رفتن به مطلب

چگونه دوست پسر خود را راضی نگه داریم ؟ ( در راستای زدن به خط تاپیک های غیر سیاسی )

ارسال های توصیه شده

بابا بیخیال شین

همه گیر دادین به سارا امشب؟

خوبی عمو هوتن؟

من میگم همون که گفتی خوب بود. یه شوهر ذلیل براش پیدا کنیم از دست تاپیکای سیاسیش راحت شیم. :ws3:

تاپیک سیاسی نزن میفرستمت روی صندلی داغ بسوزیا.:w000:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 45
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

اگه بنا باشه این فروم بخواد سلیقه همه رو در نظر بگیره 3 سوت انجمن فیلی میشه

کاربرایی هستن که دوست دارن عکسای س ک سی بذارن چون سلیقشون اینطوری میخواد!

تازه شما که سوادش رو داری کپی پیست نزن... :whistle:

من یه گوشه از کار مخصوص خودمو گرفتم تاجایی که بتونم ادامه اش میدم

درضمن اینم بگم من وقتایی که تو نت نیستم سر همون علم خودم هستم اینجا و کلا نت و اخبار سیاسی و وبگردی جزو زنگهای تفریحی منه

شما بفرمایید درلابلای نظارت تون هرازگاهی سواد در کنید ناظر ارشد راوبط عمومی :whistle:

لینک به دیدگاه
ای خدای بزرگ. :sigh:

دفعه قبل که اخطار گرفتیم یادتونه به خاطر چه تاپیکی بود؟

شقی بگو چقدر خون دل خوردم بابت اون تاپیک جنگی که دیروز قفل شد.

آقا ابوالفضل شما که اینقدر امضاتون قشنگه دیگه چرا :4564:

لینک به دیدگاه
خوبی عمو هوتن؟

من میگم همون که گفتی خوب بود. یه شوهر ذلیل براش پیدا کنیم از دست تاپیکای سیاسیش راحت شیم. :ws3:

تاپیک سیاسی نزن میفرستمت روی صندلی داغ بسوزیا.:w000:

آخ گفتی شوهر یاد اون داستان افتادم

یه دختری یه روز با ناز و غمزه به مامانش گفت مامان؟ شوهر چه طعمی داره؟

مامانش گفت بگم تلخه دیگه شوهر نمیکنه بگم شیرینه میگه همین الان شوهر میخوام برا همین گفت : دخترم شوهر ترشه

دختره یهو آب دهنشو قورت داد و گفت : واااااااااای مممامانی دهنم آب افتد:ws28:

لینک به دیدگاه
آخ گفتی شوهر یاد اون داستان افتادم

یه دختری یه روز با ناز و غمزه به مامانش گفت مامان؟ شوهر چه طعمی داره؟

مامانش گفت بگم تلخه دیگه شوهر نمیکنه بگم شیرینه میگه همین الان شوهر میخوام برا همین گفت : دخترم شوهر ترشه

دختره یهو آب دهنشو قورت داد و گفت : واااااااااای مممامانی دهنم آب افتد:ws28:

:ws28::ws28::ws28:

بیچاره دختره:ws28::ws28:

حق داشت خو:w02:

لینک به دیدگاه
چقد طولانیییییییییی بود!!!

میخوام صد سال راضی نگهش ندارم!!! همینی که هست میخواد بخواد نمیخواد نخواد!!! :banel_smiley_4:

ها والا :ws3:

کار خوبی میکنی منم حمایتت میکنم:w02:

لینک به دیدگاه
آقا ابوالفضل شما که اینقدر امضاتون قشنگه دیگه چرا :4564:

منظور منو بد گرفتید.

منم دوست ندارم تاپیک های خوب گفتگوی آزاد حذف بشه. اصلا کسی هست تو این انجمن که از وجود تاپیک های پربار تالار آزاد ناراضی باشه؟

من که فکر نمیکنم.

اما دفعه قبلی که سایت یه اخطار گرفت به خاطر همون تاپیک خانم مصری بود اگر اشتباه نکنم که شما استارت کرده بودید. در حالی که چیز خاصی هم در تاپیک دیده نمیشد. اما اخطار گرفتیم. از همونجا بود که تصمیم گرفتیم تاپیک مملکته داریم حذف بشه و متاسفانه مجبور به اخذ چنین تصمیمی شدیم.

تاپیک جنگی هم که استارت کرده بودید اول من دیدم. اما با ارشدها درمیون گذاشتم و گفتم این تاپیک حیفه که حذف بشه. همه کسایی هم که باهاشون مشورت کردم همین نظرو داشتن. همه میگفتن حیفه اما چاره ای نیست. آخرشم که تصمیم بر حذف تاپیک گرفته شد من نتونستم تاپیک رو حذف کنم. مسئولیتش رو انداختم گردن وحید. در حالی که تصمیم گیری راجع به حذف یه تاپیک خیلی سخت تر و مهم تره تا اینکه یه انتقال انجام بدی. و تصمیم جمعی گرفته شد پس مسئولیت خاصی متوجه کسی نبود. اما من حتی دلم نیومد خودم اینکارو بکنم. چرا؟ چون منم دلم نمیخواد تاپیکهای خوب و پر مغز حذف بشه.

