رفتن به مطلب

به جهنم!!!!!!!!!!

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 1.2k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

به جهنم که تو دنیای کسی نیستم

به جهنم که درسهامو نخوندم وحوصله درس خوندن ندارم

به جهنم که وقتی میبینه من هستم نمیاد

به جهنم که لاغر نیستم

به جهنم که عین دخترای دیگه نیستم

به جهنم که تا این سن ازدواج نکردم

به جهنم که اعصاب ندارم این روزها و اخلاقم داره عوض میشه

به جهنم که کسی قدر دلمو نمیدونه

به جهنممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممم

لینک به دیدگاه

زندگی بهم یاد داد گاهی اوقات جهنم هم خوبه ...خوبه چون باید غصه هاتو بریزی توش تا بسوزن ...پس به جهنم که درد دارم...به جهنم که اونی که قسمت من بود شده سهم عزیزم ...به جمنم ...حتی بهشت هم به جهنم ...همون بهشتی که گفتن باید نماز بخونی تا بری توش ...نگفتن باید انسان باشی ...مردباشی ...توی زمین خدا باشی...خدا به معنی بخشندگی مهربونی ...

اگه بغض دارمو شبا با رویام میخوابم به جهنم...دیگه خیالاتم به جهنم از این به بعد میخوام بدوم اینقد بدوم که نه بهشت یادم باشه نه جهنم..تا شاید

شاید...

خودم یادم بیاد

لینک به دیدگاه

اصلا به جهنم من هی این سایت وسایت مهندسان میرم به جهنم ،به کسی کاری ندارم

اصلا به جهنم مغرور نیستم،چرا اصلا مغرور نیستم؟

اصلا به جهنم که اونی که دوست دارم نیستم

لینک به دیدگاه
  • 4 هفته بعد...
  • 4 هفته بعد...

دیگه انقدر گفتیم به جهنم درست نشد لطفاً کلمه به درک رو هم اضافه کنید:sigh:

به درک و باز مجدداً به جهنم که فقط باید مثل یابو بدوئی آخرش هم هیچ :banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
  • 2 هفته بعد...
  • 2 هفته بعد...

وقتی یادش میفتم کنار من تلفنی صحبت کرد, اصلا مراعات قلب عاشقمو نکرد

دلم میخاد بمیرم

اگ بگم روزی ده بار یادش میفتم دروغ نگفتم

دلم میخاد بمیرم وقتی …

به جهنم

لینک به دیدگاه

چه خبره اینجا بابا.:vahidrk: به جهنم چیه.:coffeebath: زندگی زیباست ای زیبا پسند زیبه اندیشان به زیبایی رسند. انقدر زیباست این بی بازگشت کز برایش می توان از جان گذشت.:icon_gol:

بگید بخندید با هم دوست باشید.:w36: زندگی یعنی همین دیگه. همیشه تو مشکلات به پایین تر از خودتون هم نگاه کنید . اینقدر نعمت دارید که دیگران حسرتشو می خورن.به اونا فکر کنید.:hapydancsmil:

لینک به دیدگاه
چه خبره اینجا بابا.:vahidrk: به جهنم چیه.:coffeebath: زندگی زیباست ای زیبا پسند زیبه اندیشان به زیبایی رسند. انقدر زیباست این بی بازگشت کز برایش می توان از جان گذشت.:icon_gol:

بگید بخندید با هم دوست باشید.:w36: زندگی یعنی همین دیگه. همیشه تو مشکلات به پایین تر از خودتون هم نگاه کنید . اینقدر نعمت دارید که دیگران حسرتشو می خورن.به اونا فکر کنید.:hapydancsmil:

یه حدیثی داریم که امام صادق می فرمایند هر موقع غم دنیا اومد روی دلت. به این سه وضعیت فکر کن غم عالم از دلت میره.

اول یاد اون لحظه ای بیافت که توی قبر می زارن و همه بر می گردن خونه هاشون و تو تنها می مونی.

دوم یاد اون لحظه ای بیافت که بعد از چند روز چشم ها از حدقه می زنن بیرون و اندام ها از همه جدا میشن.

