رفتن به مطلب

چرا مردها از احساساتی بودن زن ها ناراحت می شوند؟

ارسال های توصیه شده

من راضی نبودم کسی ناراحت شه دعوا اینا شه:ws3:

خدا وکیلی این تیکه ای که قرمز کردم یه کم توقع زیادی نیست؟

یعنی طرف مقابل داد بزنه و عصبانی شه بعد اون یکی طرف مقابله این داد زدن سر خودش رو بزار به پای ناراحتی و دلسوزی که تو دلش داشته؟:ws38:

این پست رو صرف نظر از جنسیت خودم به عنوان فقط یه آدم گفتماااا........به نظرم کار منطقی نیست

دعوا نیس بحث خوبیم هست

ببچه ها واقعا به این معتقدم ک یه رفتار توی دو تا جنس مختلف دوتا معنیه کاملا متفاوت داره .

اینو قبلا میذاشتم ب حساب اینکه من و خانومم مشکل داریم تفاهم نداریم نمیفهمیم همو

وقتی مجبورم کرد زنان ونوس یمردان مریخی و بخونم دیدم اره

واقعا داد توی اون لحظه واسه من یه معنی داره واسه اون یه معنی !

بعد وقتی حرف میزدیم واقعا برام شگفت اور بود !

من اصلا منظورم برداشتی ک اون کرده بوده نبوده !

شما داد و اشتباه میدونی اما اون لحظه اون شاید تنها راه خالی کردن هیجانی ک بهش وارد شده بدونه !

مثل شما ک گاهی فقط گریه رو راه تخلیه شدن میدونی

شما اگه همسرتون دلخور شه از اینکه گریه کردین و بگه توقع زیادیه ک الان داری گریه میکنی من درکت کنم ؛ احساس خوبی داری ؟

ببین پوریا...مردا شاید خودشون رو سرزنش کنن و این حرفا...اما ما زنها دوست داریم این رو ببینیم...حتی با یه حرف هم شده که بیان بگن: عزیزم ببخشید کارم اشتباهه بود...نه اینکه قیافه بگیرن برامون...همین

مهناز تو این نوع حرف زدن و تو این مواقع دوست داری بشنوی چون تو این مواقع خودت اینجوری حرف میزنی

فک میکنی چون محبتت این شکلیه عینا باید همون و تحویل بگیری در صورتی ک نوع و جنس محبت و منت کشی دو تا جنس با هم فرق داره

توقعت اصلا اشتباهه ک میخوای این طور تو اولین برخورد باهات حرف بزنه

باید بذاری تخلیه شه بعدش بله

ممکنه ی مردی مغرور باشه ب زبون قبول نکنه اشتباه کرده اما به خوبی از فرداش میتونی تغییر و تو رفتارش تو اون موضوع ب خصوص بحثتون ببینی

ممکنه کسی هم قبول کنه هم زبونی هم عملی سعی کنه موضوع رو حل کنه و از دلتون در بیاره

اما در هر دو صورت این کار و انجام میده .

مگه اون مرد و شما دچار یه مشکل واقعا عمیق شده باشین و عمدا نخواین به خواسته های هم احترام بذارین . بله تو این مواقع ممکنه هر اتفاقی بیفته و اشتباه هم باشه

ولی لا اقل تو این جمع چند نفره من فکر نمیکنم همچین موردی باشه

در مورد مسائل کوچیک حرف میزنیم

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 61
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

مردا از احساساتی بودن خانم ها ناراحت میشن چون اصولا مردا حس ندارن که احساس کنن.

البته بعضی از خانم هام زیادی احساسین آدم اینجوری:84eb3ampc0vsywihe0i میشه!

