رفتن به مطلب

چگونه زبان بخوانیم؟

Neutron

ارسال های توصیه شده

دوست عزیز اینکه Listening اصلا متوجه نمیشی برا اینه که زیاد زبان اصلی گوش نمیدی...

پیشنهاد میکنم یه دوره ای بدون اینکه انتظار داشته باشی قشنگ متوجه بشی مکالمه چی میگه فقط گوش کنی مثه آهنگ و فیلم تا گوشت عادت کنه...

اولای کار وقتی شما داری یه متنی گوش میدی لزوما نباید کلمه به کلمه متن متوجه بشی باید عادت کنی چیزای مهم بشنوی این توانایی ام میتونی با تمرین کتابایی مثهTactics For Listening تقویت کنی به نظر من کتاب فوق العاده ایه که مکالمه هاشم برا Speaking خیلی به کار میاد ...

سعی کن دامنه لغاتتم ببری بالا که خیلی مهمه ...

لینک دانلود این کتابی که گفتم یه بار تو انجمن دیدم بگردی پیدا میکنی اگر دوست داشتی بگو تا کتاب لغت مناسب این کتاب Tactics For Listeningهم بهت معرفی کنم...:icon_redface:

در ضمن تمرین pronunciation هم خلیی مهمه کتاب American Accent Training هم میتونه تو درک Listening کمکت کنه...

مرسی

میدونم کدوم کتابو میگی.3 ماهه میخوام بخرمشw58.gif

ریدینگ که میخونم اول سی دیشو 2 دفه میذارم گوش میدم.بعد از رو کتاب :ws37:

listening که استاد تو کلاس میذاره خیلی سخت ترهTAEL_SmileyCenter_Misc%20%28305%29.gifخیلی تند و با لهجه صحبت میکنن.بعضی موقع ها خنده ام میگیره که اینا چی دارن میگن!!!اصلا خودشون میفهمن؟w58.gifمثل نوار کاست که قاطی میکنه :ws3:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...