رفتن به مطلب

صندلی داغ شماره 45 با حضور ال رومن <<El Roman>>

ارسال های توصیه شده

1-ورزش مورد علاقت

فوتبال و والیبال و بوکس

2-هنر مورد علاقت

سینما و موسیقی

3-غذاي مورد علاقت

دونر

4-رنگ مورد علاقت

فرقی نداره هر چیزی یه رنگش قشنگه

5-گل مورد علاقت

گل مریم خوشگل تره

6-ميوه ي مورد علاقت

خیار

7-كشور مورد علاقت

فرق داره از چه نظر آخه؟ ولی دوست دارم تو ترکیه و استانبول زندگی کنم

8-ماشين مورد علاقت

فورد موستانگ

9-شبكه ي تلويزيوني مورد علاقت

شبکه خاصی نیست؛ تلوزیون تقریبا نمیبینم

10-فرد مورد علاقت تو انجمن

مورد علاقه عشقولی؟ هیشکی:ws3:

مرسی تا اینجا جالب بودن سئوالات:icon_gol:

• Like 2
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 61
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

درود حامت:w02:

علیکم درود آرپاک :w02:

1.قلبا اعتقاد داری از جنس مخالفت سری؟vahidrk.gif

نه سرتر نیست کسی؛ ولی خیلی متفاوتن

۲.خودشناسی،رسیدن به ناشناخته ها ی وجودت برات مهمه؟واسش چیکارا کردی تا حالا؟:w02:

به نظرم خیلی مسخره هست! وقتی من خود نقشه هستم شناختن یا نشناختن نقشه مسخره هست! من نقشه هستم بقیه باید منو بشناسن و من بقیه نقشه ها رو:ws3:

3.آشغال میرزی رو زمین؟w000.gifاگه آره ککت بعدش نمیگزه؟icon_razz.gif

نه مگه اینکه سطل آشغالی دورو بر نباشه و اصلا نتونم تا سطل آشغال حملش کنم میزارمش تو جوب که اون هم خیلی کم پی میاد، نارنجی پوش رو رفتی دید؟:banel_smiley_4:

4.شده دلت واسه ایران بسوزه؟چرا؟:ws37:

ایران کیه؟ واسه کشوره؟ نه ولی واسه مردمش آره؛ چون سیبزمینی هستن همگی دور هم

5.صبحا چند پا میشی؟شبا چند میخوابی؟:ws37:

بیکار باشم 2-3 میخوابم 9.5-10.5 بیدار میشم اگه کار داشته باشم هم هروقت لازمه بیدار میشم، راحت بیدار میشم، از وقتی خودم ساعت رو میزی و بعدنا موبایل داشتم همیشه واسه همه چی خودم بیدار شدم :w02:

6.جورابت سوراخ شه ولی سوراخش تابلو نباشه میپوشیش یا میندازیش دور؟:ws3:

اگه جوراب سالم نتونم پیدا کنم میپوشم:ws3:

7.هنرت چیه؟:whistle:

قبلا گفتم! هیچی، گیم!:ws3:

8.خالکوبی کردی؟کدوم قسمت بدنت و چه شکلی؟نکردی دوست داری بکنی؟:ws3:

نه نگردم و دوست ندارم:ws3:تیپ من نیست :ws3:

9.تا حالا گفتن بهت شبیه فلان هنر پیشه ای؟اگه آره کی؟:w02:

اونروز یکی بهم گفت شبیه مهدی سلوکی هستی :ws28: متنفرم ازش!:ws3: چند نفر هم قبلا گفتن شبیه کامران یا هومنی یادم نیست کدومه:ws3: اون که موهاش بلند نیست، از اون هم خوشم نمیاد:ws3:

10.چرا گاهی آدما دیگرانو به خاطر طرز پوششون،اعتقادشون یا هر چیزی که حق شخصی هرکسیه و تو انتخابش مختاره مسخره میکنن؟:banel_smiley_4:

مسخره کلا کار جالبی نیست مخصوصا و مخصوصا اگه جلو روی طرف برا تحقیرش باشه، نمیدونم چرا میکنن، منم بعضی وقتا شاید راجع به چیزی که به نظرم خنده دار بیاد حرف بزنم اما تو روی طرف عمرا! مگه اینکه رفیقم باشه که بخوام تجدید نظر بکنه رو اون مورد

