رفتن به مطلب

به جهنم!!!!!!!!!!

ارسال های توصیه شده

به جهنم که همه چی داغونه و من این وسط دارم میچرخم...

به جهنم هوا دلگیره و هیچکس نیس دوکلما حرف بزنم....

به جهنم 1ماه نتوتستم کاری رو ک استاد خواسته رو پیدا کنم....

به جهنم فقط میخوابم...

به جهنم سردرد دارم...

آخیش.به جهنم همشووووون از دم

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 1.2k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

سواد زیاد شخصیت نمیاره ،پول زیاد ظرفیت نمیاره بس به افتخار همه اونای که سواد دارن و شخصیت ندارن و اونای که پول دارن و ظرفیت ندارن همگی با هم میگیم به جهنم.:a030:

لینک به دیدگاه
سال نو شما هم مبارک باشه جناب جاوید عزیز.

بحث خوش اومدن یا نیومدن نیست عزیز .بحث اینه که شما ( کاربران ارشد )باید تاپیکهایی بزنید و موضوعاتی رو مطرح کنید که به خواننده کمک کنه که رشد کنه و سطح دانش و آگاهیش بالا تر بره.یا حتی لذت ببره و شاد باشه ، اونم نه من کاربر ساده و بیسواد ،شما که اون عناوین مدیر ارشد رو یدک میکشی ،ازت انتظار بیشتری میره که

مطالبی رو مطرح کنی که رمزگشائیش باعث رشد و آگاهی ما بشه .نه اینکه بیای تاپیکی بزنی که به شرکت کننده القاء بکنه که دیگه همه در ها بسته شده و باید اراده خودشم حواله جهنم بکنه، دوست خوبم،یعنی شما متوجه نیستی که به جهنم گفتن ، همه اراده انسان رو تضعیف میکته و بهش القاء میشه که دیگه کاری از دستش ساخته نیست؟

.....، قطعا متوجه هستی و شاید ناخود آگاه ، داری از این ضعف ما سوء استفاده میکنی که نمیدونم علتش چیه.اگه راست میگی بیا یه تاپیک هایی بزن که اراده ما رو قوی تر بکنه و بهمون یاد بده که خودمون معمار سرنوشتمون هستیم و مثل رود ساری و جاری باشیم،نه اینکه یه تاپیکی بزنی که مفهوم شرکت کردن و نظر دادنش این معنی رو به ذهن القاء بکنه که ما دیگه خلاص ....

بحث ادبیات کردی ، منم اطاعت کردم .حالا اگه واقعا قصد انحراف ذهن نداری ، بیا و منطقی جواب منو بده. یا ثابت کن که با به جهنم به جهنم گفتن ، اراده ما قوی تر میشه و یا اگه شما هم به این نتیجه رسیدی که این تاپیک باعث تضعیف روحیه میشه و به ما القاء میکنه که دیگه به آخر خط رسیدیم ،مرد مردونه حذفش کن بره پی کارش .حذف هم نکردی ، حداقل واقعیت رو قبول کن.

شاهد هم نیاری خیلی منطقی میشه.من شما

یا ثابت کن که نظرات من بیربطه یا من ثابت میکنم که موضوع این تاپیک جز تضعیف روحیه کاری نمیکنه.

در ضمن اگه احساس کردم که میخوای فرافکنی بکنی با عرض معذرت دیگه حرفی نخواهم زد . فقط رو خود موضوع بحث بکنی ، من هستم.مرسی و موفق باشی.:icon_gol:

خیلی عالی بود این جملات :icon_gol:

اول به تو می خندند.بعد تو را نادیده میگیرند.سپس با تو می جنگند.آنگاه شما پیروز میشوید. گاندی.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...