لینک به دیدگاه

اگه هدف اولیه ی بخش طلایی نادیده گرفته نمیشد و اونو صرفا پولی نمیکردن الان این مشکلات نبود .......

اونایی که بودن میدونن چی میگم ........

لینک به دیدگاه
منظور منو بد گرفتید.

منم دوست ندارم تاپیک های خوب گفتگوی آزاد حذف بشه. اصلا کسی هست تو این انجمن که از وجود تاپیک های پربار تالار آزاد ناراضی باشه؟

من که فکر نمیکنم.

اما دفعه قبلی که سایت یه اخطار گرفت به خاطر همون تاپیک خانم مصری بود اگر اشتباه نکنم که شما استارت کرده بودید. در حالی که چیز خاصی هم در تاپیک دیده نمیشد. اما اخطار گرفتیم. از همونجا بود که تصمیم گرفتیم تاپیک مملکته داریم حذف بشه و متاسفانه مجبور به اخذ چنین تصمیمی شدیم.

تاپیک جنگی هم که استارت کرده بودید اول من دیدم. اما با ارشدها درمیون گذاشتم و گفتم این تاپیک حیفه که حذف بشه. همه کسایی هم که باهاشون مشورت کردم همین نظرو داشتن. همه میگفتن حیفه اما چاره ای نیست. آخرشم که تصمیم بر حذف تاپیک گرفته شد من نتونستم تاپیک رو حذف کنم. مسئولیتش رو انداختم گردن وحید. در حالی که تصمیم گیری راجع به حذف یه تاپیک خیلی سخت تر و مهم تره تا اینکه یه انتقال انجام بدی. و تصمیم جمعی گرفته شد پس مسئولیت خاصی متوجه کسی نبود. اما من حتی دلم نیومد خودم اینکارو بکنم. چرا؟ چون منم دلم نمیخواد تاپیکهای خوب و پر مغز حذف بشه.

ببینید من اصلا دوس ندارم سایت میلتر بشه دست کم بخاطر تاپیکای من

ولی قبول کنید نمیشه از بحثای جدی که تو ذهن همه ما هس صرف نظر کرد

امثال من که دارم اینجا میام فقط بخاطر دوستای خوبی هس که اینجا پیدا کردیم کسایی که از خرداد 88 باهم بودیم تا الان

شاید تالار مکانیک اینجا عالی باشه ولی بقیه تالارها اونچنان فعالیتی ندارن

اون از تاپیک گاه نوشته هاش که شده کپی پیست و دعوای دوست پسر - دوست دختر

اون از بقیه تالارهای عمومی که شده متولدین فلان ماه و ..

خیلی کم پیدا میشه موضوعی موردتوجه قرار بگیره مطلبی که کم ازش حرف زده شده

تنها بحث سیاسی نیس

بحثای مذهبی

بحثای جنسیتی

بحثای فلسفی که واقعا دست می بره ذهن رو تکون میده

این اواخر غیره تاپیکای نوترون من تاپیک بدردبخوری ندیدم

پری (بهار) که بحثای جالب روانشناسی میزد نیس

اسی رو با کارای یه عده معدود فراری دادن

فروغ و نوترون خیلی کم رنگ شدن

اقا ابوالفضل همه کسایی که اینجا میان سه دسته ان

یا روحهای سرگردانی هستن که از طریق جستجوگر واردش میشن به امید یافتن مطلب خودشون که شاید برن و دیگه برنگردن

دسته دوم افرادی هستن که فقط دنبال شادی و اسپم و اینا هستن اصلا براشون مهم نیس که چیز به درد بخوری گیر بیارن یا نه

دسته سوم هم کاربرای قدیمی این سایت هس

اوسا ادر راست میگه بخش گفتگوی طلایی جای خوبی بود که نمیدونم چرا به روی ماها بسته شد دست کم همون گفتگوی ازادش

چرا وقتی که تحریم - گرانی - جنگ - فساد اخلاقی - خیانت - فساد ادارای مهم ترین مسایل جامعه ما هس تو فروم های فارسی زبان ازش حرف نزنیم ؟

بهترنیس بجای اینکه یه متن بزاریم اون بالای سایت بگیم بحث سیاسی ممنوع (پاک کردن صورت مسئله )

بگیم هرکس میخواد وارد بحثای روز جامعه بشه این شرایطش تشریف بیارید تو

حتی اون تاپیک دختر مصری , اتفاقا بحث خیلی جالبی داشت اون طور که من سرچ کرده بودم خیلی از وبلاگ ها و حتی سایتهای عمومی ازش خبری - تحلیلی گذاشته بودن