بسه بابا:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
والا شوهرا سریع داد می زنن و عصبانی میشن، اما ما باید هیچی نگیم. اصلا هم مهم نیس حق با کیه:banel_smiley_4:

دقیقا

من نمیدونم یا شوهر های ماخالی از احساسن یا پوریا خیلی زنها رو درک میکنه

بابا نمونش من دیشب حالم بد شد زنگ زدم ب ه وحید گفت بیام ببرمت دکتر ؟ گفتم نه نمیخواد دیدم مسمومیتم بیشتر شد زنگ زدم گفتم بیا بریم گفت دیگه الان نمیتونم و داد و بیدادو اینا (من مورده احساس تو این دادم ها) بعد دوباره زنگ زده میگه به بابام گفتم بیاد ببرتت دکتر خب این وسط حس و احساس و توقع ما هم کشک ولی داد آقا پر از احساس:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
والا شوهرا سریع داد می زنن و عصبانی میشن، اما ما باید هیچی نگیم. اصلا هم مهم نیس حق با کیه:banel_smiley_4:

اینو راست می گی...

خیلی کم هستن مردایی که بخوان واقعاَ توضیح بدن چشونه...

من یکی رو می شناسم...که خیلی هم از زمان های قدیم با هم دوستیم...از یه اخلاقش واقعاً حوشم میاد....همیشه اگه ناراجت می شد برمی گشت می گفت: ببین از این حرفت ناراحت شدم به این دلیل...قشنگ می گفت...طرف مفابل هم می گفت آره یا نه...برای هم توضیح می دادن...و بعد دیگه سوتفاهمی وجود نداشت...دلخوری هم پیش نمی یومد....

اما خیلی از مردا می گن: نه نمی گیم....به حاش با داد خودشون رو خالی می کنن...

خب این بده دیگه :hanghead:

لینک به دیدگاه

همون جور ک وقتی ازت انتقادی میکنه و شما گریه میکنی و اون دلداریت میده و عذر خواهی میکنه

شمام وقتی انتقاد میکنی صبر کن اروم شه سکوت کن بعدش بازم اونه ک از دل شما در میاره

هر جوری حساب کنی همیشه اونه ک سعی میکنه با شما اشتی کنه و از دلت در بیاره

خدا وکیلی غیر از این بوده ؟

یه کمی سکوت و تحمل ک چیزی از شیرینی زندگی کم نمیکنه

اونم وقتی باعث یه تغییر خوب بشه تو زندگی

لینک به دیدگاه
همون جور ک وقتی ازت انتقادی میکنه و شما گریه میکنی و اون دلداریت میده و عذر خواهی میکنه

شمام وقتی انتقاد میکنی صبر کن اروم شه سکوت کن بعدش بازم اونه ک از دل شما در میاره

هر جوری حساب کنی همیشه اونه ک سعی میکنه با شما اشتی کنه و از دلت در بیاره

خدا وکیلی غیر از این بوده ؟

یه کمی سکوت و تحمل ک چیزی از شیرینی زندگی کم نمیکنه

اونم وقتی باعث یه تغییر خوب بشه تو زندگی

اون اوایل گریه کردیم دیدیم فایده نداشت. تازه احساس کردم ضعف منه که گریه میکنم

الانم به این نتیجه رسیدم هروقت عصبانی میشه هیچی نگم

هیچی!

بعدش باید بازم اوضاع رو برا طرح موضوع بسنجم

*دوستان حالا فکر نکنین ما خیلی زندگیه افتضاحی داریما!!! خیلی هم با هم خوبیم. اما خب زندگیه دیگه. اخلاقا هم متفاوت

لینک به دیدگاه
توقعت اصلا اشتباهه ک میخوای این طور تو اولین برخورد باهات حرف بزنه

باید بذاری تخلیه شه بعدش بله

آفرین...تخلیه شه و بعدش...

حاضرم چند ساغتی تنهاش بذارم یا دادهاش رو تخمل کنم...اما بعدش می خوام بشنوم یه چیزی که بابا اگه ناراختت کردم دلیلش این بوده و با یه معذرت خواهی دو طرفه تموم شه همه چی...

نه اینکه تا عمر دارم بزنه تو سرم و بگه فلان روز که اینجوری شد و....