سوالاتو دوس نداشتی بگو عوضش کنم باست:whistle:

خیلیم خوب بودن مرسی :icon_gol::ws3:

• Like 2
لینک به دیدگاه

حامد سعی کن با دقت و ظرافت بیشتر جواب بدی وگرنه تاپیکت رو ول نمیکنم :banel_smiley_4:

1- اگه بهت پیشنهاد بدن، تو یکی از بهترین ایالتهای امریکا، یه شغل خوب، یه خونه و ماشینو زندگی مطلوب داشته باشی ولی به شرطی که دیگه هرگز خانواده ت رو نبینی قبول میکنی؟

2- اگه بهت 10 میلیون تومن بدن که انجمن رو از بین ببری + راهکار از بین بردنش + تضمین اینکه هیچ خطری تهدیدت نمیکنه و فقط سود میکنی قبول میکنی؟

3- به نظرت هدف وسیله رو توجیه میکنه؟

4- نظرت راجع به شعار دادن ادما تو زندگی چیه؟

5- چه چیزی تو رو به شدت قاطی و عصبی میکنه؟

6- با چجور ادمایی هیچ رقمه نمیتونی کنار بیای؟

7- چجوری ادمایی رو هیچ رقمه نمیتونی فراموش کنی و بیخیالشون بشی؟

8- جذابیت دخترا در وهله اول از نظر تو چیشونه؟اگه تو ظاهر بخش جذاب ظاهر و اگه مورد دیگه است توضیح بده

9- چند درصد به خرافات اعتقاد داری؟

10- شده خواب کسی رو ندیدیش ببینی؟چجوری؟

• Like 2
لینک به دیدگاه
دروود!اً

علیکم درود

تا حالا فک ميکنی دل چن نفرو قوروچ قوروچ له کردی؟

هم؟ دل یه نفر رو شکستم تا جایی که میدونم فقط:hanghead:

ب حرف دوستت بيشتر اهميت ميدی يا دوس دخترت؟

بستگی به دوست و دوست دخترش داره، با هرکدوم صمیمی تر باشم، شاید قبلا دوست دخترم ولی دیگه بعید میدونم دختری بتونه صمیمی تر از دوستم بشه

من فک ميکنم هممون انسانیم! قوميت و نژاد و مليت هر چرتی ميخواد باشه! بهش کلاً اعتقاد ندارم! حالا يکی اومد گف تهرانی ها عوضین! نکبتن! شترن! يا همون دخترباز ک ميگن هستن! من ککمم نميگزه! چون اولاً اعتقادی ندارم! دوماً خب حالا يکی يه چرتی گف! مگه اگه يکی يا صد هزار نفر گفتن من بايد ب خودم بگيرم و اهميت بدم؟!! وقتی نيسم چرا؟!! خولم؟!!.... نظرت چيه راجب اين انشا؟:))))

اولا خوب خوبه مثل تو بودن، دوما پایتخت نشینی غرور و اعتماد به نفست بالاست تونستی اینجوری باشی، سوما دختر باز خیلی کلمه بد و توهین آمیزی نیست، چهارما تو کلا زیادی متفاوتی قبول که داری؟ :ws3:

واسه ازدواج پوله طرف چقد رو تصميمت اثر ميزاره؟ مثلاً پولدار باشه و بقيه شرايطشم متوسط و نرمال و بهت پيشنهاد ازدواج بده يا تو بدونی پيشنهاد بدی قبول ميکنه.. همين الان! چيکار ميکنی؟

من از بابام پول نمیگیرم، از پدر خانمم یا خانمم پول بگیرم؟:ws3: اگه خود دختر پولدار باشه یا درآمد خوبی داشته باشه خوبیش اینه که دغدغه من فقط درآمد خودم میشه ولی همچنان تا وقتی خودم نتونم خودم رو اداره کنم به ازدواج فکر نمیکنم

يه خواهر داشتی ک ميرف خارج از ايران بازيگر ميشد و جلو دوربين برهنه ميشد چه حسي داشتی؟

