رفتن به مطلب

چند نكته آرايشي براي پوست هاي تيره

ارسال های توصیه شده

چند نكته آرايشي براي پوست هاي تيره

۱– آرایش های جسورانه برای شما مناسب استاز رنگ های پاستلی و روشن اجتناب کنید و به سراغ رنگ های تند و طلایی و برنزی بیائید.

۲ – آرایش چشم ها

برای چشمانتان می توانید از آرایش ظریف و خط چشم های کبود و آبی استفاده کنید و یا به سراغ رنگ های براقی مثل مسی بروید.

۳ – آرایش گونه ها

در قسمت گونه ها با یک حرکت چرخشی از سمت گوش رو به پائین یک افکت سایه روشن ایجاد کنید.

۴ – آرایش لب ها

در لب ها از رژ لب های براق استفاده کنید و گرنه آرایشتان حالت برهنگی به خود می گیرد. دقت داشته باشید در صورتی که از رژ لب براق استفاده می کنید حالت سایه روشن به آن ندهید.

۵– زیرسازی مناسب پوست

همیشه قبل از زدن کرم پودر از زیر سازی با فون مناسب بهره بگیرید.

۶ – سایه های ممنوع

از سایه های صورتی و قهوه ای و سفید هرگز استفاده نکنید.

لینک به دیدگاه
من موندم کی حال داره خصوصا تو این هوای گرم، سایه بزنه! بعضی خانوما خیلی همت والایی تو ارایش دارن!

من:5c6ipag2mnshmsf5ju3

بدون سایه انگار ارایش ندارم:5c6ipag2mnshmsf5ju3

البته سایه ملایم میزنم:ws3:

لینک به دیدگاه
عادت دادی خودتو هاا..دور چشم زودتر چروک میفته :ws3:

اخه سایه بالاست چه ربطی به پایین چشم داره؟:ws52:

اره میدونم

گاهی میرم جلو آینه میگم فقط یه مداد و پنکک و رژ بزنم ولی میبینم قیافم یه جوریه بعد سایه بعد ریمل اخرش هم خط چشم و میکشم :icon_pf (34):

اینم مشکل زنای بی ریخته دیگه:ws3:

لینک به دیدگاه
اخه سایه بالاست چه ربطی به پایین چشم داره؟:ws52:

اره میدونم

گاهی میرم جلو آینه میگم فقط یه مداد و پنکک و رژ بزنم ولی میبینم قیافم یه جوریه بعد سایه بعد ریمل اخرش هم خط چشم و میکشم :icon_pf (34):

اینم مشکل زنای بی ریخته دیگه:ws3:

پلک بالا که خودشو بندازه و شل بشه از هر چروکی بدتره :icon_pf (34):

یه مدت به هر سختی ای هست کمش کن...کم کم به چهره کم ارایشت که عادت کنی میبینی چقدر بدون همه اینا خوشگلی :w16:

لینک به دیدگاه
پلک بالا که خودشو بندازه و شل بشه از هر چروکی بدتره :icon_pf (34):

یه مدت به هر سختی ای هست کمش کن...کم کم به چهره کم ارایشت که عادت کنی میبینی چقدر بدون همه اینا خوشگلی :w16:

:sigh:

سخته ولی سعی میکنم:4564:

لینک به دیدگاه

آرايش دوس دارممممممممم:biggrin:

رژ گونه ی برنز _طلايی و سايه طلايی خوراکه پوستای تيرس... خيلی چيز ميشن :ws3:

رژ صورتی هم معمولن بهشون نمياد! يعنی هر صورتی بهشون نمياد!

شقی مشکلی پيش نمياد باو! اگه از ماسک و کرمو مرطوب کننده و لوسيون و اين حرفا استفاده کنی هيچ مشکلی پيش نمياد... استفاده هم نکنی طوري نميشه ب اون صورت..:w02:

لینک به دیدگاه

شقی مشکلی پيش نمياد باو! اگه از ماسک و کرمو مرطوب کننده و لوسيون و اين حرفا استفاده کنی هيچ مشکلی پيش نمياد... استفاده هم نکنی طوري نميشه ب اون صورت..:w02:

این فروغ من و ترسوند:4564:

من حدود 12 ساله 95 درصد مواقع با ارایشم:ws3: فعلا چروکی پیدا نشد:ws3:

من عاشق ارایشم:hapydancsmil:

لینک به دیدگاه

آره باو منم نديدم کسی با آرايش پوستش مشکلی پيدا کنه...:ws3:

اونی ک هميشه آرايش داشته و اونی ک نداشته همه همون وخ ک پير شدن چوروک دار ميشن :ws3:

آخه مسله اينجاس بيشترين نقش تو اسيبه پوستيو آفتاب داره! لوازم آرايش تأثير خاصی نداره ک!

