رفتن به مطلب

توروخدا این حرکاتو جمع کنید

ارسال های توصیه شده

دوست عزیز دیگه لازم شد منبعشو بگم ،دکتر محسن اسدی و دکتر محمدرضا صارمی از دوستان بسیار صمیمی بنده در دانشگاه تهران ترم 12 دکتری

و جناب دکتر وحید پویان زاده متخصص تنظیم خانواده و مدرس دانشگاه تهران جنوب ،و بنده خودم علاوه بر تخصص درمهندسی حرارت وسیالات،بازرسی جوش ،صنایع خودرو

در بخش روانشناسی و تنظیم خانواده بی تجربه نیستم و لازم نمیدونم بیشتر توضیح بدم،

خیلی هم خوب!

شما اگر لطف بفرمائید از این دوستان عزیز دعوت بفرمائید که تشریف بیارن سایت نواندیشان ما با کمال میل استقبال میکنیم.

فقط این دلیلی نداره که این موارد مخفی باشه!

میتونید تاپیک پرسش و پاسخ رو راه اندازی کنید.

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 45
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

مجید جان تا جایی که با قوانین مغایرت نداشته باشه هیچ مشکلی نداره اگر یادتون باشه حدود دو هفته پیش خود شما سوال فرمودید حساس ترین نقطه خانم ها برای ارگاسم کجاست!که توسط خودم حذف شد ولی حالا با چند تا مقاله شاکی شدید عجیبه برام!

لینک به دیدگاه
میدونید سر کلاس تنظیم سوال نپرسید چون فکر میکردید پوروی هست بپرسیم،

دوستان گلم میدونم مهمترین چیزی که تو ذهن هر پسری چیه میدونم،مخالف این نیستم که بگم بده ادم بدونه و باید بدونه ولی نه هرجایی

میدونم تو ایران عامل بیشتر طلاق بخاطر عدم درک متقابل بخاطر نیاز جنسی طرف مقابله

ولی کافیه ی سرچ بزنی

یم سوال نپرسید چون فکر میکردید پوروی هست بپرسیم،

دوستان گلم میدونم مهمترین چیزی که تو ذهن هر پسری چیه میدونم،مخالف این نیستم که بگم بده ادم بدونه و باید بدونه ولی نه هرجایی

ولی کافیه ی سرچ بزنی

از قدیم گفتن چیزی را برای خود میپسندی برای دیگران هم بپسند اگر بنا به سرچ کردن بود چرا شما سرچ نکردی و این تاپیک (راههای ارضا خانومها :

دوستان اگه میشه به صورت علمی بیان کنید کدامین اعضا خانومها در تحریک شدنش و رسیدن به ارگاسم میتونه باعث این کار بشه .و مهمترین وحساس ترین قسمت تحریک خانومها از نظر شما عزیزان کدوم قسمته.یه سری راهارو هرکسی میدونه ولی هدفم بصورت علمی بود نه اون چیزای که ادم عامی نمیدونه منظورمه کنید کدامین اعضا خانومه )سوال پرسیدید

لینک به دیدگاه

دقیقا یادمه اگه اون روز اون سوالو زده بودم جوابشو میدونستم میخواستم بدونم دوستان چقدر اطلاع دارند ،تازه میخواستم دوستانو لینک بدم به یه فیلم اموزشی که دکتر پویان زاده گرفته بودم و ی سری فیلم لاتین

باید بادوستان صحبت کنم اگر وقت داشتن چشم،چون هممون درگیر ی پروژه به نسبت بزرگیم که اگه میام تو نت فقط بخاطر جستجو تو اینترنت برا پروژه مونیم نه چیزه دیگه ای

لینک به دیدگاه
دقیقا یادمه اگه اون روز اون سوالو زده بودم جوابشو میدونستم میخواستم بدونم دوستان چقدر اطلاع دارند ،تازه میخواستم دوستانو لینک بدم به یه فیلم اموزشی که دکتر پویان زاده گرفته بودم و ی سری فیلم لاتین