لینک به دیدگاه
دقیقا

من نمیدونم یا شوهر های ماخالی از احساسن یا پوریا خیلی زنها رو درک میکنه

بابا نمونش من دیشب حالم بد شد زنگ زدم ب ه وحید گفت بیام ببرمت دکتر ؟ گفتم نه نمیخواد دیدم مسمومیتم بیشتر شد زنگ زدم گفتم بیا بریم گفت دیگه الان نمیتونم و داد و بیدادو اینا (من مورده احساس تو این دادم ها) بعد دوباره زنگ زده میگه به بابام گفتم بیاد ببرتت دکتر خب این وسط حس و احساس و توقع ما هم کشک ولی داد آقا پر از احسا

خب چون بار اول میگه بیا ببرمت ناز کردی

اون با خیال راحت رفته بعد تو گفتی عه نه برگرد ! خوب هم اون کار داره هم خیلی مهم تر از کار

داد زدنش واسه اینه که دیگه دور شده . اون موقع میتونسته سریع تر بگرده برسوندت اما الان دور شده و شاید نتونه سریع برگرده

دادش دقیقا از نگرانیه ! و اینکه من مطمئنم وقتی خوب شی میگه بیشتر مراقبت باش یا اینکه چرا مراق خودت نیستی ؟ !

شک نکن

اینو راست می گی...

خیلی کم هستن مردایی که بخوان واقعاَ توضیح بدن چشونه...

من یکی رو می شناسم...که خیلی هم از زمان های قدیم با هم دوستیم...از یه اخلاقش واقعاً حوشم میاد....همیشه اگه ناراجت می شد برمی گشت می گفت: ببین از این حرفت ناراحت شدم به این دلیل...قشنگ می گفت...طرف مفابل هم می گفت آره یا نه...برای هم توضیح می دادن...و بعد دیگه سوتفاهمی وجود نداشت...دلخوری هم پیش نمی یومد....

اما خیلی از مردا می گن: نه نمی گیم....به حاش با داد خودشون رو خالی می کنن...

خب این بده دیگ

مهناز هر کسی یه اخلاقی داره

تو خودت دقیقا کارایی ک شوهرت از ی زن خوب توقع داره انجام میدی ؟

اگه شوهرت بگه زن فلانی فلان کارو میکنه تو هم بکن تو داد نمیزنی ک فلانی به تو چه ؟ من همینم ک هستم ؟ کم میشورم میپزم حالا فلان کار و هم بکنم ؟

اما اون ب تو اجازه میده از شوهر کسی دیگه جلوش تعریف کنی هر چند به غرور مردونش داری اسیب میزنی !

جدا از این هیچکس کامل ک نیست بعضی ها اتفاقا کامل ک نیستن خیلی هم ناقصن

اصلا خیلی هم مزخرف و بد اخلاق هستن

اما عاشق ک هستن ؟ زندگیو زنشون و ک دوس دارن ؟ میخوان ک بهتر بشه ؟ اما شوهرت ک هستن ؟

کافی نیست واسه اینک چشماتو ببندی بگی این بدی ب فلان خوبی در ؟

لینک به دیدگاه
دعوا نیس بحث خوبیم هست

ببچه ها واقعا به این معتقدم ک یه رفتار توی دو تا جنس مختلف دوتا معنیه کاملا متفاوت داره .

اینو قبلا میذاشتم ب حساب اینکه من و خانومم مشکل داریم تفاهم نداریم نمیفهمیم همو

وقتی مجبورم کرد زنان ونوس یمردان مریخی و بخونم دیدم اره

واقعا داد توی اون لحظه واسه من یه معنی داره واسه اون یه معنی !

بعد وقتی حرف میزدیم واقعا برام شگفت اور بود !

من اصلا منظورم برداشتی ک اون کرده بوده نبوده !

شما داد و اشتباه میدونی اما اون لحظه اون شاید تنها راه خالی کردن هیجانی ک بهش وارد شده بدونه !

