رفتن به مطلب

عروسی رویایی روستایی با لباس عروس ۳ کیلومتری

R.Irankhah

ارسال های توصیه شده

13.jpg

یک عروس و داماد ایتالیایی تصمیم گرفتند برای مراسم عروسی شان از یک لباس عروس بطول ۲ مایل (حدود ۳٫۲ کیلومتر) استفاده کنند و از این طریق رکورد طولانی ترین لباس عروس دنیا را نیز بشکنند.

14.jpg

برای هر عروس و دامادی روز ازدواجشان فراموش نشدنی است ولی برای این زوج و روستای کسل دی پرنسیس یک روز رویایی و خاطره انگیز دیگری است آن هم با تشکیل قطار ۳ کیلومتری برای رفتن به کلیسا. برای این منظور صدها دختر مدرسه ای برای نگه داشتن این لباس عروس که شش کیلومتر پارچه مصرف کرده است کمک گرفته شد.

15.jpg

16.jpg

لینک به دیدگاه
  • 6 ماه بعد...

دنباله هم تا حدی قشنگه!

بیریخت ترین دنباله لباس رو ایجاد کرده میگه رکورد زده !!!!به جای این کارا وزنشو کم میکرد خیلی بهتر بود:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
دنباله هم تا حدی قشنگه!

بیریخت ترین دنباله لباس رو ایجاد کرده میگه رکورد زده !!!!به جای این کارا وزنشو کم میکرد خیلی بهتر بود:banel_smiley_4:

قابل توجه سحر :ws28:

لینک به دیدگاه
:banel_smiley_4: راست میگم دیگه.از این توری های پشه بند رو خریده زده به لباسش میگه لباس عروس:vahidrk:

منم موافقم ، خوشم نیومد :84eb3ampc0vsywihe0i

لینک به دیدگاه
  • 1 سال بعد...
  • 1 ماه بعد...

ای بابا با این لباسش ( اهای اونایی که ازدواج نکردید خدا وکیلی این همه میگن شب عروسی ادم مهمترین شبه به خدا دروغه جز زحمت خستگی استرس هیچی نداره به نظر بنده حقیر هر روزی که به شب رسوندی و بعد از یاد اوری اون روز احساس کردی نیرویی مضاعف داری برای فردایی بهتر اون شب بهترین شب عمرت میشه من که از این شبها زیاد دارم می دونی چرا ؟ چون به خدا اییییییییییییییییمان دارم شما چی؟

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...