رفتن به مطلب

پیشنهاد شما برای برگزاری آزمون های آنلاین

ارسال های توصیه شده

درود

بدون شک یکی از نقاط قوت تالار مکانیک نواندیشان برگزاری چند دوره آزمون آنلاین هست.

هدف از ایجاد این تاپیک ارائه پیشنهادات، سوالات و انتقادات شما در مورد آزمون های برگزار شده و آزمون های آتی هست.

لینک به دیدگاه
میشه توضیح بدین این آزمونها چی هستن؟

آزمونهای ارشد سالهای قبل یا؟:ws38:

وای از دست تو الهام:w000:

چی هستن چیه؟ مگه در جریان آزمون های قبلی نبودی؟ آزمون آزمایشی کنکور ارشد امسال دیگه..

اگه منظورت سوالات هست که سوال از منابع مختلف طرح میشه..

لینک به دیدگاه
وای از دست تو الهام:w000:

چی هستن چیه؟ مگه در جریان آزمون های قبلی نبودی؟ آزمون آزمایشی کنکور ارشد امسال دیگه..

اگه منظورت سوالات هست که سوال از منابع مختلف طرح میشه..

خب سوال پرسیدم5c6ipag2mnshmsf5ju3z.gif

آهان الان متوجه شدم...:ws37:

لینک به دیدگاه
ازمون خوبه

برای بر انگیختن حس رقابت چ پیشنهادی دارین ؟

یکی همون جایزه و مدال

پیشنهاد میشه امتیا بالا باشه..

مثلا قراره مهندس اسی 5 تا آزمون استاتیک برگزار کنه تابستون: نفر اول هر مسابقه یه مدال موقت میگیره و کسی که در اون 5 آزمون بیشتر درخشیده باشه یه مدال دائمی بگیره)

من از طرف خودم قول هدیه کتاب میدم به عنوان حمایت کننده آزمون:

مثلا کتاب های سیالات ترمو احتراق..(البته دست دوم هستن ولی خب ارزشمند که براشون پست میکنم هزینه ارسال هم با خودم) پس منظورم کتاب های الکترونیکی نیست..

لینک به دیدگاه
دوستانی که سال گذشته در آزمون ها شرکت کردن نظرشون رو حتما اعلام کنند.

بنظر من که بسیار خوب بود.

چقدر تاثیر گذاره مریم؟:ws38:

لینک به دیدگاه
چقدر تاثیر گذاره مریم؟:ws38:

همیشه بازخورد یوزرهاست که باعث ارتقا خدمات میشه...بنابراین فکر میکنم از دیدگاه بازاریابی موثره(به سبک استاتر جوابت رو دادم)

لینک به دیدگاه
یکی همون جایزه و مدال

پیشنهاد میشه امتیا بالا باشه..

مثلا قراره مهندس اسی 5 تا آزمون استاتیک برگزار کنه تابستون: نفر اول هر مسابقه یه مدال موقت میگیره و کسی که در اون 5 آزمون بیشتر درخشیده باشه یه مدال دائمی بگیره)

من از طرف خودم قول هدیه کتاب میدم به عنوان حمایت کننده آزمون:

مثلا کتاب های سیالات ترمو احتراق..(البته دست دوم هستن ولی خب ارزشمند که براشون پست میکنم هزینه ارسال هم با خودم) پس منظورم کتاب های الکترونیکی نیست..

اول اسی کیه؟

دوم اگه این جوایز به همراه طلایی شدن برنده هم بشه من شرکت میکنم...

سوم هم دو مورد بالا رو که گفتم با دقت جواب بده...

لینک به دیدگاه

با سلام.ممنون از علی آقا استاد خودم.

پیشنهاد من آزمون ریاضی(عمومی و مهندسی ) هست که بیشترین اعضای انجمن رو میتونه درگیر کنه.برای برگزاری و طرح سوال من اعلام آمادگی میکنم.

لینک به دیدگاه
اول اسی کیه؟

دوم اگه این جوایز به همراه طلایی شدن برنده هم بشه من شرکت میکنم...