مثل شما ک گاهی فقط گریه رو راه تخلیه شدن میدونی

شما اگه همسرتون دلخور شه از اینکه گریه کردین و بگه توقع زیادیه ک الان داری گریه میکنی من درکت کنم ؛ احساس خوبی داری ؟

این کتاب رو خوندم

ولی بازم این موضوع با گریه قابل قیاس نیست

خیلی سخته از کسی توقع داشته باشی سرش داد بزنی اما اون بزاره به پای دلسوزی و ناراحتی

گریه یه نوع حس بیشتر یه نفرست.....آدم خودش زحمت گریه کردن رو میکشه!......ولی داد زدن بیشتر دو نفره میشه! داد زدن یک آدم سر یک آدم دیگه

چیزی که به نظرم با گریه قابل قیاسه همون غار تنهاییست که مردا دارن

یعنی اگه یه زن موقع ناراحتی بیشتر دوست داره گریه کنه یا هیجانش رو این طوری ابراز کنه، یه مرد هم ترجبح میده سکوت کنن و تو غار تنهایی خودش فرو بره

حالا بازم هر جور متاهلا خودشون صلاح میدونن :ws3:

لینک به دیدگاه

حاضرم چند ساغتی تنهاش بذارم یا دادهاش رو تخمل کنم...اما بعدش می خوام بشنوم یه چیزی که بابا اگه ناراختت کردم دلیلش این بوده و با یه معذرت خواهی دو طرفه تموم شه همه چی...

آی گفتی

این مردا از تقویم ها هم دقیق ترن انقد که همه چی یادشون میمونه

بعد ازدواج من سعی میکنم تقریبا همه چی یادم بمونه:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
مهناز هر کسی یه اخلاقی داره

تو خودت دقیقا کارایی ک شوهرت از ی زن خوب توقع داره انجام میدی ؟

اگه شوهرت بگه زن فلانی فلان کارو میکنه تو هم بکن تو داد نمیزنی ک فلانی به تو چه ؟ من همینم ک هستم ؟ کم میشورم میپزم حالا فلان کار و هم بکنم ؟

اما اون ب تو اجازه میده از شوهر کسی دیگه جلوش تعریف کنی هر چند به غرور مردونش داری اسیب میزنی !

جدا از این هیچکس کامل ک نیست بعضی ها اتفاقا کامل ک نیستن خیلی هم ناقصن

اصلا خیلی هم مزخرف و بد اخلاق هستن

اما عاشق ک هستن ؟ زندگیو زنشون و ک دوس دارن ؟ میخوان ک بهتر بشه ؟ اما شوهرت ک هستن ؟

کافی نیست واسه اینک چشماتو ببندی بگی این بدی ب فلان خوبی در ؟

پوریا خودتو نبین قربونت...خیلیا همین حرفایی و که می زنی دو زار قبول ندارن و افعال و صمایرشون برای زندگی مفرد هست نه جمع!

من از این بیشتر می رنحم که یکبار نشده از شوهرم بشنوم: خونمون....ماشینمون..... همیشه می گه: ماشینم...خونم....و.... اگه من براش مهمم پس چرا به فعل جمع نداره؟ بعد هی من باید بگم: خونمون...ماشینمون...کارمون و.... و بقیه اینجوری بشن: :w58:

لینک به دیدگاه
اون اوایل گریه کردیم دیدیم فایده نداشت. تازه احساس کردم ضعف منه که گریه میکنم

الانم به این نتیجه رسیدم هروقت عصبانی میشه هیچی نگم

هیچی!

بعدش باید بازم اوضاع رو برا طرح موضوع بسنجم

*دوستان حالا فکر نکنین ما خیلی زندگیه افتضاحی داریما!!! خیلی هم با هم خوبیم. اما خب زندگیه دیگه. اخلاقا هم متفاوت

نه اصلا

لا اقل من مردی رو سراغ ندارم ک گریه رو نقطه ضعف بدونه

بعضی چیزها خاصیت یه جنسیته !

مثلا خشونت خاصیت مرده .تعصب خاصیت مرده هر چند تو زن ها هم وجود داره اما از جنس دیگه ای

لطافت و احساس و گریه هم نو عی از وجود زنه !

