رفتن به مطلب

نظرسنجی شماره 3 هفدهمین مسابقه عکس با دوربین شخصی - موضوع معبر(راه-گذر-کوچه)

عکس برتر از نگاه شما کدام است؟  

294 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. عکس برتر از نگاه شما کدام است؟

• 18
    • 14
    • 42
    • 35
    • 16
    • 0
    • 45
    • 25
    • 39
    • 37
    • 23

ارسال های توصیه شده

چرا مهم نیست با چه دوربینی گرفته بشه پس فرق یه دوربین خوب با بد چیه؟! اونجوری باشه ملت نمیرن 8 میلیون بدن دوربین و لنز بخرن با همون 500 تومنی عکس خوب میگیرن دیگه!:hanghead:

دخترم یه سر به مسابقات عکاسی بزن همه عکساشونو ادیت شده برای مسابقه میفرستن :ws3:

مامانی منو اشتباه گرفتی...من پسرم...:vahidrk::ws3:

حرف شما صحیح...ولی تو یه همچین مسابقه ای نیاز به خرید دوربین 8 ملیونی نیست...

با یه دوربین 5 مگا پیکسلی هم میشه عکس خوب گرفت که رای بیاره...

• Like 5
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 122
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

با من بود گفت دخترم :ws28:

• Like 4
لینک به دیدگاه
عزیزم اینجا همه عکاس حرفه ای نیستن که. هرکس دوست داره انجام بده خب منکه جلوی کسی رو نگرفتم :w16:

من دوست دارم عکسام بدون ادیت اون حسی که مد نظرمه رو برسونه حالا یا موفق می شم یا نه ! دوست ندارم حس مورد نظرمو با نرم افزار اضافه کنم دوست دارم توی عکسم به طور طبیعی وجود داشته باشه.من عکاس حرفه ای نیستم و البته نمیتونم ادعا کنم که موفق به این کار میشم.اما سعیمو میکنم :a030:

درسته اما وقتی دوربینت قابلیت اینکه رنگ ها رو واقعی و زنده نشون بده نداره بازم میشه عکس خوب گرفت ؟

مثل این میمونه با یه دوربین فیلم برداری بی کیفیت بخوای 1080P فیلم بگیری!

به قولhoney memar وقتی طرف دوربین و لنز حرفه ای نداره مجبوره ادیت کنه !

توی حرفه ای ترین مسابقات عکاسی هم ادیت عکس مجازه

حتی الان توی اکثر دوربین ها حالت HDR وجود داره که کلا خودش یه نوع ادیته ...!

• Like 3
لینک به دیدگاه

پسرم :ws3:من نگفتم دوربین 8 میلیونی بخرین برا مسابقه سارا جون گفتن به دوربینش ربطی نداره منم گفتم اگه ربطی نداره مردم مریض نیستن که 8 میلیون بدن دوربین!:banel_smiley_4:

• Like 4
لینک به دیدگاه
درسته اما وقتی دوربینت قابلیت اینکه رنگ ها رو واقعی و زنده نشون بده نداره بازم میشه عکس خوب گرفت ؟

آره که میشه گرفت...

منم نمیگم ادیت بده یا غیر مجازه...فقط میگم قشنگیش به این بود که ادیت تو کار نباشه...

• Like 1
لینک به دیدگاه

دوست عزیز من نظر خودمو گفتم !.دوربین من 7 مگاپیکسله و در مقابل دوربینهای حرفه ای تر اصلا هیچی نیست ! یعنی امکانات خاصی هم نداره.من حتی با دوربین 2 مگاپیکسل گوشیم عکسهایی گرفتم که به خاطر حال و هواشون خیلی دوسشون دارم.

من تو عکاسی دنبال زاویه و موضوع خاص می گردم.راستش زیاد دنبال رنگ و لعاب عکس نیستم وگرنه تا حالا صدبار دوربین عوض کرده بودم :ws3::ws3::ws3:

• Like 3
لینک به دیدگاه
پسرم :ws3:من نگفتم دوربین 8 میلیونی بخرین برا مسابقه سارا جون گفتن به دوربینش ربطی نداره منم گفتم اگه ربطی نداره مردم مریض نیستن که 8 میلیون بدن دوربین!:banel_smiley_4:

خب اونی که 8 ملیون میده به دوربین کارش اینه...

ولی اینجا یه مسابقه ی دور همیه...خیلی مهم نیست با چه دوربینی عکس بندازی...اگه طبیعی بود قشنگتر بود...

• Like 3
لینک به دیدگاه
دعوا نکنین.:ws3:

دفه دیگه ما هم با فتوشاپ میدیم دیگه:ws37:اصلا با فتوشاپ ایجاد میکنیمش بعد با دوربین عکسشو میگیریم:ws3:

من با این یکی خیلی موافقم :ws28:

• Like 3
لینک به دیدگاه
دوست عزیز من نظر خودمو گفتم !.دوربین من 7 مگاپیکسله و در مقابل دوربینهای حرفه ای تر اصلا هیچی نیست ! یعنی امکانات خاصی هم نداره.من حتی با دوربین 2 مگاپیکسل گوشیم عکسهایی گرفتم که به خاطر حال و هواشون خیلی دوسشون دارم.

