رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

با سیلااااااااااام:icon_gol:

شماره ی سوم مجله کایزن نواندیشان( مجله تخصصی تالار صنایع) با یاری خداوند و تلاش شبانه روزی همکارن و دست اندرکاران مجله در 30صفحه آماده و خدمت علاقه مندان ارایه می گردد.

هدف هیئت تحریریه و تمامیه دست اندرکاران مجله اینست که گامی هر چند اندک در راستای رضایت مندی خوانندگان و همچنین اعتلای دانش و بهبود کیفیت زندگی بشر برداشته باشند.

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

رمز فایل: www.noandishaan.com

مشتاقانه منتظر شنیدن نظرات ، انتقادات و پیشنهادات دوستان محترم می باشیم

دفتر تحریریه ی مجله

ادرس ایمیل مجله:kaizen_group@noandishaan.com

لینک به دیدگاه

سلام به همگی

سلام به میلاد گل گلاب خیلی دوست دارم بامرام قراربود به من یه خبری بدی چرا ندادی مهندس؟

دستت دردنکنه

تبریک به همه بچه های صنایع که شماره 3مجله هم اومد و خسته نباشید میگم به همه دست اندرکاران تهیه مجله

میلاد واقعا خسته نباشید انشالله تلاش میکنم زحماتت جبران بشه

میلاد میخوامت شدیداونم به مدت مدید

لینک به دیدگاه
به به!به به!خسته نباشید همگی...

چطوری میشه همکاری کرد باهاتون؟

سلام دوست عزیز دفتر تحریریه مجله از همه اعضای جدیدبه گرمی استقبال می کند نگران نباشید ورودی خاصی نداره

فقط باید مطلب بدید به دفتر تحریریه و هماهنگ کنید بادوست گلم میلاد جان(مهندس خوش فکر)و مطلبتون رابه ایمیل مجله بفرستید

لینک به دیدگاه
سلام هستی خانم شماره بعدی انشالله توی پاییزه ازهمین الآن فکر کنیدواسه بهترشدن مجله

ببخشید به جای سردبیر مجله حرف زدم

دیگه پاتوکفش سردبیر کردم

اون که حتما آقا حمید...هرچند با وجود شما و دیگر دوستان خیلی عالی کار شده بود ....:a030:

لینک به دیدگاه
اون که حتما آقا حمید...هرچند با وجود شما و دیگر دوستان خیلی عالی کار شده بود ....:a030:

:ws38:

مشتاقیم که عضو جدید داشته باشیم

دوستان همین الآن بگم هر کس که دانشجو هست در دانشگاه خودش حتما تبلیغ مجله را بکنه هم فایلش اینجاهست وهم پوستر تبلیغاتش در دفتر تبلیغات مجله هست که انشالله مجله مون را همه بشناسند

ازهمین الآن بگم مجله مشتاق دریافت مطالب و مقالات شما می باشد

لینک به دیدگاه
سلام...خسته نباشیدبه همگی...:icon_gol:.

سلام هستی خانم شماره بعدی انشالله توی پاییزه ازهمین الآن فکر کنیدواسه بهترشدن مجله

ببخشید به جای سردبیر مجله حرف زدم

دیگه پاتوکفش سردبیر کردم

لینک به دیدگاه
  • 2 ماه بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...