باید بادوستان صحبت کنم اگر وقت داشتن چشم،چون هممون درگیر ی پروژه به نسبت بزرگیم که اگه میام تو نت فقط بخاطر جستجو تو اینترنت برا پروژه مونیم نه چیزه دیگه ای

:ws3:میشه لینک هاش رو بزاری:w02:

لینک به دیدگاه

ولی کافیه ی سرچ بزنی

از قدیم گفتن چیزی را برای خود میپسندی برای دیگران هم بپسند اگر بنا به سرچ کردن بود چرا شما سرچ نکردی و این تاپیک (راههای ارضا خانومها :

دوستان اگه میشه به صورت علمی بیان کنید کدامین اعضا خانومها در تحریک شدنش و رسیدن به ارگاسم میتونه باعث این کار بشه .و مهمترین وحساس ترین قسمت تحریک خانومها از نظر شما عزیزان کدوم قسمته.یه سری راهارو هرکسی میدونه ولی هدفم بصورت علمی بود نه اون چیزای که ادم عامی نمیدونه منظورمه کنید کدامین اعضا خانومه )سوال پرسیدید

گویا مشتاقید تا جوابشو بگم اگه من جوابشو بگم تو انجمن باید به صورت علمی با شکل توضیح میدما گفته باشم بعد نگید نگفتی ،من ادم هستم که حرف الکی نمیزنم

بگم جواب اون سوالو باشکل؟

لینک به دیدگاه

ولی کافیه ی سرچ بزنی

خانوم مدیر این قد گیر نده به ما کاربرا اهههههههههه فک نمیکنی یکی پاش شکسته بیکاره باید چی کار کنه؟:whistles:

لینک به دیدگاه

جالبه با جوابتون حرفای خودتون و رد میکنید در پست اول گله کردید که فرض کنید خواهر خودتون عضوه و خجالت بکشید ولی خودتون تصمیم داشتید فیلم اموزشی بذارید!عجیبه!

لینک به دیدگاه
جالبه با جوابتون حرفای خودتون و رد میکنید در پست اول گله کردید که فرض کنید خواهر خودتون عضوه و خجالت بکشید ولی خودتون تصمیم داشتید فیلم اموزشی بذارید!عجیبه!

بحث کل کله شما فکر میکنی من هیچی نمیدونم میخوام بگم ببین عزیز این حرفا نیاز به گفتن نداره نمیخوام این بحثو ادامه بدم

دوستم عزیزم بنویس نقطه g تواینترنت خودت میفهمی

لینک به دیدگاه

این حرفا براخودم جذابیت ی زمانی داشت نه الان ،که میدونم چیه اخرش بعد داشتن رابطه

متوجه حرفام امیدوارم بشید به امید منان

لینک به دیدگاه
بحث کل کله شما فکر میکنی من هیچی نمیدونم میخوام بگم ببین عزیز این حرفا نیاز به گفتن نداره نمیخوام این بحثو ادامه بدم

دوستم عزیزم بنویس نقطه g تواینترنت خودت میفهمی

من هرگز جسارت نکردم که شما نمیدونی من میگم شما که خودت دو هفته پیش سوال پرسیدی چرا با چهار تا مقاله علمی ناراحت شدی

فقط همین

لینک به دیدگاه
من هرگز جسارت نکردم که شما نمیدونی من میگم شما که خودت دو هفته پیش سوال پرسیدی چرا با چهار تا مقاله علمی ناراحت شدی

فقط همین

خودنتون دارین میگین مقاله نه همین جوری بیایم حرف بزنیم ،

به امید منان

لینک به دیدگاه
خودنتون دارین میگین مقاله نه همین جوری بیایم حرف بزنیم ،

به امید منان

تاپیک شما مقاله بود!

دیگران هم مثل شما حق دارن البته طبق قوانین

شب خوش

لینک به دیدگاه
تاپیک شما مقاله بود!