مثلا گلشیفته؟ عصبانی میشدم! همونطور که هر دختری از این ناراحت میشه که برادرش این کار رو بکنه

حالا همون خواهر ميخواست بره و بازيگر بشه از تو سؤال ميکرد يا مثلاً واسه فراهم شدنه شرايط ازت کمک ميخواس چيکار ميکردی؟

باز مثلا گلشیفته؟ عصبانی میشدم و نمیزاشتم

نظرت راجب اوردن يه انسانه ديگه ب اين دنيا چيه؟

من حقمه یه دختر داشته باشم :hanghead:

يه دختر ک دوستته (عادی) خوشگل بودنش چه فرقی تو برخوردت باهاش داره در مقايسه با يکی ک قيافه متوسط و معمولی داره؟

قیافه شاید روند دوست شدن رو سرعت ببخشه اون اوایل، ولی بعدنا اخلاق و شخصیت خیلی مهمتر میشه، تجربه هم میگه دخترای خوشگل دوستای خوبی نیستن معمولا :ws3:

شايد فعلاً

مرسی

• Like 2
لینک به دیدگاه
خوبببببببب

جووووون:ws3:

نوبت چزوندن الیییییییی جون (حامد):ws3:

جلو خانومت زشته اسم بزارم روت :whistle::ws3:

چن تا دوست دختر داری

نمیدونم یا هیچی یا نیم دونه، بیشتر از این نیست:ws3:

چقدر دوست داری که اذربایجان خود مختار باشه

بستگی داره که چقدر هزینه پرداخت کنه، ولی دوست دارم جایی زندگی کنم که بتونم تیم ملی فوتبالش رو تشویق و شعارش تو جام جهانی هرچی هست من رو هم شامل بشه!!!

چرا همش سر این موضوع میجنگیدی هان

سر خودمختاری آذربایجان؟ یادم نمیاد سر این جنگیده باشما:ws38:

اگه جنگ بشه ایا حاضری بری جنگ

برای دفاع از ایران یا علیه اش؟ سئوالت مفهموم نبود :ws38: ولی خوب هرکسی خانوادم رو تهدید کنه جان ناقابل و تن ناقسم رو میگیرم کف دستم فرقی نداره کی باشه:ws3:

راستی چن تا دوست دختر داری هان

زیاد:ws3:

اگه جواب راست ندی مجبورم خودم جیزت کنم

شقایق جیز کن اینو :ws3:

من کلا زباد بلد نیستم سوال بپرسم بقیش اگه یادم اومد بعدا میپرسم:a030:

مرسی دمت گرم

• Like 1
لینک به دیدگاه
حامد سعی کن با دقت و ظرافت بیشتر جواب بدی وگرنه تاپیکت رو ول نمیکنم :banel_smiley_4:

چشم:w410:

1- اگه بهت پیشنهاد بدن، تو یکی از بهترین ایالتهای امریکا، یه شغل خوب، یه خونه و ماشینو زندگی مطلوب داشته باشی ولی به شرطی که دیگه هرگز خانواده ت رو نبینی قبول میکنی؟

هرگز؟ :sad0: نه مامانمو دلم میخواد:hanghead:

2- اگه بهت 10 میلیون تومن بدن که انجمن رو از بین ببری + راهکار از بین بردنش + تضمین اینکه هیچ خطری تهدیدت نمیکنه و فقط سود میکنی قبول میکنی؟

آره 100٪ :ws3:

3- به نظرت هدف وسیله رو توجیه میکنه؟

بعضی هدفا بعضی وسیله ها رو آره

4- نظرت راجع به شعار دادن ادما تو زندگی چیه؟

فکر کنم خیلیا حتی من و تو نمیدونن دارن شعار میدن، باور های خودشون رو میگن ولی موقع عمل کم میارن!