من نيزّزّزّزّزّزّ:hapydancsmil:

لینک به دیدگاه

منم عاااااااشق آرایشم:w16::hapydancsmil:

ولی سایه نمیزنم، آرایشم زیاد نیس:ws3:

لینک به دیدگاه

منم آرايش دوس ميدارم:hapydancsmil:

منم پوستم سبزه هس رژ صورتي ميزنم بهم مياد كه:ws37:

لینک به دیدگاه

من عاشق ارایشمf:hapydancsmil:

حالا هی حرف خودتو بزن! از سی و هشت سالگی به بعد که یهو پوستت افت کرد میگی خدا بیامرزدت فروغ :whistle: دیدم که میگما

ولی ارایش حتی اگه بی ضرر هم باشه به قول هادی باید به پوست استراحت داد، عادت کردن به چهره همیشه ارایش دار خوب نیست

لینک به دیدگاه

منم آرايش دوس ميدارم:hapydancsmil:

منم پوستم سبزه هس رژ صورتي ميزنم بهم مياد كه:ws37:

يکی از تفريح هات و لذتآی زندگی آرايش کردنه اصلاً...:ws3:

آره خو قيافه ها فرق داره .. بعضی صورتی ها اتفاقاً خيلی ناز ميشه رو صورت تيره... ولی من فک ميکنم صورتی تيره بهتون نياد.. نميدونم شايدم بياد..بستگی ب کله چهره داره!:ws3:

اونايی ک چشمشون قهوه اي تيرس.. ک قهوه ايش ب مشکی نميزنه.. وقتی تو چشمشون مداد مشکی ميکشن و ريمل ميزنن با رنگ چشمشون خيلیئييی قشنگ ميشه..

اونايی ک چشمشون درشته هم فقط بايد پشت پلکشون خيلی نازک مداد بکشن..

اوفّفّفّف نظراتم چه يهو فوران ميکنه در مورد آرايش:ws3:

لینک به دیدگاه

به نظر من نمیشه اینجوری کلی گفت که برای پوست های تیره چی خوبه چی بده تا حدودی میشه ولی بسته به نوع مجلس یا مدل های چشم و دهان و گونه و فرم صورت مدل مو و..... آرایش ها فرق داره با هم

هر کسی بسته به شرایط خودش فرق داره مدل آرایشش

لینک به دیدگاه
به نظر من نمیشه اینجوری کلی گفت که برای پوست های تیره چی خوبه چی بده تا حدودی میشه ولی بسته به نوع مجلس یا مدل های چشم و دهان و گونه و فرم صورت مدل مو و..... آرایش ها فرق داره با هم

هر کسی بسته به شرایط خودش فرق داره مدل آرایشش

:w58:عجب چه مرد با اطلاعاتی:ws3:

لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان
۵– زیرسازی مناسب پوست

همیشه قبل از زدن کرم پودر از زیر سازی با فون مناسب بهره بگیرید.

فون مناسب ؟؟؟ :ws3::ws52:

خوبه یه تاپیکی زده میشد و در مورد مارکای لوازم آرایشی که استفاده میشه صحبت میشد و تا ما هم بدنیم کدوما بهترن من که بیشتر از مای استفاده میکنم :whistle:

لینک به دیدگاه
يکی از تفريح هات و لذتآی زندگی آرايش کردنه اصلاً...:ws3:

آره خو قيافه ها فرق داره .. بعضی صورتی ها اتفاقاً خيلی ناز ميشه رو صورت تيره... ولی من فک ميکنم صورتی تيره بهتون نياد.. نميدونم شايدم بياد..بستگی ب کله چهره داره!:ws3:

اونايی ک چشمشون قهوه اي تيرس.. ک قهوه ايش ب مشکی نميزنه.. وقتی تو چشمشون مداد مشکی ميکشن و ريمل ميزنن با رنگ چشمشون خيلیئييی قشنگ ميشه..

اونايی ک چشمشون درشته هم فقط بايد پشت پلکشون خيلی نازک مداد بکشن..

اوفّفّفّف نظراتم چه يهو فوران ميکنه در مورد آرايش:ws3:[/quote

اتفاقا خیلی نظراتت خوب و سازنده بود،هزار الله اکبر به این همه کار بلدی:ws3: منم پوستم سبزس رژ صورتی ملایم بهم میاد:w16:

لینک به دیدگاه
فون مناسب ؟؟؟ :ws3::ws52:

خوبه یه تاپیکی زده میشد و در مورد مارکای لوازم آرایشی که استفاده میشه صحبت میشد و تا ما هم بدنیم کدوما بهترن من که بیشتر از مای استفاده میکنم :whistle:

فون یه نوع رنگه که با مواد شیمیایی ساخته میشه بیشتر توی گریم استفاده میشه ولی اینجا منظور همون زیر ساز با رنگ مناسب پوسته که مثلا نرین درجه روشن و تیره بزنید

در مورد لواز آرایش هم خوب خودت بزن تاپیکشو بد از بچه ها دعوت کن که بیان تجربیاتشونو شیر کنن

البته اینم بگم که مثلا شما اگر از مای استفاده می کنی یکی دیگه نتونه استفاده کنه و به پوستش سازگار نباشه

چون همه پوست ها با هم دیگه فرق دارن نمیه یه نسخه برای همه پیچید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...