سوم هم دو مورد بالا رو که گفتم با دقت جواب بده...

1-مهندس اسی دیگه احسان..طراح سوالات آزمون های استاتیک تالار

2-در مورد طلایی شدن که مدیر ارشد پیامتون رو خوندن... در مورد بازخورد گفتیم..بازاریابی.. حس رقابت.. به هر حال آدمین هم باید بازخورد ببینه.. الان سایت سیویلیکا داره آروم آروم پایان نامه ها رو برای فروش میذاره..

به هر حال بدون در نظر گرفتن جایزه هم میتونه براتون مفید باشه.. باید بیس رو قوی کرد وگرنه دانشجوی دکتری هم باشیم بیس بلد نباشیم، یا باید یاد بگیریم یا پرتمون می کنن بیرون.. من که سعی می کنم در چند آزمون شرکت کنم

لینک به دیدگاه
با سلام.ممنون از علی آقا استاد خودم.

پیشنهاد من آزمون ریاضی(عمومی و مهندسی ) هست که بیشترین اعضای انجمن رو میتونه درگیر کنه.برای برگزاری و طرح سوال من اعلام آمادگی میکنم.

درود مهندس

خواهش می کنم

البته دروس سیالاتی مث ترمو هم در چند رشته هست

لینک به دیدگاه
1-مهندس اسی دیگه احسان..طراح سوالات آزمون های استاتیک تالار

2-در مورد طلایی شدن که مدیر ارشد پیامتون رو خوندن... در مورد بازخورد گفتیم..بازاریابی.. حس رقابت.. به هر حال آدمین هم باید بازخورد ببینه.. الان سایت سیویلیکا داره آروم آروم پایان نامه ها رو برای فروش میذاره..

به هر حال بدون در نظر گرفتن جایزه هم میتونه براتون مفید باشه.. باید بیس رو قوی کرد وگرنه دانشجوی دکتری هم باشیم بیس بلد نباشیم، یا باید یاد بگیریم یا پرتمون می کنن بیرون.. من که سعی می کنم در چند آزمون شرکت کنم

عه!!!!! مگه اسی میخواد برگرده چه خوب...باشه آقا من شرکت میکنم ...:a030:

البته به خاطر بچه خوب مکانیک از جمله شما...:a030:

لینک به دیدگاه

یکی از بهترین قسمت های نواندیشان هست.

من توصیه میکنم توی دروس پایه ای مثل استاتیک ، مقاومت این آزمون ها برگزار بشه چون افراد بیشتری توانایی شرکت در این دو درس را دارند .( در اواخر مرداد و شهریور )

در ضمن اگه قراره از درس های سنگین تر مثل دینامیک ماشین سیالات و ... آزمونی گرفته شود در زمانهای بعد از تابستان باشد که افراد به آمادگی در این دروس برسند .( مهر تا دی )

لینک به دیدگاه
یکی از بهترین قسمت های نواندیشان هست.

من توصیه میکنم توی دروس پایه ای مثل استاتیک ، مقاومت این آزمون ها برگزار بشه چون افراد بیشتری توانایی شرکت در این دو درس را دارند .( در اواخر مرداد و شهریور )

در ضمن اگه قراره از درس های سنگین تر مثل دینامیک ماشین سیالات و ... آزمونی گرفته شود در زمانهای بعد از تابستان باشد که افراد به آمادگی در این دروس برسند .( مهر تا دی )

شرکت کنندگان دیگر هم باید نظرتون رو بخونن..

به هر حال هم کمیت مهمه هم کیفیت..

لینک به دیدگاه
همیشه بازخورد یوزرهاست که باعث ارتقا خدمات میشه...بنابراین فکر میکنم از دیدگاه بازاریابی موثره(به سبک استاتر جوابت رو دادم)

بسیار خب..

ممنون

:icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

به نظر من هر چه سریعتر این آزمونک هارو شروع کنین.حتی شده سوالات از یک فصل باشه.چون مجبور میشیم درسایی که هنوز شروع نکردیمو با این آزمونا شروع کنیم.من هم میرم تو تالار مهندسان تبلیغ میکنم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...