5- چه چیزی تو رو به شدت قاطی و عصبی میکنه؟

فروغ یکی 2تا نیست که! بعضی وقتا سر موضوعی قاط میزنم که شاید هر وقت دیگه ای زیاد برام مهم نباشه، فکر کنم یبار خود تو هم گیر این حال من افتادی و دعوا کردیم باهم:ws3: در شرایط عادی الان فکر میکنم باز میبینم خیلی چیزا ولی سوءاستفاده از قدرت و زور علیه آدم ضعیف تر شاید بیشتر عصبیم بکنه:ws38:

6- با چجور ادمایی هیچ رقمه نمیتونی کنار بیای؟

کسایی که از بالا نگام میکنن! اینا هم به شدت قاطی و عصبیم میکنن

7- چجوری ادمایی رو هیچ رقمه نمیتونی فراموش کنی و بیخیالشون بشی؟

خاکی مهربون و با مرام

8- جذابیت دخترا در وهله اول از نظر تو چیشونه؟اگه تو ظاهر بخش جذاب ظاهر و اگه مورد دیگه است توضیح بده

اول از همه که آدم ظاهر رو میبینه که ماشالله هر بخشتون جذابیت خاصی داره:ws3: و بعدش شخصیت و اطلاعات طرف هم خیلی میتونه جذاب باشه

9- چند درصد به خرافات اعتقاد داری؟

به حمد الله نداریم اعتقاد:ws3:

10- شده خواب کسی رو ندیدیش ببینی؟چجوری؟

هم؟ چی؟ حالا هرچی هست نشده چون آخرین خوابی که دیدم یادم نیست، خیلی کم خواب میبینیم

• Like 2
لینک به دیدگاه
علیکم درود

هم؟ دل یه نفر رو شکستم تا جایی که میدونم فقط:hanghead:.

چرا؟

بستگی به دوست و دوست دخترش داره، با هرکدوم صمیمی تر باشم، شاید قبلا دوست دخترم ولی دیگه بعید میدونم دختری بتونه صمیمی تر از دوستم بشه

چرا؟

اولا خوب خوبه مثل تو بودن، دوما پایتخت نشینی غرور و اعتماد به نفست بالاست تونستی اینجوری باشی، سوما دختر باز خیلی کلمه بد و توهین آمیزی نیست، چهارما تو کلا زیادی متفاوتی قبول که داری؟ :ws3:

نميدونم!:ws3:.

خب يه غير ايرانی بهم بگه ايرانی ها تروريست عوضی و نکبتن من باز ککمم نميگزه.. نظرت راجب اين چيه؟

من از بابام پول نمیگیرم، از پدر خانمم یا خانمم پول بگیرم؟:ws3: اگه خود دختر پولدار باشه یا درآمد خوبی داشته باشه خوبیش اینه که دغدغه من فقط درآمد خودم میشه ولی همچنان تا وقتی خودم نتونم خودم رو اداره کنم به ازدواج فکر نمیکنم

بعد ازينکه تونستی خودتو اداره کنی ب ازدواج فکر ميکنی پس؟

مثلا گلشیفته؟ عصبانی میشدم! همونطور که هر دختری از این ناراحت میشه که برادرش این کار رو بکنه

کی گفته هر دختری ناراحت ميشه؟ هر مردی هم ناراحت نميشه! مثل همسر گلشيفته! چرا عصبانی ميشی؟دليل اين عصبانيت چيه؟

باز مثلا گلشیفته؟ عصبانی میشدم و نمیزاشتم

ب تو چه ربطی داره؟ مگه بدنه تويه؟ اون انسانه و حق تصميم گيری داره! و اينجوری ميخواد زندگی کنه!

در ضمن پس غلط کردی از گلشيفته دفا ميکنی و پای پستا و استاتوسای دفا از حقوق انسان ها و برابری و آزادیشون لايک ميزنی!وقتی خودت هنوز يه متحجري!

جدی بود ولی..:ws3::icon_gol:

من حقمه یه دختر داشته باشم :hanghead:

من ب حق تو کاری ندارم! ک البته ب چه دليل حق تويه؟ حق اون انسان ک خير سرت فرزند تو حساب ميشه چی؟

قیافه شاید روند دوست شدن رو سرعت ببخشه اون اوایل، ولی بعدنا اخلاق و شخصیت خیلی مهمتر میشه، تجربه هم میگه دخترای خوشگل دوستای خوبی نیستن معمولا :ws3:

چرا دوست خوبی نيستن معمولن؟

مرسی

مرسی از اينکه راستشو ميگی:ws3:

الان کلاً اگه نميخای جواب نده :ws3:اگرم خواستی بگو پاکش کنم:ws3:

• Like 3
لینک به دیدگاه

سلام آلما

فقط به این یدونه سواله بسیار بسیار مهمم بجواب تا بعد!:gnugghender:

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

خجالت نمیکشی نمیای حالم بپرسی؟:w000:

• Like 2
لینک به دیدگاه

دل یه نفر رو شکستم تا جایی که میدونم فقطhanghead.gif.

