رفتن به مطلب

دانلود و آموزش نرم افزار CityEngine

ارسال های توصیه شده

نرم افزار ESRI CityEngine با ایجاد مدل های شهری خیره کننده در کمترین زمان، بهترین انتخاب برای مدل سازی سه بعدی شهر در شهرسازی، برنامه ریزی شهری ، معماری، شبیه سازی، بازی سازی، و تولید فیلم می باشد. نرم افزار CityEngine مجموعه کاملی از ابزارها را برای تلفیق داده های جغرافیایی، آرایش و ویرایش شبکه های خیابانی، تولید و اصلاح ساختمان ها، ایجاد پروفیل های سه بعدی از جاده و توزیع مبلمان خیابانی ، کنترل شکل از خط افق ، و تجزیه و تحلیل پروژه های شهرسازی و برنامه ریزی شهری را ارائه می کند.

مزایای اصلی نرم افزار CityEngine

• پشتیبانی از داده های GIS (سازگار با نرم افزار ArcGIS): مدل های دقیق و خیره کننده ای از شهرها را با جمع آوری و تقویت داده های سیستم اطلاعات جغرافیایی (GIS) و با استفاده از عملیات ساده کشیدن و رها کردن (drag-and-drop) بسازید. می توانید از داده های مکانی حاوی اطلاعات توصیفی در محیط GIS مانند خیابان ها، و یا ساختمان های سه بعدی را که در فرمت ژئودیتابیس geodatabase و یاshapefile هستند به این نرم افزار وارد کرده یا از آن خروجی بگیرید. علاوه بر این، CityEngine داده های واقعی از جهان را نیز از طریق OpenStreetMap می تواند بپذیرد.
  • آرایش (layout) پویای شهر : CityEngine همراه با یک مجموعه ابزار جامع جهت ایجاد سریع آرایش های (layout) پویا برای شهر ارائه شده است. ابزارهای ویرایشی نیز برای طراحی ، ترسیم، و اصلاح خیابان های منحنی، بلوک ها، و قطعات پارسل فراهم شده است که بازخوردی فوری از تاثیر ابزار مورد استفاده به کاربر ارائه می کند.
  • موتور رویه ای (Procedural) ( دو بعدی به سه بعدی) : مدل سازی رویه ای بر اساس قوانین موجود امکانات نامحدودی را برای ساخت تعاملی مدل های سه بعدی از ساختمان ها و یا تنظیمات منطقه بندی، از نمای بافت، و یا توزیع مبلمان خیابانی در مقیاس کل شهر ارائه می دهد. قوانین توسط Rule Editor کنترل می شوند.
  • ویرایشگر سه بعدی : ابزارهای ویرایشی راحتی برای طراحی سریع و بافت بندی مدل های سه بعدی (مثلا multipatch ) ارائه شده است. هندسه سه بعدی حاصل را می توان در ژئودیتابیسgeodatabase ذخیره نمود.

امکانات نرم افزار CityEngine

• تجسم سه بعدی در مرورگر : صحنه های تولیدشده توسط CityEngine را می توان به طور مستقیم بر روی وب منتشر کرد به اشتراک گذاری مدل های سه بعدی، نتایج تجزیه و تحلیل ها، و یا طرح های پیشنهادی به سرعت در دسترس تصمیم گیرندگان یا عموم قرار گیرد. از آنجا که خروجی CityEngine بر مبنای فن آوری WebGL طراحی شده است، برای اکثر مرورگرها هیچ پلاگینی مورد نیاز نیست .
  • تولید گزارش های سفارشی: برای مقایسه طرح های برنامه ریزی و طرح های تحلیلی، گزارشات سفارشی را می توان تولید کرد ( به عنوان مثال ، محاسبه خودکار مقادیری مانند تراکم یا مساحت ناخالص ). گزارش ها بلافاصله به روز رسانی می شوند .