شب خوش

بابا دعوای کاربری هم حدی داره این جنجال های و کل کل ها رو کنار بگذارید و بچسبید به فعالیت در انجمن و بیاین همگی از همین الان تصمیم بگیریم که هدفمون فقط فعالیت در انجمن و کمک به درخواست کنندگان باشه نه اینکه....!:vahidrk:

لینک به دیدگاه
تاپیک شما مقاله بود!

شب خوش

نمیدونم چه گیری دادی بگی اون تایپیکی که دادم مقاله بود

لینک به دیدگاه
  • 5 ماه بعد...
نمیدونم چرا خودتونو گول میزنید شما یعنی این چیزارو نمیدونید که رابطه جنسی چی ،چیکارکنیم بهترین ارگاسم بین طرفین داشته باشیم و ......

بعضیا فقط میرن دانشگاه پاس کنن مدرک بگیرند یکم چشمو گوشمون باز کنیم

شما خداوکیلی تو این سن که هستی یعنی این چیزارو نمیدونی ؟

ادای ندارم ولی بخوایید حاضرم پرسشو پاسخ بزارید تا تمام سوالتونو جواب بدم،نه اینکه بیایم بگیم رابطهاز مقعد بده

جواب همتونو علمی میدم ،نه کوچه بازاری سوال داری بپرس تا بگم

دوستان چه عشقی میکنند وقتی تو انجمن از این حرفا میزنند خیلی فستیوالند ،

خودش رفته تهِ قضیه رو درآورده حالا که بقیه میخوان یاد بگیرن میگه جمع کنید برید، زشته!:ws28:

خیلی باحالی

باورت نمیشه هنوزم خیلی ها تو این مسائل تخصص ندارن؟

رابطه جنسی که فقط ... نیست!

به جون خودم با یکی حرف میزدم میگفت من حسرت به دل بودم شوهرم یک بار منو بغل کنه!

یه بار فلان کنه، فلان حالت و فلان مدل!

چی میگی آقا!

بابا ملت بدبخت خب از کجا یاد بگیرن پس؟

تا زمان ازدواج که میگن نرید سمت این چیزا ازدواجم که میکنن متاسفانه به خاطر عدم آگاهی خیلیاشون اگه کارشون به طلاق نکشه مشکلات روحی پیدا میکنن.

بابا جاهای دیگه این چیزا رو تو مدرسه تو نوجونی آموزش میدن! حالا گیر دادی تو این انجمن که 99% کاربراش بالای 18 سال دارن!

لینک به دیدگاه
  • 4 ماه بعد...

دوست من این چیزا نکات علمی و طبیعیه.اگه همه درست استفاده می کردن که الان هیچ طلاقی نداشتیم...اگه بری تحقیق کنی میبینی که این مسائل باعث بیشتر طلاقاست

این واقعا تاسف انگیزه..

این دوستان هم کمک میکنن این آمار طلاق پایین تر بیاد و فقط قصدشون کمک به جووناست

لینک به دیدگاه

منم با نظر دوستان موافقم..ب نظرم ایرادی نداره.......

اینا مسایلی هس ک متاسفانه تو کشور ما با دید مثبتی بهش نیگا نمیکنن و اینجا هم انجمنی علمی هس ک ب هر مسیله ای میشه اشاره کرد و تاپیک زد.......

موظوع سیاسی ک نیس.......

درواقع از مسایل زندگی هس ک واسه همه پیش میاد.....چ بهتر کسانی هم ک اطلاعاتشون کمه(نمونش خود من ک داغونم و هیچ وقت هم سعی نکردم سرچ کنم متاسفانه:hanghead:) از این طریق اگاه بشن و تبادل اطلاعات کنن......

شاید باورتون نشه ولی مدرس های درس تنظیم هم با ی جور خجالت ک انگار کارخلافی باشه در مورد این مسایل صحبت میکردن توی یونی ما........:5c6ipag2mnshmsf5ju3

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...