چرا باید اخطار بگیرد ؟

کجای حریم شکسته شده بود؟ یا حریم های ما خیلی شکننده هستن یا واقعا عده ای هستن که نمیخوان هرگز این مسایلی که تو بطن جامعه ما داره میگذره رو ببینن و بخونن

لینک به دیدگاه

امثال من که دارم اینجا میام فقط بخاطر دوستای خوبی هس که اینجا پیدا کردیم کسایی که از خرداد 88 باهم بودیم تا الان

تنها بحث سیاسی نیس

بحثای مذهبی

بحثای جنسیتی

یا روحهای سرگردانی هستن که از طریق جستجوگر واردش میشن به امید یافتن مطلب خودشون که شاید برن و دیگه برنگردن

دسته دوم افرادی هستن که فقط دنبال شادی و اسپم و اینا هستن اصلا براشون مهم نیس که چیز به درد بخوری گیر بیارن یا نه

اوسا ادر راست میگه بخش گفتگوی طلایی جای خوبی بود که نمیدونم چرا به روی ماها بسته شد دست کم همون گفتگوی ازادش

چرا وقتی که تحریم - گرانی - جنگ - فساد اخلاقی - خیانت - فساد ادارای مهم ترین مسایل جامعه ما هس تو فروم های فارسی زبان ازش حرف نزنیم ؟

بهترنیس بجای اینکه یه متن بزاریم اون بالای سایت بگیم بحث سیاسی ممنوع (پاک کردن صورت مسئله )

حتی اون تاپیک دختر مصری , اتفاقا بحث خیلی جالبی داشت اون طور که من سرچ کرده بودم خیلی از وبلاگ ها و حتی سایتهای عمومی ازش خبری - تحلیلی گذاشته بودن

چرا باید اخطار بگیرد ؟

کجای حریم شکسته شده بود؟ یا حریم های ما خیلی شکننده هستن یا واقعا عده ای هستن که نمیخوان هرگز این مسایلی که تو بطن جامعه ما داره میگذره رو ببینن و بخونن

من احساس میکنم مخاطب شما در این پست بنده نیستم. من یا اداره کنندگان این سایت جزء کوچکی هستیم که زیر ذره بین خفقان آور سازمان های کنترل کننده فضای مجازی روزنه ای باز کردیم برای نفس کشیدن. این کوره راه، این روزنه، این راه باریک هر لحظه ممکنه توسط همین سازمان ها از بین بره و همه ما به طور کلی زیر بار این خفقان دفن بشیم. اینکه چرا نمیتونن این راه کوچک و این روزنه که جای نفس کشیدن ماهاست رو ببینن دلایل زیادی داره. اما به ما ربطی نداره. وظیفه من نوعی حفظ و حراست از این راه باریک و گسستنیه. و در این مهم از شما که دوستی قدیمی هم با من و همکارانم دارید تقاضا میکنم در این راه کمکون کنید.

لینک به دیدگاه
من یه گوشه از کار مخصوص خودمو گرفتم تاجایی که بتونم ادامه اش میدم

درضمن اینم بگم من وقتایی که تو نت نیستم سر همون علم خودم هستم اینجا و کلا نت و اخبار سیاسی و وبگردی جزو زنگهای تفریحی منه

شما بفرمایید درلابلای نظارت تون هرازگاهی سواد در کنید ناظر ارشد راوبط عمومی :whistle:

یه چیزایی نوشتم ولی پاک نمودم! :whistle:

موفق باشی :icon_gol:

لینک به دیدگاه

تنها بحث سیاسی نیس

بحثای مذهبی

بحثای جنسیتی

چرا باید اخطار بگیرد ؟

تمام این هایی که گفتی درست ولی تمام این خرده گیریهای شما برمیگرده به یه نکته و اون هم متور جستجوی و پیلترینگ اتوماتیک که حتی فتوی خودشون رو هم پیلتر کرد پس چاره ای نداریم جز مدارا

در موردئ قوانین اینجا هم ما نمیتونیم کاری کنیم قوانین رو ادمین سایت وضع میکنه و ما فقط اجراش میکنیم

لینک به دیدگاه
ببین حتی همون بحث های سیاسی چارچوبی داره

تا جایی که من میدونم توهین نباید صورت بگیره والا میشه بحث کرد میشه اگاهی رسوند

هیچ کدوم از تاپیکای من محتوای توهینی نداشت

یه تحلیل بود از فضای مصر

همین

جدا شما میدونی که نباید توهینی بشه؟ و جدا هم اینکارو تا حالا نکردین؟ :ws52:

لینک به دیدگاه
  • 2 سال بعد...
  • 5 ماه بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...