وضعیت موجود: تراکم ۲٫۶

طرح پیشنهادی ۱: تراکم ۳٫۱

طرح پیشنهادی ۲: تراکم ۶٫۸
  • ویزارد نما (Facade Wizard): با این ابزار ساده که به آسانی قابل استفاده است می توانید به سرعت قوانینی را براساس یک عکس ایجاد کنید. قوانین حاصله برای نما مستقل از اندازه بوده و می تواند به سادگی توسعه و گسترش یابد ( به عنوان مثال ، با افزودن جزییات پنجره دقیق ) .
  • پایتون : ساده کردن کارهای تکراری با رابط یکپارچه برنامه نویسی پایتون در محیط نرم افزار
  • فرمت های سه بعدی استاندارد : CityEngine از فرمت های KML ، COLLADA ، Autodesk FBX ، Wavefront OBJ ، DXF ، ۳DS ، و RenderMan RIB برای تبادل داده های سه بعدی پشتیبانی می کند. فرمت FBX و COLLADA امکان کار با مواد پیشرفته ، ایجاد جزییات جدید، و داشتن چندین مجموعه UV را فراهم می آورند.
  • مواد آموزشی : معماران، برنامه ریزان شهری ، متخصصان GIS ، توسعه دهندگان بازی ، و هنرمندان گرافیک کامپیوتری می توانند از فیلم ها و آموزش هایی که اصول و مفاهیم کلیدی کار با CityEngine را نشان می دهد بهره مند شوند. نمونه پروژه هایی نیز از شهرهای باستانی، معاصر، و شهرهای آینده در سطوح مختلف از جزئیات در دسترس هستند .
  • برای همه سیستم عامل ها : CityEngine برای ویندوز (۳۲ / ۶۴ بیتی ) ، : مک OSX 64 بیتی و لینوکس ( ۶۴ بیتی ) منتشر شده است .
  • تمپلیت های مدل داده برای شهرها : شرکت ESRI مدل های اطلاعاتی هماهنگی را از دیتاست های سه بعدی GISفراهم می کند. به وسیله نرم افزار CityEngine ، این دیتاست ها را می توان مشاهده و ویرایش کرد و به اشتراک گذاشته گذاشت.

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

سرور دوم (همراه با اطلاعات آموزشی (Tutorial) و پروژه های همراه): 
 - 

دانلود نسخه ۳۲ بیتی نرم افزار (4سرور مختلف)

دانلود نسخه ۶۴ بیتی نرم افزار

دانلود اطلاعات آموزشی (Tutorial) و پروژه های همراه نرم افزار

کرک نرم افزار CirtyEngine 2012.1

کرک نرم افزار مشابه کرک آرک جی.آی.اس می باشد. عبارت زیر را به فایل service.txt (در یک خط) اضافه کنید و بقیه مراحل کرک آرک جی.آی.اس را انجام دهید:

ARCGIS 2012.1 01-jan-2016 2048 5E7230F131D59C6EA67C vendor_info=DSTNXL3LD2EEL92XG236 ck=60

در صورتی که قبلا ArcGIS را نصب داشتید، عبارت بالا را به فایل service.txt اضافه کنید و بقیه مراحل کرک آرک جی.آی.اس را مجددا انجام دهید.

منبع: gistech.ir

نسخه جدید این نرم افزار 2016 هستش که نسخه 64 بیتی اون رو همراه با کرک از لینک زیر می تونید دانلود کنید.

منبع و پسورد: soft98.ir

آموزش نصب کرک:

- برنامه و لایسنس منیجر را نصب کنید.
- گزینه ی Advanced Single Use را انتخاب کنید.
- محتویات پوشه ی Cracked file را در محل نصب برنامه با فایل های اصلی جایگزین کنید.
- برنامه بدون محدودیتی قابل استفاده است.

مثال ها و تمرین ها نسخه 2015 رو هم از لینک های زیر می تونید دانلود کنید.

