رفتن به مطلب

اطلاعیه در مورد مترجمان معمار

ارسال های توصیه شده

سلام سلاااااااااااااااااااااامhapydancsmil.gif

بدون مقدمه میرم سر اصل مطلب

تاپیکی داشتیم با نامِ مترجمان معمار

دوستایی که تازه به جمعمون اضافه شدن میتونن برن و این تاپیک رو بخونن که اگه مایل بودن با ما در ادامه روند این تاپیک همراهی کنن

قرار بود کسایی که توو این تاپیک اعلام آمادگی کردن برای ترجمه متون همکاری کنن که متاسفانه به جز 4 5 نفر کسی دیگه کمک نکرد

و این تاپیک با اینکه براش کلی زحمت کشیده شده اما مدتی هست که راکد موندهicon_razz.gificon_razz.gif

از دوستان میخوام که اگه تمایلی به ادامه کار ندارن اعلام کنن که حداقل فکری به حال این تاپیک کنیم....

ممنون میشم نظرات و انتقاداتتون رو در همین تاپیک بگین تا ببینیم مشکل از کجاست

ممنون:icon_gol::icon_gol:

توو این بخش هم مقالاتی که به تصحیح نهایی رسیدن رو قرار میدیم

ترجمه مقالات مترجمان معمار:a030:

لینک به دیدگاه
متنشو کجا میزاری ک ترجمه شه؟

عزیزم متن توی مترجمن مععمار گذاشته میشه....ترجمه میشه و بعد متن و ترجمه هر دو به مقالات ترجمه شده میرن:a030:

لینک به دیدگاه
عزیزم متن توی مترجمن مععمار گذاشته میشه....ترجمه میشه و بعد متن و ترجمه هر دو به مقالات ترجمه شده میرن:a030:

اونجا میگین ک کی ترجمه کنه یا هر کی عشقش کشیده؟:ws37:

لینک به دیدگاه
اونجا میگین ک کی ترجمه کنه یا هر کی عشقش کشیده؟:ws37:

نه...متنو میزاریم...1 هفته وقت میدیم...راستش اووون موقع داوطلبی بود..هر کی که میتونست میگفت که مثلا این هفته من ترجمه میکنم....اما فک کنم دیگه باید اسم ببریم...مثلا این متنو این هفته فلانی ترجمه میکنه تمیز و خوش خط ور میداره میاره....1 غلط داشته باشه باید 100 بار از رووش بنویسه:w02:

لینک به دیدگاه
نه...متنو میزاریم...1 هفته وقت میدیم...راستش اووون موقع داوطلبی بود..هر کی که میتونست میگفت که مثلا این هفته من ترجمه میکنم....اما فک کنم دیگه باید اسم ببریم...مثلا این متنو این هفته فلانی ترجمه میکنه تمیز و خوش خط ور میداره میاره....1 غلط داشته باشه باید 100 بار از رووش بنویسه:w02:

خو پَ اسمِ منو هر وقت بردی خبرم کن:whistle:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...