چرا؟

تاریخ مصرف اون رابطه تموم شده بود و ادامه دادنش هم به ضرر من بود و هم خودش ولی اون این رو درک نمیکرد با اینکه هیچ لذتی از این رابطه نمیبرد.

بعید میدونم دختری بتونه صمیمی تر از دوستم بشه

چرا؟

خوب دیگه بچه و احساساتی نیستم که با دوست دخترم زیادی صمیمی بشم، 98٪ جنبه ندارن من چیکا کنم؟ :ws3:

نميدونم!:ws3:.

خب يه غير ايرانی بهم بگه ايرانی ها تروريست عوضی و نکبتن من باز ککمم نميگزه.. نظرت راجب اين چيه؟

خوب این که به حقیقت نزدیکه :ws3: ولی نگار چیزایی که وقتی بچه ای تجربه میکنی قسمت اعظم شخصیت تو رو تشکیل میدن، من از بچگی با جک و توهین و تمسخر بزرگ شدم، از همون زمان برام سئوال بود که اینا چی بیشتر دارن که ما رو مسخره میکنن! و هیچوقت جوابی براش نبود، شاید منم اگه ترکه متولد تهران بودم و پدر مادرم من رو فارسی یاد میدادن از بچگی الان برام اهمیتی نداشت:ws38:

بعد ازينکه تونستی خودتو اداره کنی ب ازدواج فکر ميکنی پس؟

توانایی مالی شرط لازمه اما نه کافی! درآمد خوب داشته باشم، از مجردیم چند سالی لذت ببرم، اگه از این لذته سیر شدم و دختر خوبی پیدا کردم آره شاید

کی گفته هر دختری ناراحت ميشه؟ هر مردی هم ناراحت نميشه! مثل همسر گلشيفته! چرا عصبانی ميشی؟دليل اين عصبانيت چيه؟

ب تو چه ربطی داره؟ مگه بدنه تويه؟ اون انسانه و حق تصميم گيری داره! و اينجوری ميخواد زندگی کنه!

در ضمن پس غلط کردی از گلشيفته دفا ميکنی و پای پستا و استاتوسای دفا از حقوق انسان ها و برابری و آزادیشون لايک ميزنی!وقتی خودت هنوز يه متحجري!

من سر بحث گلشیفته از گلشیفته دفاع یا انتقاد نکردم، فقط از بی فرهنگی این مردم انتقاد کردم که مدت ها سینه گلشیفته شده بود بحث اصلی شون. من منکر آزادی نیستم ولی این روابط فامیلی مثل خواهر و برادری یه حقوقی رو برای آدم به وجود میاره، الکی نمیگم خواهر من تو تصمیمات زندگی من خیلی حق دخالت داره چون خودم اینطور میخوام و خواهرم رو خیلی دوستش دارم و برام خیلی مهمه، این دوست داشتن بهم حق میده دخالت کنم نه؟

تو این جامعه همچین اتفاقی بیوفته اون خاندان نمیتونن از خونشون بیان بیرون! من هم زاده همین جامعه هستم:a030:

من ب حق تو کاری ندارم! ک البته ب چه دليل حق تويه؟ حق اون انسان ک خير سرت فرزند تو حساب ميشه چی؟

من با این حرفی که چرا و به چه حقی منو به دنیا آوردین خیلی مشکل دارم و فوق العاده شعاری هست و اگه کسی واقعا به این اعتقاد داشه باشه واقعا باید برای رفع افسردگی اقدام کنه، به نظر من سیاه ترین زندگی دنیا هم ارزش به دنیا اومدن رو داره. و من هم به عنوان یک انسان که دارای قدرت تولید مثل هستم حق دارم یه دختری داشته باشم بشونمش رو شونه هام ببرمش شهر بازی :whistles:

چرا دوست خوبی نيستن معمولن؟

چون همیشه دور و برشون پر آدم بوده قدر آدم ها رو نمیدونن

مرسی از اينکه راستشو ميگی:ws3:

مرسی از اینکه گیر میدی به این مساله گلشیفته و با روانمون بازی میکنی :banel_smiley_4::ws3:

• Like 3
لینک به دیدگاه
سلام آلما

فقط به این یدونه سواله بسیار بسیار مهمم بجواب تا بعد!:gnugghender:

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

خجالت نمیکشی نمیای حالم بپرسی؟:w000:

تو اصلا فهمیدی من تو کما بودم؟ w000.gif خودت جرا نمیپرسی؟w000.gif

• Like 3
لینک به دیدگاه

سلام

1)دوست داری مهاجرت کنی؟

2)بهترین کتابی که در عمرت خوندی

3)وقتی ضایع میشی عکس العملت چیه؟

4)مرد سالاری یا زن سالاری؟

5)پیاده یا با اتوبوس(بین این دوتا فقط انتخاب کن)

6)آدامس جویدن بی کلاسیه؟

7)چند تا برادر چند تا خواهر داری

8)مشروط شدی؟ چند واحد تا حالا افتادی؟

9)از چه تیپ آدمی خیلی بدت میاد

10)چقدر به ارمانهای امام راحل پایبندی؟

• Like 4
لینک به دیدگاه

1)چقدر با اینی که تو مجازی هستی فرق داری؟

2)بدترین خاطره ات توی نواندیشان

3) سنتوری ،درباره ی الی ،جدایی نادر از سیمین،انتهای خیابات هشتم کدوم بهتره؟

• Like 3
لینک به دیدگاه

1- شب احساس بهتری داری یا روز؟

2- دوست صمیمی داری؟چند تا؟ مقیاست برای صمیمیمت در چه حده؟

3- بهترین دوستت پسره؟ اگه بله، تصور کن که دختر بود، باهاش ازدواج میکردی؟

4- به نظرت ادمی هستی که تمام عمر به همسرت وفادار بمونی و حتی اگه شرایط مهیا بود هیچ رابطه جن*** با شخص دیگه ای نداشته باشی؟

5- به نظرت اصولا مورد بالا امکان پذیر و عادیه یا اینکه هر مردی به احتمال زیاد از این خط عبور میکنه؟

6- نظرت راجع به روابط جنسی آزاد چیه؟ لزومش و فرهنگش

7- اگه دخترت کسی رو دوست داشته باشه و با هاش رابطه داشته باشه و در نهایت رابطشون کات شه و تو اتفاقی خبر دار شی عکس العملت چیه؟

8- چرا دختربچه ها رو دوست داری؟ با این وصف چرا اینقدر به دخترای بزرگسال گیر میدی؟!؟!

9- اگه چند بار خانمت بار دار بشه و هر بار بچه پسر باشه چی کار میکنی؟

10- اگه بفهمی داری از سر اجبار زندگی و به خاطر بچه با خانمت زندگی میکنی و علاقه سابق رو بهش نداری کدوم یکی از موارد زیر رو انتخاب میکنی

- پیشنهاد جدایی

- تحمل سردی و ادامه سکوت

- ادامه زندگی در کنار داشتن رابطه با زن مورد علاقه دیگه

- هیچکدوم/توضیح میدم

• Like 2
لینک به دیدگاه

نظرت در مورد افراد زيررو بگو:

1-خودم

2-خودت

3-neutron

4-محمد (ادمين سابق)

5-ادمين فعلي

6-شقايق

7-فرناز

8-سجاد spow

9-سهيل

10-سجاد s.f

• Like 2
لینک به دیدگاه

1-دوست داشتي دختر باشي؟

2-اگر دختر بودي حجاب رو دست داشتي؟

3-اگر بگن از فردا همه ي آقا ها بايد دستار ببندن مقاومت ميكني و مثلا دستار رو ميذاري وسط سرت؟

4-اگر بگن از فردا آقايون چشم بند بذارن و خانوم ها بي حجاب باشد واكنشت چيه؟

5-اگر عبا بشه لباس رسمي اونوقت وسط تابستون زير عبات لباس هم مي پوشي؟

6-به نظرت چرا موي زن مسلمان انقدر خطر ناك هست؟

---------------------------------------------------------------------

7-مشروب مي خوري؟

8-سيگار؟

9-دوست داري يك بار حال و هواي روانگردان ها رو تجربه كني؟

10-رفيق تنهاييت؟

• Like 2
لینک به دیدگاه

اگر بخواي جك تعريف كني چجور شروع مي كني:

1-يك روز يك فارسه...