لینک به دیدگاه

خوب خروجیش می خواستی چی باشه نکنه ازش میخای ماکت بده بیرون از شهر

سه بعدی که از شهر میده خیلی رئاله و حتی فیلم میده بیرون

حالا چند روز دیگه چند تا مدل کار شده میذارم ببین چطوره بنظرم خوبه

لینک به دیدگاه
  • 1 سال بعد...

سایت کامپیوتری ها آموزش تصویری کار با این نرم افزارو گذاشته که از لینکای زیر می تونید دانلود کنید:

لینک دانلود:

بخش دوم:

بخش سوم:

بخش چهارم:

پسورد تمامی فایل ها:www.computeriha.ir

منبع: کامپیوتری ها

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...

سایت کامپیوتری ها آموزش تصویری کار با این نرم افزارو گذاشته که از لینکای زیر می تونید دانلود کنید: لینک دانلود:

بخش دوم:
بخش سوم:
بخش چهارم:
پسورد تمامی فایل ها:www.computeriha.ir منبع: کامپیوتری ها

دوست عزیز من یه مشکلی دارم قایل ها بعد دانلود اکسترکت نمیشن چرا؟ میشه کمکم کنید؟

لینک به دیدگاه

دوست عزیز من یه مشکلی دارم قایل ها بعد دانلود اکسترکت نمیشن چرا؟ میشه کمکم کنید؟

من خودم به خاطر حجم خیلی بالاش دانلود نکردم و تست نکردمش. چه مشکلی واسه اکسترکت کردن دارید؟

کمی هم صبور باشید واسه گرفتن جواب :ws3:

لینک به دیدگاه

او 3تا لینک اولی هم که به کلی غیر ممکن هست !! یکیش که 1 گیگ هست سرعت ما هم که حلزونی هست!

واقعا من میخوام این نرم افزارو یاد بگیرم چیکار کنم خوب؟ :5c6ipag2mnshmsf5ju3 راهنماییم کنین دیگه.

لینک به دیدگاه

او 3تا لینک اولی هم که به کلی غیر ممکن هست !! یکیش که 1 گیگ هست سرعت ما هم که حلزونی هست!

واقعا من میخوام این نرم افزارو یاد بگیرم چیکار کنم خوب؟ :5c6ipag2mnshmsf5ju3 راهنماییم کنین دیگه.

آها شما اون 4تا پارت آموزش رو دانلود کردین فقط؟
خب آموزش بدون خود نرم افزار فایده داره مگه؟ :ws3:
تو این قسمت، پارت 3 رو ازتون میخواد یعنی browse رو بزنید و این فایلی که دانلود کردین رو انتخاب کنید:
لینک به دیدگاه

آها شما اون 4تا پارت آموزش رو دانلود کردین فقط؟

خب آموزش بدون خود نرم افزار فایده داره مگه؟ :ws3:
تو این قسمت، پارت 3 رو ازتون میخواد یعنی browse رو بزنید و این فایلی که دانلود کردین رو انتخاب کنید:

بعد اگه دوباره همچین پیغامی اومد و پارت چهارم رو خواست، پارت چهارم رو هم همینطور انتخاب کنید.

خوب خود نرم افزار که 1 گیگ هست رو با این شرعت نمیتونم از خونه دانلود کنم!!
در ضمن یهنی هر پارت رو که ئانلود کردم باید قسمت قبلیشو browse بکنم؟؟ منظورتون همین بود؟
اگه آره اون وقت قسمت اول رو چجوری اکسترکت میکنم؟!:icon_pf (34):
لینک به دیدگاه

در ضمن یهنی هر پارت رو که ئانلود کردم باید قسمت قبلیشو browse بکنم؟؟ منظورتون همین بود؟

