رفتن به مطلب

پیشنهاد:ایجاد تاپیکی به نام تالار معماری در هفته ای که گذشت

ارسال های توصیه شده

سلام به مدیر های محترم تالار معماری.

یک پیشنهاد داشتم.:ws37:

همون جور که تابلو اعلانات معماری ایجاد کردین و خیلی خوب هست.می شه یک تاپیک هم استارت کنین به نام مثلا تالار معماری در هفته ای که گذشت.و آخر هر هفته تاپیک هایی که استارت شده رو لینکش رو اونجا قرار بدین.تا بچه هایی مثه من که ممکن هست مدتی دور بیافتن از تالار یک تاپیک مرجع داشته باشن و بدونن همه ی تاپیک هایی که تاحالا نبودن براساس تاریخ و هفته تو اون تاپیک مرجع هست.:w16:

حتی اگه یک خلاقیتی ایجاد بشه و یک توضیح کوتاهی در مورد لینک داده بشه و گفته بشه به صورت مختصر که مربوط به چی هست که خیلی بهتر می شه.می دونم کاربر باید خودش بره و بگرده ولی می دونین که بعضی دوستان از نت های با سرعت پایین استفاده می کنن و سخت می شه همه ی بخش ها رو سر بزنن و منتظر لود شدن صفحه ها بشن اینجوری تو زمان صرفه جویی می شه و دسترسی به تاپیک ها ساده تر می شه:w16:

اینجوری حتی تاپیک هایی که در طول روز هم به دلیل اینکه بعضی بخش ها تاپیک خورشون بیشتر هست و تاپیک های بچه های تازه وارد در بین تاپیک های قوی بچه های قدیمی کمتر دیده می شه.

من خودم رو مثال می زنم.همشه می رم به سمت تاپیک هایی که می شناسم و همیشه آپ می شن.ولی چند بار با تاپیک های خوبی از بچه های تازه وارد تر آشنا شدم که در زیر انبوهی از تاپیک های معروف تالار گم شدن.حتی دوستای قدیمی هم که تاپیک جدید می زنن.مثلا امروز چند تاشون رو اتفاقی دیدم و گفتم چه حیف می شد اگه نمی دیدم.:ws37:

اینجوری حتی می تونین کاربر برتر هفته رو هم داشته باشین با توجه به تاپیک های زده شده و لینک های موجود در تاپیک ایجاد شده.:w16:

تصمیم با شما بزرگوارا هست:a030:

خسته نباشید می گم به مدیرای محترم:w16:

لینک به دیدگاه

اتفاقا منم با حضرت عالی موفقم و خیلی نظرتون عالیه اینجور در زمان و وقت اتلافی نمیشه و همون طور که میدونی گاهی وقتا آدم میبنی بعد از کلی جستجو خسته میشه وآخرشم بایستی به اون موضوع اصلی برسه نمیرسه ولی بااین کار محیط کاری نمایان میشه

لینک به دیدگاه
اتفاقا منم با حضرت عالی موفقم و خیلی نظرتون عالیه اینجور در زمان و وقت اتلافی نمیشه و همون طور که میدونی گاهی وقتا آدم میبنی بعد از کلی جستجو خسته میشه وآخرشم بایستی به اون موضوع اصلی برسه نمیرسه ولی بااین کار محیط کاری نمایان میشه

خوشحال یک دوست دیگه هم با پیشنهادم موافق هست.امیدوارم در صورت اینکه شرایطش فراهم باشه یا اینکه صلاح باشه اجرا بشه.:w16:

لینک به دیدگاه

ممنون بابت پیشنهادت معین جان

پیشنهاد خوبیه

برای هر هفته یک پست می زنیم و تاریخشم می نویسیم که مثلا از فلان تارخ تا فلان تاریخه بعدم لینک تاپیکا گذاشته می شه

از هفته بعد می تونیم شروع کنیم

لینک به دیدگاه
ممنون بابت پیشنهادت معین جان

پیشنهاد خوبیه

برای هر هفته یک پست می زنیم و تاریخشم می نویسیم که مثلا از فلان تارخ تا فلان تاریخه بعدم لینک تاپیکا گذاشته می شه

از هفته بعد می تونیم شروع کنیم

وااایی خیلیییی عالیه؛ منم موافقم ؛ پیشنهاد خیلی خیلی خوبیه؛ :w16:

پس از هفته دیگه اینکارو شروع میکنیم :hapydancsmil:

ممنونم از خانوم مدیرای خوب و پرکار تالار معماری که به پیشنهاد یک عضو کوچیک تالار توجه کردن بی صبرانه منتظر استارت تاپیک مورد نظر هستم:ws37::icon_redface:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...