2-يك روز يك عربه...

3-يك روز يك تركه...

4-يك روز يك لره...

5-يك روز يك كرده...

6-يك روز يك آقاهه...

7-يك روز يك جاهله...

8-يك روز يك كافره...

9-يك روز يك رشتيه...

10-يك روز يك قزوينيه...

---------------------------------------------------

2-لهجه داشتن عيب هست يا مزيت؟توضيح بده

3-دونستن همزمان فارسي و تركي محدودت هست يا مزيت؟توضيح بده

4-چرا تو اورميه تو باغ هاي توت سفيد همراه با توت يك پارچ دوغ محلي هم ميدن؟(هر كس اين جا كه من ميگم نرفته نصف عمرش بر فناست)

5-چرا كمتر كسي ديگه لباس محلي مي پوشه؟

6-لباس تركي داري خودت؟

7-رقص تركي بلدي؟

8-يك شيريني محلي اسم ببر و در موردش توضيح بده

9-يك غذاي محلي نام ببر و در موردش توضيح بده

10-اورميه چند درصد تورك داره چند درصد كرد؟حدود بگو

• Like 2
لینک به دیدگاه

1-معروف ترين آثار باستاني اورميه رو نام ببر

2-معروف ترين شاعر اورميه رو نام ببر

3-يك ضرب المثل توركي بگو با معنيش

4-يك شعر توركي بگو با معنيش

5-اهل شعر و شاعري هستي؟

6-چرا سيگار انقدر بين تورك ها طرفدار داره؟

7-معضل فرهنگي شهرت رو بگو

8-مزيت فرهنگي شهرت رو بگو

9-پاتوق جوون هاي شهرت رو بگو

10-سلامت باشي:icon_gol:

• Like 2
لینک به دیدگاه
سلام
1)

دوست داری مهاجرت کنی؟ آره خیلی، اینجا نمیشه زندگی کرد، میخوام یه جایی زندگی کنم که بتوان آرامش داشت و آرماش تو پول خلاصه نشده باشه

2)بهترین کتابی که در عمرت خوندی دایی جان ناپلئون و ارابه خدایان و منظومه اشعار ترکی شهریار

3)وقتی ضایع میشی عکس العملت چیه؟ میخندم:ws3:

4)مرد سالاری یا زن سالاری؟ هیچکدوم :banel_smiley_4:

5)پیاده یا با اتوبوس(بین این دوتا فقط انتخاب کن) پیاده

6)آدامس جویدن بی کلاسیه؟ نه خیلی هم مفیده

7)چند تا برادر چند تا خواهر داری 1 برادر و 1 خواهر

8)مشروط شدی؟ چند واحد تا حالا افتادی؟ آره شدم، زیاد:ws3:

9)از چه تیپ آدمی خیلی بدت میاد از خیلی تیپا بدم میاد، قبلا هم گفتم تو سئوالا ولی برا اینکه تکراری نشه از پسرایی که آرایش میکنن

10)چقدر به ارمانهای امام راحل پایبندی؟ بسیار، نظرسنجیای فیسبوک رو ببینی همیشه بهشون پایبند بودم :ws3:

11)چقدر با اینی که تو مجازی هستی فرق داری؟ فکر کنم کم حرف تر ساده تر اخموتر و منزوی تر و خجالتی تر هستم

12)بدترین خاطره ات توی نواندیشان آنچنان خاطره بدی ندارم:ws38:

13) سنتوری ،درباره ی الی ،جدایی نادر از سیمین،انتهای خیابات هشتم کدوم بهتره؟ سنتوری، البته انتهای خیابان هشتم رو ندیدم

• Like 3
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...