رفتن به مطلب

تهراني ها فقط بيان

ارسال های توصیه شده

m_a[/MENTION]rch;1296904]5شنبه چه خبره؟؟؟؟:banel_smiley_4::banel_smiley_4:

خبر خاصی فعلا نیست:hanghead:

راستش میخواستیم با بر و بچز یکم بگردیم جاهای دیدنی تهرانو:banel_smiley_4:

ولی انگار کسی پایه نیست:icon_pf (34):

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 761
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

خبر خاصی فعلا نیست:hanghead:

راستش میخواستیم با بر و بچز یکم بگردیم جاهای دیدنی تهرانو:banel_smiley_4:

ولی انگار کسی پایه نیست:icon_pf (34):

اصفهانم جاهای دیدنی زیاد داره ها؟؟؟:vahidrk:

میخوای من با اقوام بعد مصاحبه برم؟؟؟:hanghead::ws28:

لینک به دیدگاه
m_a[/MENTION]rch;1296909]اصفهانم جاهای دیدنی زیاد داره ها؟؟؟:vahidrk:

میخوای من با اقوام بعد مصاحبه برم؟؟؟:ws28:

چرا میزنی؟؟

خب معلومه که داره...

اما تهران مگه چشه؟؟؟:hanghead:

لینک به دیدگاه
m_a[/MENTION]rch;1296904]5شنبه چه خبره؟؟؟؟:banel_smiley_4::banel_smiley_4:
گودبای پارتیه محموده!گودبای پارتیه محموده!
خبر خاصی فعلا نیست:hanghead:راستش میخواستیم با بر و بچز یکم بگردیم جاهای دیدنی تهرانو:banel_smiley_4:ولی انگار کسی پایه نیست:icon_pf (34):
علی جان کلا اینجا 6 7 نفر بیشتر نمیان.... پس همین 2 3 نفر هم که پایه بودن آمار خوبیه ! ....بهتر بود مثلا بام تهران می رفتید چون دفعه اوله هم راحت تر هست و هم نزدیکتر
لینک به دیدگاه
علی جان کلا اینجا 6 7 نفر بیشتر نمیان.... پس همین 2 3 نفر هم که پایه بودن آمار خوبیه ! ....بهتر بود مثلا بام تهران می رفتید چون دفعه اوله هم راحت تر هست و هم نزدیکتر

درست

اما حالا کی میاد اصن؟؟hanghead.gif

لینک به دیدگاه

دستت را در دست ما بگذار تا یکبار دیگر همچون سالهای گذشته هم نوایی زیبایی به نام "جشن نفس" را با هم زمزمه کنیم..............................به اشتیاق، حضور سبز شما و خانواده محترمان را در معنویت خیرخواهی و نوعدوستی جشن نفس چشم انتظاریم.............................................. مکان : تهران – بزرگراه نیایش ، خیابان سئول ، مجموعه فرهنگی ورزشی انقلاب ...........................................زمان : 24 و 25 مرداد ماه 1392 ساعت 20 الی 24..............................................لازم به ذکر است در مراسم جشن نفس امسال همانند سالهای گذشته ،کارت اهدای عضو به صورت آن لاین در همان محل صادر خواهد شد...........................................

لینک به دیدگاه
دستت را در دست ما بگذار تا یکبار دیگر همچون سالهای گذشته هم نوایی زیبایی به نام "جشن نفس" را با هم زمزمه کنیم..............................به اشتیاق، حضور سبز شما و خانواده محترمان را در معنویت خیرخواهی و نوعدوستی جشن نفس چشم انتظاریم.............................................. مکان : تهران – بزرگراه نیایش ، خیابان سئول ، مجموعه فرهنگی ورزشی انقلاب ...........................................زمان : 24 و 25 مرداد ماه 1392 ساعت 20 الی 24..............................................لازم به ذکر است در مراسم جشن نفس امسال همانند سالهای گذشته ،کارت اهدای عضو به صورت آن لاین در همان محل صادر خواهد شد...........................................

راستش زیاد با کارت اهدای عضو موافق نیستم

لینک به دیدگاه
مهم کیفیته!2نفر هم بسه! یدف برید عکساشو بذارید اینجا بقیه هم حسودیشون می شه دفعه دیگه میان همه !!!:ws3:

اینم فکریه هااا:ws38:

لینک به دیدگاه
چرا؟خوبه که!

خوشم نمیاد

تو اون وقت که مردم، دیگه تنم مال خودم نیست که بخوام در موردش تصمیم بگیرم:hanghead:

اینو همیشه به خونوادم گفتم که اگر خدایی نکرده همچین اتفاقی برام افتاد این کار رو بکنن

لینک به دیدگاه

خوب، منم پایه هستم

فقط ساعت و مکانش بگین، و اینکه یکی با من هماهنگی کنه دیگه

مهمون کی هستیم و قرار هست چیکارا کنیم و این حرفا، زود تند سریع یکی آمار برسوووونه

کیا میان؟

لینک به دیدگاه
ســـــــــــلام بر تهرونیای عزیز:w02:

من تهرونی نیستم ولی از تهرونیا هم خوشم نمیاد:ws3:

شوخی کردم مخلص همه تهرونیای با مرامم هستم:w02:

کسی اینجا به عباس آقا حرفی زده نزده هاااااااااااا:w000:

:w02::w02::w02:

مرسی آبجی مهناز ... مرسیییییییییییییییییییییییییی :hapydancsmil::hapydancsmil::hapydancsmil::hapydancsmil::icon_gol::icon_gol:

خودم از پسشون بر میام ... تو فقط بشین اینجا تا اینا با من کاری نداشته باشن :hapydancsmil::hapydancsmil::hapydancsmil:

لینک به دیدگاه

عـــاقا من دیگه کل کل نمیکنم :5c6ipag2mnshmsf5ju3

البته این کل کلا همش به خاطر شوخی و خندس. و الا استقلال و پرسپولیس جفتشون تیم بزرگی هستن :w16:

البته اینو باید بگم که تو خونه حرف آخرو مرد میزنه :ws3: یه چشم خوشگل :ws28:

حیف تهران نیستم چند روز و الا ردیف میکردیم میرفتیم صفا سیتی :sigh:

لینک به دیدگاه
مرسی آبجی مهناز ... مرسیییییییییییییییییییییییییی :hapydancsmil::hapydancsmil::hapydancsmil::hapydancsmil::icon_gol::icon_gol:

خودم از پسشون بر میام ... تو فقط بشین اینجا تا اینا با من کاری نداشته باشن :hapydancsmil::hapydancsmil::hapydancsmil:

باشه63izs7n.gif

:ws3:

لینک به دیدگاه
عـــاقا من دیگه کل کل نمیکنم :5c6ipag2mnshmsf5ju3

البته این کل کلا همش به خاطر شوخی و خندس. و الا استقلال و پرسپولیس جفتشون تیم بزرگی هستن :w16:

البته اینو باید بگم که تو خونه حرف آخرو مرد میزنه :ws3: یه چشم خوشگل :ws28:

حیف تهران نیستم چند روز و الا ردیف میکردیم میرفتیم صفا سیتی :sigh:

دغدغه ذهنی من این هست که شما چرا تا حالا کوه نرفتیدw58.gifw58.gif بچه ها یک سری آقا عباس رو به زور کوهنوردی ببرید:w16:

لینک به دیدگاه
بالا بالا بالاتر.....

صفر دو یکه با ما تا ابد

یه مشت سرباز باحال باهمن

که هر کدوم واسه خودشون داستانا دارن

میخوام بره همه دستا بالا بالاتر ....

:ws3:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...