رفتن به مطلب

به جانِ خودم ک،گفتگو شبِ امتحان و پروژه نیشناسه:دی

ارسال های توصیه شده

سلام عزیزم

نظرات رو خوندم , به نظرم اگر بخوای توی مکس انیمیشن کار کنی خیلی سخته چون باید در این زمینه کمی تخصص داشته باشی هر چند کم :icon_redface:

بعد اگر بلد هم باشی و کار رو بتونی خوب انجام بدی زمان رندرهاش خیلی خیلی طولانیه :obm:و باید یه سیستمه خیلی قوی داشته باشی :w16:

به نظر منم پوستر کار کن و بعد هم لمینت :ws3:

برای ماکت هم با پلکسی خیلی گرون در میاد البته بستگی به حجم و ضخامت پلکسی که استفاده میکنی داره .

میتونی از دو نوع متریال استفاده کنی تا هزینه ات بیاد پایین :w02:

اگر سایتت رو هم روی پلکسی حک کنی , خوشگل میشه :ws37:

اگر هنوز دوست داری انیمیشن هم داشته باشی پیشنهاد من رویت هست . میتونی ازش خروجی فیلم با فرمت avi بگیری . زمان رندرش هم خیلی پایینه البته اگر کیفیت خیلی خوب نخوای :ws3:

من یه نمونه ساده اش رو دارم حدود 20 ثانیه هست ولی حجمش خیلی زیاده 780 M هست :hanghead:وگرنه برات میفرستادم :5c6ipag2mnshmsf5ju3

لینک به دیدگاه
سلام عزیزم

نظرات رو خوندم , به نظرم اگر بخوای توی مکس انیمیشن کار کنی خیلی سخته چون باید در این زمینه کمی تخصص داشته باشی هر چند کم :icon_redface:

بعد اگر بلد هم باشی و کار رو بتونی خوب انجام بدی زمان رندرهاش خیلی خیلی طولانیه :obm:و باید یه سیستمه خیلی قوی داشته باشی :w16:

به نظر منم پوستر کار کن و بعد هم لمینت :ws3:

برای ماکت هم با پلکسی خیلی گرون در میاد البته بستگی به حجم و ضخامت پلکسی که استفاده میکنی داره .

میتونی از دو نوع متریال استفاده کنی تا هزینه ات بیاد پایین :w02:

اگر سایتت رو هم روی پلکسی حک کنی , خوشگل میشه :ws37:

اگر هنوز دوست داری انیمیشن هم داشته باشی پیشنهاد من رویت هست . میتونی ازش خروجی فیلم با فرمت avi بگیری . زمان رندرش هم خیلی پایینه البته اگر کیفیت خیلی خوب نخوای :ws3:

من یه نمونه ساده اش رو دارم حدود 20 ثانیه هست ولی حجمش خیلی زیاده 780 M هست :hanghead:وگرنه برات میفرستادم :5c6ipag2mnshmsf5ju3

سلام به رویه ماهت جیگر:w02:

خو خودم ک نیخواستم انیمیشنشو درست کنم ک:whistle:

اوهوم میدونم گرون میشه باسه همین هیچ کدوم از بچه ها نیخوان این کارو بکنن تا جایی ک من میدونم:hanghead:استاد باسه این میخواست با پلکسی ساخته بشه چون بتونه فضایه داخلیشو راحت ببینه...متریالِ دیگه ای هم هه ک بتونه این قابلیت و داشته باشه؟:hanghead:

پولشم باز خوجل میشه دیگه:whistle:

دوس دارم ک ولی هیچ اطلاعاتی راجع بهش ندارم:sigh:

چه حیف:sigh:مرچی عزیزمممم:icon_gol:

لینک به دیدگاه
سلام به رویه ماهت جیگر:w02:

خو خودم ک نیخواستم انیمیشنشو درست کنم ک:whistle:

اوهوم میدونم گرون میشه باسه همین هیچ کدوم از بچه ها نیخوان این کارو بکنن تا جایی ک من میدونم:hanghead:استاد باسه این میخواست با پلکسی ساخته بشه چون بتونه فضایه داخلیشو راحت ببینه...متریالِ دیگه ای هم هه ک بتونه این قابلیت و داشته باشه؟:hanghead:

پولشم باز خوجل میشه دیگه:whistle:

دوس دارم ک ولی هیچ اطلاعاتی راجع بهش ندارم:sigh:

چه حیف:sigh:مرچی عزیزمممم:icon_gol:

اگر هم بخوای مکس رو بدی بیرون برات انجام بدن که هزینه اش خیلی زیاد میشه ولی به نظر من با رویت بگو برات کار کنن , فکر نمیکنم خیلی گرون بشه چون زود به نتیجه میرسه :w16:

عهههه پس فضای داخل رو هم باید بسازی :icon_pf (34):بهتره با همون پلکسی کار کنی .

من حجمی که واسه تحویل موقت ساخته بودم روی شیت A3 بود رفتم پرسیدم اگر این رو بخوام با پلکسی کار کنم هزینه اش چقدر میشه , گفت حدود 70 یا 80 هزار تومان فقط پول پلکسی هست که باید بخری به غیر از لیزرش :banel_smiley_4:(البته ضخامت 1 و 2 سانتی میخواستم چون ماکت حجمی باید تحویل بدیم ) حالا نمیدونم با چی کار کنم :sigh:

آره دیگه :whistle:

خواهش میکنم . انشالله که یه ایده خوب به ذهنت برسه :hapydancsmil::icon_gol:

لینک به دیدگاه
اگر هم بخوای مکس رو بدی بیرون برات انجام بدن که هزینه اش خیلی زیاد میشه ولی به نظر من با رویت بگو برات کار کنن , فکر نمیکنم خیلی گرون بشه چون زود به نتیجه میرسه :w16:

عهههه پس فضای داخل رو هم باید بسازی :icon_pf (34):بهتره با همون پلکسی کار کنی .

من حجمی که واسه تحویل موقت ساخته بودم روی شیت A3 بود رفتم پرسیدم اگر این رو بخوام با پلکسی کار کنم هزینه اش چقدر میشه , گفت حدود 70 یا 80 هزار تومان فقط پول پلکسی هست که باید بخری به غیر از لیزرش :banel_smiley_4:(البته ضخامت 1 و 2 سانتی میخواستم چون ماکت حجمی باید تحویل بدیم ) حالا نمیدونم با چی کار کنم :sigh:

آره دیگه :whistle:

خواهش میکنم . انشالله که یه ایده خوب به ذهنت برسه :hapydancsmil::icon_gol:

بچه هایه ما پرسیدن گفتن 600 700 تومن میشه ک!!!!:w58:70 80 ک عالیه!!:w02:

لینک به دیدگاه
بچه هایه ما پرسیدن گفتن 600 700 تومن میشه ک!!!!:w58:70 80 ک عالیه!!:w02:

جدی ؟

مگه حجمتون چه اندازه هست ؟ :w58::w58:

ارزش نداره برای یه ماکت این همه بخواید پول بدید :banel_smiley_4:

من همینجوری پرسیدم وگرنه کامل با پلکسی نمیخواستم کار کنم چون باید با توجه به متریال نما حجم رو بسازیم . که کامل پلکسی نمیشه :ws37:

ولی 700 هزار خیلی زیاده :icon_pf (34):اشتباه نکردن :ws38:

البته شاید هم شیراز ارزون باشه w02.gif

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...