رفتن به مطلب

نرم افزار working mode l2d

ارسال های توصیه شده

اگر کسی جزوه و کتاب یا هر چیز اموزشی دیگر درباره نرم افزار working mode داره لطفا بذاره .پایان نامه من درباره شبیه سازی مکانیزم های چهارمیله ای به کمک این نرم افزار ولی در مدلسازی به مشکل برخوردم .اگه کسی میتونه کمک کنه.

لینک به دیدگاه

چند سال پیش، با این نرم افزار کار کردم.

ی اموزش مختصر و مفیدی هم نوشتم. فکر می کنم اگر توی همین بخش از انجمن بگردید تاپیکش باشه

میشه دقیق تر بگید، کجا کار مشکل دارید ؟

لینک به دیدگاه

سلام .ممنون که جواب دادید.

برای پروژه پایانیم باید مکانیزم های چهارمیله ای گراشفی را مدل کنم .در تئوری طول میله ها رابا توجه به شرط گراشف درست انتخاب کردم اما وقتی با نرم افزار مدل میکنم درست جواب نمیده و میله ها کمتر از حد انتظار می چرخند.

یک مشکل دیگه هم در رسم منحنی ها دارم.ایا میشه داده های خروجی یک میله را بر حسب میله دیگر رسم کرد البته منظورم تو خود نرم افزار.مرسی

لینک به دیدگاه

درود .

می تونید با ادامز هم همین شبیه سازی رو انجام بدین .

دنبال اموزش نرم افزار ک چند سال پیش نوشتم هستم. پیداش کردم می زارم .

اما موردی ک هست. اینکه نرم افزار خطا نداره .

دقت بر اساس ورودی هایی ه ک شما بهش می دید.

ب عنوان مثال نیروی مقاوت هوا .

می شه شرایط تحلیلتون رو بزارید . تا بررسی کنیم.

من بررسی کردم، صلب فرض شدن و یا نشدن میله ها هم تو نتیجه تاثیر داشت .

پس فاکتورها رو کامل در نظر بگیرید .

یک مشکل دیگه هم در رسم منحنی ها دارم.ایا میشه داده های خروجی یک میله را بر حسب میله دیگر رسم کرد البته منظورم تو خود نرم افزار.مرسی

تو ادامز می شه . این نرم افزار رو نمی دونم. باید برم ببینم می شه یا نه . اگر یادم بیاد .

مدت زیادی می گذره .

لینک به دیدگاه

حتما باید در نرم افزار working model شبیه سازی را انجام بدم.نیروی مقاومت هوا روصفر گرفتم.برای میله ها هم material رو روی حالت custom قرار میدم و ضریب اصطکاک استاتیکی و دینامیکی و بار الکتریکی رو هم صفر می گیرم و در قسمت elastic یک قرار میدم تا کاملا الاستیک شود .

برای ورودی :زاویه میله ورودی را 10 درجه و سرعت زاویه ای ورودی رو 10 rpm گرفتم.

طول میله : میله ورودی را 100وروبروی ورودی را 150 و زمین را 260 و روبروی ان را 250 گرفتم که شرایط گراشف را ارضا میکنه.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...