مسیر درست را پیدا کنید (برای انجام آن). همین.

q4moiolerenaetnpxi.jpg

7duk5mmiy1fu9amt8u36.jpg

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...