رفتن به مطلب

با قلبی سرشار از غم و اندوه درگذشت هنرمند محبوب

ارسال های توصیه شده

طوفان عطایی ” خواننده پاپ ایرانی ساکن لس آنجلس که به دلیل مبتلا شدن به بیماری سرطان ریه در اوضاع بحرانی به سر می برد ،‌ درگذشت.

این خواننده و آهنگساز اهل آستارا فعالیت هنری خود را در ایران با نوازندگی آغاز کرد و سپس به خوانندگی روی آورد و آثار محبوب و مبتکرانه ای به بازار ارائه داد.

او با گروه ناصر چشم آذر کار میکرد و از معروفترین ترانه های وی “خدای آسمانها” میباشد.

طوفان پس از انقلاب به آمریکا مهاجرت کرد و برای مدتی نیز آلبومها و آثاری نظیر “بله بله” را ارائه داد اما در پی ابتلا به بیماری سرطان ریه که احتمالاً ناشی از عادات ناسالم و استعمال زیاد مواد دخانیات بود دچار مشکلات فراوانی شد.

در اقدامی متحدانه، گروه بزرگی از خوانندگان پاپ ایرانی از جمله ابی ، بلک کتس, اندی, هنگامه, هلن, فرشید امین, کامیار, کامران و هومن، منصور, لیلا فروهر, کوروس, پویا, امید, مرتضی, معین, شهرام شب پره, سپیده, پیروز, شاهرخ, شهرام صولتی, شهره صولتی در روز ۳۱ می در لس آنجلس برای همیاری و بزرگداشت طوفان مراسم کنسرتی برگزارکردند.

همین الان اهنگ بله بله طوفان رو دان کردم

یکی از اهنگ هایی بود که من خیلی باهاش خاطره دشتم

خواستم فلش کنم بزارم اینجااااااااااااااااا

تا با شاد شدن شماها روح اون مرحوم هم شاد بشه

سرعت یاری نکردددددددددددددددددد:5c6ipag2mnshmsf5ju3

روحش شاد و یادش گرامی:icon_gol:

لینک به دیدگاه

fc34ed307aac.jpg

[TABLE=class: ncode_imageresizer_warning, width: 550]

[TR]

[TD=class: td1, width: 20]wol_error.gif[/TD]

[TD=class: td2]برای مشاهده تصویر در اندازه واقعی اينجا کلیک کنید[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

b8388180314a.jpg[TABLE=class: ncode_imageresizer_warning, width: 434]

[TR]

[TD=class: td1, width: 20][/TD]

[TD=class: td2]

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

d0f846348a85.jpg

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...