رفتن به مطلب

در خواست گزارش کار اموزی پتروشیمی شازند

ارسال های توصیه شده

دوست عزیزم سلام

من اون تاپیک دیدم مطلبی پیدا نکردم.امکان داره دقیقتر لینک بدید.در ضمن من تو تاپیک در خواست دادم ولی هنوز جواب نگرفتم.من گزارش کار اموزی شرح فرایند شازند میخوام.چون واحد های دیگر امکان داره از روش های دیگری برای تولید استفاده کنن.باز اگر امکان داره دوستان کمک کنن چون فوری است.

با تشکر از شما

لینک به دیدگاه
دوست عزیزم سلام

من اون تاپیک دیدم مطلبی پیدا نکردم.امکان داره دقیقتر لینک بدید.در ضمن من تو تاپیک در خواست دادم ولی هنوز جواب نگرفتم.من گزارش کار اموزی شرح فرایند شازند میخوام.چون واحد های دیگر امکان داره از روش های دیگری برای تولید استفاده کنن.باز اگر امکان داره دوستان کمک کنن چون فوری است.

با تشکر از شما

سلام

دنبالش هستم.متاسفانه هنوز پیدا نکردم. به محض یافتنش، در اختیارتون میزارم

موفق باشین:icon_gol:

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

با تشکر از لطفتون منتظر فایل شما هستم

چون کارم خیلی فوریه باید این گزارش کار اموزی حتما پیدا کنم. از دوستان دیگرم میخوام در حد امکان کمک کنن اگر تو نت جایی هست ادرس بگذارند.

با تشکر از مدیران انجمن

لینک به دیدگاه

من تو انجمن مهندسان همه ی مطالب مربوط به کارآموزی رو خوندم. متاسفانه چیزی که شما خواستینو هیچ جا پیدا نکردم.

یه چند تا پروژه راجع به پلی اتیلن و پتروشیمی اراک پیدا کردم اگه فکر میکنید به کارتون میاد بگین تا بفرستم.

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت دوستان گرامی

به زودی گزارش کار اموزی که تقریبا دست نوشته خودم از واحد پتروشیمی اراک بود رو واسه دوستان می ذارم.فعلا در مرحله تایپ و ویرایش نهایی،امیدوارم بتونید استفاده کنید

لینک به دیدگاه
با سلام خدمت دوستان گرامی

به زودی گزارش کار اموزی که تقریبا دست نوشته خودم از واحد پتروشیمی اراک بود رو واسه دوستان می ذارم.فعلا در مرحله تایپ و ویرایش نهایی،امیدوارم بتونید استفاده کنید

سلام

ممنون

مطمئنا از گزارش شما، دوستان می تونن استفاده زیادی بکنن:w16:

موفق باشین:icon_gol:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...