رفتن به مطلب

نقشه توپوگرافی کل تهران ( با فرمت dwg )

ارسال های توصیه شده

پس چرا نمیشه دانلودش کرد:ws52::ws52:

سایت پرشین گیگ بعضی وقتا به مشکل میخوره. :icon_pf (34): فردا مجدد تست کنید، احتمالا درست میشه.
معمولاً یکی دو روزه به مشکل میخوره سایتش.

لینک به دیدگاه
  • 4 هفته بعد...

نقشه توپوگرافی کل شهر تهران با فرمت کد ( DWG ) هستش که علی رغم اینکه فشرده شده ، بازم حجمش خیلی زیاده :icon_pf (34):

حدودا 100 مگ هستش و دانلود کردنش کار سختیه
دیگه حساب کنید من چی کشیدم تا آپ بشه :icon_pf (34):

دمتون گرم عالی بود فقط هر خط تراز در توپوگرافی با بعدیش چقدر اختلاف ارتفاع دارد؟
لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...

حجمش زیاد بود نمیشد دانلودش کرد اما بعد از این که internet download manager رو دانلود کردم تو 10 دقیقه دانلود شد:hapydancsmil:

بعد من یکی دیگه پیدا کردم که خیلی بهتر از اینه هم اسم خیابونا رو داره هم کد ارتفاعی نمیدونم چطوری در اختیار دوستان بذارم[/QUOTEم
سلام چجوری می شه پیدا کرد؟ من هرچی می گردم با اسم نیست
لینک به دیدگاه
  • 7 ماه بعد...

سلام، ممنونم از لطفی که داشتین، یه سوال دارم ازتون، رقوم ارتفاعی در این نقشه روی خطوط تراز مشخص نشده درسته؟ من از خطوط تراز List هم گرفتم عدد صفر رو جلوی Z نشون میده، ممنون میشم راهنماییم کنید.

لینک به دیدگاه

سلام، ممنونم از لطفی که داشتین، یه سوال دارم ازتون، رقوم ارتفاعی در این نقشه روی خطوط تراز مشخص نشده درسته؟ من از خطوط تراز list هم گرفتم عدد صفر رو جلوی z نشون میده، ممنون میشم راهنماییم کنید.

متأسفانه نقشه کد ارتفاعی و z رو نداره.

لینک به دیدگاه
  • 7 ماه بعد...

سلام ، من لینک رو کپی کردم و روی مرورگر پست کردم ولی دانلود نمیتونم بکنم ، اگه ممکن هستش یه لینک کمکی بهم بدید چون من نقشه 3دی توپرگرافی منطقه 2 شهرداری تهران رو میخوامش ، ممنون

لینک به دیدگاه
در 7 ساعت قبل، amirhs1363 گفته است :

سلام ، من لینک رو کپی کردم و روی مرورگر پست کردم ولی دانلود نمیتونم بکنم ، اگه ممکن هستش یه لینک کمکی بهم بدید چون من نقشه 3دی توپرگرافی منطقه 2 شهرداری تهران رو میخوامش ، ممنون

تو پرشین گیگ آپلود شده و دانلود از پرشین گیگ متأسفانه سخت شده و نیاز به فیل شکن هم هست.

البته این نقشه 3دی نیست و فقط خطوط توپوگرافی هست و فاقد ارتفاع هستش

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...