من تو عکاسی دنبال زاویه و موضوع خاص می گردم.راستش زیاد دنبال رنگ و لعاب عکس نیستم وگرنه تا حالا صدبار دوربین عوض کرده بودم :ws3::ws3::ws3:

باشه ...!

• Like 3
لینک به دیدگاه

ولی اینجا یه مسابقه ی دور همیه...خیلی مهم نیست با چه دوربینی عکس بندازی...اگه طبیعی بود قشنگتر بود...

:w58:

• Like 3
لینک به دیدگاه

وقتی خودتون دارید سطح مسابقه رو زیر سوال میبریین و میگین پایینه

دوربین slr رو با یه دوربین معمولی مقایسه میکنید

به رنگ و روح عکس اهمیت نمیدین

ادیت عکس رو مثه یه جرم بهش نگاه میکنید

دیگه حرفی نمیمونه!

------

• Like 4
لینک به دیدگاه

بچه ها لطفا نظرات همو زیر سوال نبریم .من نمیدونم چه اصراریه بخوایم همدیگرو متقاعد کنیم که درست میگیم ؟؟! بابا اصلا ما هیچی از عکاسی و مسابقه نمیدونیم...خیالتون راحت از این به بعد راحت ادیت کنین :banel_smiley_4:

• Like 5
لینک به دیدگاه
وقتی خودتون دارید سطح مسابقه رو زیر سوال میبریین و میگین پایینه

دوربین slr رو با یه دوربین معمولی مقایسه میکنید

به رنگ و روح عکس اهمیت نمیدین

ادیت عکس رو مثه یه جرم بهش نگاه میکنید

دیگه حرفی نمیمونه!

------

پایین نیاوردم سطح مسابقه رو...

منظورم اینه که همه تو یه سطح باشن...نه اینکه مثلا من وشما با دوربین 5 مگاپیکسلی عکس میندازیم ولی من میام با فتوشاپ ادیت میکنم ولی شما این کارو نمیکنید...اونوقت منی که ادیت کردم برنده میشم واسه همین میگم عادلانه نیست...

• Like 4
لینک به دیدگاه
بچه ها لطفا نظرات همو زیر سوال نبریم .من نمیدونم چه اصراریه بخوایم همدیگرو متقاعد کنیم که درست میگیم ؟؟! بابا اصلا ما هیچی از عکاسی و مسابقه نمیدونیم...خیالتون راحت از این به بعد راحت ادیت کنین :banel_smiley_4:

من با سارا موافقم:a030:

• Like 3
لینک به دیدگاه

منظورم اینه که همه تو یه سطح باشن...نه اینکه مثلا من وشما با دوربین 5 مگاپیکسلی عکس میندازیم ولی من میام با فتوشاپ ادیت میکنم ولی شما این کارو نمیکنید...اونوقت منی که ادیت کردم برنده میشم واسه همین میگم عادلانه نیست...

باهات موافقم:ws3:

• Like 4
لینک به دیدگاه

چه خبره اینجا؟؟

2 مین نبودما:banel_smiley_4:

ببینید بحث ادیت عکس توی همه مسابقه ها هست البته تا اونجایی که ماهیت عکس عوض نشه یعنی طرف نیاد اونقدر ادیت کنه که کلا موضوع عکس عوض بشه

اینجا هم یه مسابقه عکاسی کاملا آماتور هست.

در رابطه با دوربین هم من زیاد به دوربین اعتقاد ندارم اون دید عکاس هست که چجوری عکس بگیره،تو چه شرایط نوری عکس بگیره.من زیاد دیدم آدمهایی رو که با یه دوربین 200

تومنی عکاسی خیلی قشنگی میگیرن و کسایی رو هم دیدم که فکر کردن با دوربین خووب به راحتی عکاس میشن

• Like 5
لینک به دیدگاه

اونوقت این 2 تا پست که اصلا اسمش مسخره کردن یا زیر سوال بردن عکسایی که ادیت شدن نیس !!

دفه دیگه ما هم با فتوشاپ میدیم دیگه:ws37:اصلا با فتوشاپ ایجاد میکنیمش بعد با دوربین عکسشو میگیریم:ws3:
من با این یکی خیلی موافقم :ws28:

یعنی چی همه یه سطح باشن !

یعنی چون یه نفر با دوربین مثلا 2 مگاپیکسلی عکس گرفته بقیه هم با همون بگیرن ؟

چون یه نفر شهرشون مناظر و جاهای دیدنی نداره بقیه هم برن از خیابون عکس بگیرن!

چون یه نفر ادیت نکرده یا بلد نبوده بقه هم ادیت نکنن !

--

بیخیال من هر چی بگم یه عده اینجوری برداشت میکنن ...

بابا اصلا ما هیچی از عکاسی و مسابقه نمیدونیم...خیالتون راحت از این به بعد راحت ادیت کنین

End

• Like 4
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...