کسی نمیگه این ضعفه ! اصلا این ک ی زن احساس داره و لطافت داره باعث شده ک مرد بهش نیاز داشته باشه !

وگرنه زن خالی از احساس و کدوم مرد دوست داره ؟

اما خب واکنش مرد ها در مقابل گریه زناشون فرق داره

شما ک توقع نداری گریه میکنی بشینه پا ب پات گریه کنه ؟

من خودم سکوت میکنم و سعی میکنم نزدیکش بشینم و ببینه ک ناراحتم از این احساس بدی ک داره

پدر من همیشه ندیده میگرفت گریه مادرمو تا بعدا حلش کنن

نوع برخورد ها متفاوته اما معنیش ضعف شما نیس

همین طور ک واکنششون در مواقع گریه شما متفاوته نوع رفتارشون تو مواقع عصبانیتشون هم متفاوته

اینا اصلا مشکل نیست . تفاوت اخلاقیه ادماس !

تو یه شرایط خوب باید مطرحش کرد ک اقا فلان مواقع من این رفتارو دوست ندارم

اونم نه با جیغ و داد و دعوا

جوری ک تاثیر داره و میدونی میپذیره

خب ایشون اشتباه میکنه

بله این توقع درستی هست ک بعد این ماجرا توقع ی عذر خواهی دو طرفه رو داشته باشی

تو این مورد 100 در صد حق با شماست .

ممکنه البته زبانی نباشه و با عمل ایشون بخواد اینو انجام بده در غیر اینصورت باید مشکل و با مشاور حل کرد

لینک به دیدگاه
پوریا خودتو نبین قربونت...خیلیا همین حرفایی و که می زنی دو زار قبول ندارن و افعال و صمایرشون برای زندگی مفرد هست نه جمع!

من از این بیشتر می رنحم که یکبار نشده از شوهرم بشنوم: خونمون....ماشینمون..... همیشه می گه: ماشینم...خونم....و.... اگه من براش مهمم پس چرا به فعل جمع نداره؟ بعد هی من باید بگم: خونمون...ماشینمون...کارمون و.... و بقیه اینجوری بشن: :w58:

اره پوریا همه رو مثل خودش میبینه:banel_smiley_4:

دیشب بهم میگه عزیزم کار چیه فدای یه تار موت بعد 2 ساعت بیمارستان بستری بودم تا 2.5 شب اقا از سر کار که تازه شخصیه و صاب کار هم نداره نیومد خونه

پوریا تو فرق داری حالا هی توجیح بیار:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
وگرنه زن خالی از احساس و کدوم مرد دوست داره ؟

اما خب واکنش مرد ها در مقابل گریه زناشون فرق داره

شما ک توقع نداری گریه میکنی بشینه پا ب پات گریه کنه ؟

من خودم سکوت میکنم و سعی میکنم نزدیکش بشینم و ببینه ک ناراحتم از این احساس بدی ک داره

پدر من همیشه ندیده میگرفت گریه مادرمو تا بعدا حلش کنن

نوع برخورد ها متفاوته اما معنیش ضعف شما نیس

اره یه سریا هم میگن انقدر گریه کن تا جونت بالا بیاد:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

ایشون هنو زباورش نشده زندگی مشترک رو شروع کرده .

باور کن

آی گفتی

این مردا از تقویم ها هم دقیق ترن انقد که همه چی یادشون میمونه

بعد ازدواج من سعی میکنم تقریبا همه چی یادم بمونه:banel_smiley_4:

خب اگه اینطور نباشه ک همه چی یادش بمونه نمیتونه مدیریت کنه باید حواسش جمع باشه

اما نباید چیزی رو یاد اوری کنه !