سوم اینکه بعد از یه مدت که میمیری مغز ادم کرم بر میداره . این کرم ها از سوراخ دماغ آدم میزنن بیروم.

در نتیجه هر مشکلی تو زندگی براتون پیش اومد که دیدید خیلی سخته یاد این صحنه ها بیافتید واقعا آروم میشید. هی چی ارزش غصه خوردن نداره. آخر همه همینه.

یا خود خدا عجب آرامشی:w58:

لینک به دیدگاه
یا خود خدا عجب آرامشی:w58:

من کاری با تفکرات هیچ کسی ندارم. ولی آرامشو با آرامش می سنجن . رهایی از غصه رو هم با رهایی از غصه. بعضی کلمات ظاهرشون خیلی قشنگن اما مفت نمی ارزن . بعضی کلمات هم خیلی احمقانه به نظر میرسن ولی جواب میدن. این همه جرم و اعتیاد و ... همه به خاطر رسیدن به آرامش و فراموش کردن غم و غصه است دیگه . من میگم وقتی حالت خرابه بدون دنیا ارزش نداره غصه بخوری. نگفتم وسط عروسی بشینی به مرگت فکر کنی. که اینجوری میگه عجب آرامشی. شما وقتی حالت خراب بود پست گذاشتنو امتحان کردی خواستی اینم امتحان کن. که دنیا ارزش غصه خوردن نداره. شما میگی داره خوب بخور.:w02:

لینک به دیدگاه
من کاری با تفکرات هیچ کسی ندارم. ولی آرامشو با آرامش می سنجن . رهایی از غصه رو هم با رهایی از غصه. بعضی کلمات ظاهرشون خیلی قشنگن اما مفت نمی ارزن . بعضی کلمات هم خیلی احمقانه به نظر میرسن ولی جواب میدن. این همه جرم و اعتیاد و ... همه به خاطر رسیدن به آرامش و فراموش کردن غم و غصه است دیگه . من میگم وقتی حالت خرابه بدون دنیا ارزش نداره غصه بخوری. نگفتم وسط عروسی بشینی به مرگت فکر کنی. که اینجوری میگه عجب آرامشی. شما وقتی حالت خراب بود پست گذاشتنو امتحان کردی خواستی اینم امتحان کن. که دنیا ارزش غصه خوردن نداره. شما میگی داره خوب بخور.:w02:

دست به فلسفه تونم قویِ ماشالله:w02:

کی گف دوس دارم غصه بخورم؟شما بگرد 10 پست غمگین ازمن دیدین انوقت برا من تز بدین خب؟

بعدشم قدرت کلمات مثبت خیلی بیشتر از کلمات منفی هستش پس هیچ لزومی نداره بشینم بگم واووو اخرش کرم از دماغم میزنه بیرون به جاش میگم این دنیا گذراس، روحم به شادی بیشتر نیاز داره، پس غم رو کنار میزنم تا روحم قوی تر بشه چون چیزی که باقی میمونه همین روحِ... از اون گذشته وقتی کسی مرد جسمش هر چیزیم بشه مگه مهمه؟مگه کالبد بعد جدا شدن روح مهمه؟مگه دردی حس میکنه؟نه

لینک به دیدگاه
دست به فلسفه تونم قویِ ماشالله:w02:

کی گف دوس دارم غصه بخورم؟شما بگرد 10 پست غمگین ازمن دیدین انوقت برا من تز بدین خب؟

بعدشم قدرت کلمات مثبت خیلی بیشتر از کلمات منفی هستش پس هیچ لزومی نداره بشینم بگم واووو اخرش کرم از دماغم میزنه بیرون به جاش میگم این دنیا گذراس، روحم به شادی بیشتر نیاز داره، پس غم رو کنار میزنم تا روحم قوی تر بشه چون چیزی که باقی میمونه همین روحِ... از اون گذشته وقتی کسی مرد جسمش هر چیزیم بشه مگه مهمه؟مگه کالبد بعد جدا شدن روح مهمه؟مگه دردی حس میکنه؟نه

حق کاملا با شماست اشتباه از من بود.ببخشید.:icon_gol:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...