سلام بر شما

راهی که محمد جان درسته

راه دیگه هم هست ، شما 4 تا فایل رو دانلود کن.تو یه فلدری بریز.بعد هر 4 تا رو انتخاب کن.بعد کلیک راست کن و extract here رو بزن
لینک به دیدگاه

سلام بر شما

راهی که محمد جان درسته

راه دیگه هم هست ، شما 4 تا فایل رو دانلود کن.تو یه فلدری بریز.بعد هر 4 تا رو انتخاب کن.بعد کلیک راست کن و extract here رو بزن

سلام
دوست عزیز این کارم کردم اما باز همون پیام رو میده !
نمیدونیم اشکال از کجاست آخه ?
لینک به دیدگاه

شما 4تا فایل رو دانلود باید کرده باشی و کنار هم تو یه پوشه باشن.
بعدش پارت اول رو میزنی اکسترکت بشه. اگه ارور داد ببینید شماره چندو خواسته. browse کنید و اونو انتخاب کنید. الان تو عکسی که گذاشتین. گفته پارت 3
لینک به دیدگاه

سلام

دوست عزیز این کارم کردم اما باز همون پیام رو میده !
نمیدونیم اشکال از کجاست آخه :|

همونطور که گفتم بودم، دانلود کردم و تست کردم. مشکلی موقع اکسترکت کردن نبود.
شاید یه پارت رو ناقص دانلود کرده باشی.
چون من 4تا پارتو دانلود کردم و کنار هم گذاشتم. پارت اولو که زدم اکسترکت بشه، بدون مشکل، اتوماتیک بهم وصل شدن و فایل آموزش اکسترکت شد.
لینک به دیدگاه

همونطور که گفتم بودم، دانلود کردم و تست کردم. مشکلی موقع اکسترکت کردن نبود.

شاید یه پارت رو ناقص دانلود کرده باشی.
چون من 4تا پارتو دانلود کردم و کنار هم گذاشتم. پارت اولو که زدم اکسترکت بشه، بدون مشکل، اتوماتیک بهم وصل شدن و فایل آموزش اکسترکت شد.

پس منم از اول دانلود میکنم و دوباره امتحان میکنم. اگه باز نشد ،میدم خودتون اکسترکتش بکنین ? :icon_razz:
لینک به دیدگاه

پس منم از اول دانلود میکنم و دوباره امتحان میکنم. اگه باز نشد ،میدم خودتون اکسترکتش بکنین

? :icon_razz:

باشه پس خبرشو بدین هروقت امتحانم کردین :a030:
لینک به دیدگاه

باشه پس خبرشو بدین هروقت امتحانم کردین :a030:

سلام
اصلا اکسترکت نمیشه اینا TAEL_SmileyCenter_Misc%20%28305%29.gifTAEL_SmileyCenter_Misc%20%28305%29.gif
مشکل هم به احتمال 99% از قصمت 3 هست چون موقع دانلود گیر میکنه !!!
الان باز دانلود کردم همشونو اما نمیشه!:banel_smiley_4:icon_pf%20%2834%29.gifTAEL_SmileyCenter_Misc%20%28305%29.gif:cryingf::cryingf:

لینک به دیدگاه

سلام

اصلا اکسترکت نمیشه اینا TAEL_SmileyCenter_Misc%20%28305%29.gifTAEL_SmileyCenter_Misc%20%28305%29.gif
مشکل هم به احتمال 99% از قصمت 3 هست چون موقع دانلود گیر میکنه !!!
الان باز دانلود کردم همشونو اما نمیشه!:banel_smiley_4:icon_pf%20%2834%29.gifTAEL_SmileyCenter_Misc%20%28305%29.gif:cryingf::cryingf:

سلام. بفرمایید در یک پارت از لینک زیر دانلود کنید:

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

سلام. بفرمایید در یک پارت از لینک زیر دانلود کنید:

ایــــــــــــــول خیلی ممنون بالاخره دانلود شد :ws3::girl_yes2::icon_gol::icon_gol:
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...