این ی اخلاق بد مردونس

این کتاب رو خوندم

ولی بازم این موضوع با گریه قابل قیاس نیست

خیلی سخته از کسی توقع داشته باشی سرش داد بزنی اما اون بزاره به پای دلسوزی و ناراحتی

گریه یه نوع حس بیشتر یه نفرست.....آدم خودش زحمت گریه کردن رو میکشه!......ولی داد زدن بیشتر دو نفره میشه! داد زدن یک آدم سر یک آدم دیگه

چیزی که به نظرم با گریه قابل قیاسه همون غار تنهاییست که مردا دارن

یعنی اگه یه زن موقع ناراحتی بیشتر دوست داره گریه کنه یا هیجانش رو این طوری ابراز کنه، یه مرد هم ترجبح میده سکوت کنن و تو غار تنهایی خودش فرو بره

حالا بازم هر جور متاهلا خودشون صلاح میدونن :ws3:

نه گریه و غار تنهایی قابل مقایسه نیست

ببین تو گریه شما توقع همدردی داری !

اما وقتی مردی میخواد تنها باشه اصلا نه توقع همدردی داره نه حتی کمترین حرفی راجع بهش میخواد بزنه یا بشنوه

اتفاقا این کار ناراحتش میکنه !

اما تو مواقع داد زدن اونم نه از عصبانیت

داد داریم تا داد !

دادی ک از نگرانی یا از عذاب وجدان و ناراحتی از خودش باشه کاملا نیاز به همدردی داره !

چون کاملا همراه با ترسه

ترس از دست ندادن همون زنی ک داره سرش داد میزنه !

ترس از دست ندادن علاقه اون زن نسبت به خودش !

مردا دم دستی ترین نوع احساسون شاید خشونتشونه ک هر جایی ی معنی داره اما خانوما شاید همشونو عصبانیت میبینن !

همون لحظه این خشونت شاید معنیش التماس باشه ! اون داد ی جور اعمال زور باشه واسه نگه داشتن اون زن

واسه اینکه اون خانوم ببینه نسبت ب این موضوع ب یتفاوت نیست و ب خاطرش ناراحته !

خیلی حرف هست واقعا تو هر کاری هر مردی !

مردا شاید زبونی ضعیف ترین موجودات عالم باشن و چون نمیتونن از زبونشون استفاده کنن ناخوداگاه مفاهیم و تو اعمالشون نشون میدن

اگه معنی رفتار ها رو نفهمن خانوما مدام در گیر سوتفاهم میشن

به زبون مردا اصلا توجه نکنین نگین من میخواستم فلان چیز و بگه اما بهمان چیز و گفت

به اعملش نگاه کنین

مثلا تو اعمالش نشون میده واقعا علاقه ای داره ب شما یا نه

لینک به دیدگاه
اره پوریا همه رو مثل خودش میبینه:banel_smiley_4:

دیشب بهم میگه عزیزم کار چیه فدای یه تار موت بعد 2 ساعت بیمارستان بستری بودم تا 2.5 شب اقا از سر کار که تازه شخصیه و صاب کار هم نداره نیومد خونه

پوریا تو فرق داری حالا هی توجیح بیار:banel_smiley_4:

من ک از مریخ نیومدم ک

مثلا من داد نمیزنم خونه ؟ اعصابم خورد نمیشه ؟

این حرفا نیس

بعدشم اعصابش خورد بوده

بچه هم بودی مریض میشدی مامانت دعوات میکرد مگه نگفتم مواظب خودت باش ؟

دعوا میکرد یانه ؟ عصبانی میشد یا نه ؟

از دوست داشتن و نگرانی بود یا از بی اهمیتی ؟

بگه هم تو دلش اینجور نیس

ب قران نیست

لینک به دیدگاه

دقیقاَ...خیلی لطیف برخورد کنن می گن: ناراختی؟ جمع کن برو ورِ دلِ خانوادت...خوش اومدی...:w02:

والا ما هرچی گفتیم، شما گفتین این اخلاق بد مردونس، این خصلت بد مرداس.....

خب مشکل همینه دیگه. ما هم داریم میگیم این چیزا بده.....

دقیقاً همین که میم شیمی گفت

یه سری مردا باور ندارن که اونها هم می تونن اشتباه کنن و جالبه که اشتباهشون رو به شدت انکار می کنن و یه کاری می کنن که باورمون شه اشتباه از ما بوده نه اونا :whistles:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...