رفتن به مطلب

رفع اشکال و نمونه کارهای رویت

R.Irankhah

ارسال های توصیه شده

آقا سامیار سلام

من نتونستم از لینک Your First Day Rendering in Revit فایل آموزشی را دانلود کنم . البته بقیه لینک ها ی آموزشی و نمونه کارهای انجام شده در پست177 مشکل نداره و کار میکنه.

ممنون - مهدی

سلام

لینک رو عوض کردم میتونید دانلود کنید، ممنون که اطلاع دادید:a030:

لینک به دیدگاه

آقا سامیار سلام

لینک Your First Day Rendering in Revit به یک فایل 34 کیلو بایت به سایت Mediafire متصل هست. که فایل تصویری مورد نظر نیست . اگر اشتباه متوجه شدم راهنمایی کنید.

ممنون - مهدی

لینک به دیدگاه
آقا سامیار سلام

لینک Your First Day Rendering in Revit به یک فایل 34 کیلو بایت به سایت Mediafire متصل هست. که فایل تصویری مورد نظر نیست . اگر اشتباه متوجه شدم راهنمایی کنید.

ممنون - مهدی

یک بار دیگه امتحان کنید ...فایل مشکلی نداره!:w16:

لینک به دیدگاه
آقا سامیار سلام

ممنون - مهدی

آقا مهدی اینجا خدمتتون توضیح دادم چیکار کنین

لینک به دیدگاه
آقا سامیار سلام

از کجا میتونم آبجکت ها ی معماری رویت , که مناسب رندر گیری درخود نرم افزار رویت باشه وکیفیت بهتری بده , دانلود کنم ؟

ممنون - مهدی

سلام

این لینک رو ببینید

دانلود تمپلت، فمیلی و متریال Revit

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...

آقا سامیار سلام

اگر در پلان , چند دیوار را در امتداد یکدیگر ترسیم کردیم , ویا چند دیوار قوسی شکل به دنبال یکدیگر ترسیم شده باشند و بعد بخواهیم این دیوار ها جوینت شوند و یکی شوند یعنی درواقع با یک کلیک , کل دیوار بحالت انتخاب درآید؟ و یک دیوار واحد شود . چگونه این کار انجام پذیر است ؟

ممنون - مهدی

لینک به دیدگاه
آقا سامیار سلام

اگر در پلان , چند دیوار را در امتداد یکدیگر ترسیم کردیم , ویا چند دیوار قوسی شکل به دنبال یکدیگر ترسیم شده باشند و بعد بخواهیم این دیوار ها جوینت شوند و یکی شوند یعنی درواقع با یک کلیک , کل دیوار بحالت انتخاب درآید؟ و یک دیوار واحد شود . چگونه این کار انجام پذیر است ؟

ممنون - مهدی

سلام

در واقع جوینت کردن در رویت برای این هستش که خط اتصالات از بین بره ولی توی انتخاب، یکپارچه ترسیمات انتخاب نمیشن. برای اینکه کل اون قطعات دیوار رو یکجا بتونی سلکت کنی باید همه رو انتخاب کنی و دستور group رو اجرا کنی.

لینک به دیدگاه
  • 4 هفته بعد...
سلام.دوستان.واسه طراحی سایت پلان ازچند روش میتونیم استفاده کنیم؟سایتم روی شیب هست وباید بیشترفضاهام پلکانی باشن.ممنون میشم کسی راهنماییم کنه

سلام

این آموزش رو ببینید

لینک به دیدگاه
سلام من نتونستم فیلمارو دانلود کنم.لطفا اگه امکانش هست راهنمایم کنید بتونم دانلود کنم.باتشکر

فیلمها از یوتیوب هستن امکان دانلود مستقیم ندارن ولی یکسری ترفندا داره که می تونید دانلودشون کنین،توی نت سرچ کنید راهشو بهتون نشون میده

لینک به دیدگاه

سلام،دوستان متاسفانه من تو رویت 2012 دچار یه مشکلی شدم .برای متریال دادنش در محوطه سای اطراف ساختمونم مثلا اگه جایی چمن هست به اون متریال میدم سنگفرشمم چمن میکنه و بعضی اوقات کم به طور شانسی این مشکل ایجادنمیشه حتی از متریال و خود کف هم داپلکیت میگیرم بعضیا میگن 2012 کلا خطاداره حالا نمیدونم برم ورژن2014رو بریزم یانه،کمک کنید

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...
  • 3 هفته بعد...

سلام

من دارم سعی می کنم از روی سی دی آموزشی رویت رو یاد بگیرم، یه مشکلی دارم اگه می شه راهنماییم کنید لطفا.

من هر فایلی رو از اتوکد import و یا link می کنم، خط ها بسیار ضخیم وارد می شه. هر قدر هم تا حالا در اتوکد ضخامت ها رو تغییر دادم فایده نداشته. یک بار در drafting view وارد کردم درست شد ولی دیگه از منو نمی شد هیچ چی (wall,window....) کشید یعنی همه ی آیتم ها غیر فعال شدند. باید چه کار کنم؟!:((

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...