رفتن به مطلب

صندلی داغ شماره 41 با حضور اورامان

Abolfazl_r

ارسال های توصیه شده

سلام . خوبین خانوم مهندس ؟ :a030:

سلام مرسی خوش اومدییین

کاربرهای قدیمی رو یادتون میاد ؟ :whistle:

معلومه که یادم میاد

من از حرم برگشته بودم ( ریا شد ! ) و داشتم رد میشدم که شانس بد یا خوب شما من جذب کرد :ws3:

:ws3:خوشحالم کردی که اومدی

1 - چقدر به درس خوندن اهمیت میدین ؟ کلا درس و تحصیل در اولویت چندم زندگیتونه ؟

زیاد ...درس خوندن و دوست دارم با اینکه بعضی وقتا به آدم فشار میاره ولی در آخر راضیم...الویت اول و دوم ...گاهی با پول جابه جا میشن :whistle:

2 - خوشبختی رو تعریف کن و در چند خط یه تصویر از ایندت که بوی خوشبختی میده رو واسمون توصیف کن

همیشه تو اینجور تعریفا من از آرامش استفاده میکنم به نظرم کلمه ایه که همه تعریفا رو در بر میگیره وقتی آرامش داشتی خوشبختی...ممکنه سرت خیلی شلوغ باشه یا همیشه کار داشته باشی اما شب که میخوای بخوابی اگه با یه نفس راحت خوابیدی یعنی خوشبختی...برای من داشتن یه متوسطایی که این جو و برام فراهم کنه شاید داشتن سلامتی،شرایط اجتماعی خوب،تمکن مالی و انسان زندگی کردن بتونه چن تا از فاکتوراش باشه

3 - چندتا با خدا دوستی ؟ از خدا میترسی ؟

فک میکنم خیلی...البته شده بعضی وقتا اصلا فرصت نکنم بشینم و راحت حرف بزنم ولی روی هم رفته به وجودش معتقدم و خیلی جاها این حس و داشتم که یه نیرویی هست ...حالا اسمش خداست،کائناته،شعور کیهانیه یا هرچیز دیگه ای به هر حال برای من خوشاینده

نه نمیترسم...تا وقتی اصول آدمیت و رعایت کنم و تو چرخه هستی یه عضو هماهنگ باشم خدا فقط یه نیروی مثبته که همیشه کمکم میکنه

4 - علم بهتره یا ثروت ؟ چرا ؟

هردو در کنار هم معنی پیدا میکنه اما فک میکنم کسی که دنبال علم رفته ...در حد عالی خودش....ثروت هم براش فراهم میشه

ولی خودم ترجیح میدم عالم باشم با یه ثروت معمولی تا خیلی ثروت مند باشم ولی مغزم آکبند بمونه...البته بی پولی رو هم دوست ندارم دوست دارم علم و ثروت در کنار هم باشه

5 - چه مواقعی عصبانی میشین و معمولا دلیل چیه ؟

وقتی نتونم حرف و به یکی بفهمونم-مورد بی انصافی قرار بگیرم-احمق فرض بشم

6- چه اینده کاری واسه خودتون متصور شدین ؟

اگر ایران بمونم هرکاری که مربوط به رشتم باشه....پروژه های دکوراسیون یا مرمت،تدریس،همکاری با اداره میراث

اگر از ایران برم هم احتمالا درسم و ادامه بدم و از نظر کاریم دیگه بستگی به اون کشور داره

ولی کلا کار زیاد و دوست ندارم در حد چند روز در هفته و کاری که اختیارش دست خودم باشه کار کارمندی و پر مشغله رو زیاد دوست ندارم

7- دوست داشتن بهتره یا عاشق شدن ؟ از نظر خودتون فرقشون چیه ؟

تو پستای قبلی هم گفتم...تعریف عشق یه کم برام مبهم میشه گاهی اگه عشق منظور علاقه آتشینی باشه که به هرقیمتی چیزی رو بخواد ...دوست داشتن و ترجیح میدم

کلا علاقه زیادی که همراه با عقل و شعور باشه رو دوست دارم و درضمن آهسته و پیوسته باشه

8- انسان بودن بهتره یا مسلمان بودن ؟ یه ادمی که مسلمان نیست اما انسانیت داره چقدر پیش شما ارزش داره ؟

انسان بودن

ارزش گذاری آدما برای من از روی دینشون نیست اصول انسانیشون برام خیلی مهم تره

9- به باترفلای افکت ( اثر پروانه ای ) چقدر اعتقاد دارین ؟ تا حالا تو زندگیتون دنبالش گشتین ؟

اعتقاد دارم...البته نه اینکه همیشه یادم باشه و بهش دقت کنم اما بعضی وقتا که به گذشته فک میکنم میفهمم یه عکس العمل کوچک من مسیر اتفاقات و چجوری تغییر داده....این باعث میشه بعضی وقتا یه کم دقت کنم

10- اگه یه دختر بیفته تو رود خونه و فقط شما اونجا واسه کمک باشین حاظری بپری واسه نجاتش ؟ احتمال اینکه خودتون هم غرق بشین زیاده

عجب موقعیت سختی...شنا بلدم ولی مطمئنم که نمیتونم یکی دیگه رو نجات بدم....تمام تلاشم و میکنم که یه راه بهتر از پریدن تو آب پیدا کنم

11- قدرت ، پول ، علم . از 100 درصد چند درصد از هرکدوم اینها رو میخوای در اینده داشته باشین ؟ باید جمع 3تا درصدی که میدین 100 بشه ها

30-40-30

پول قدرت هم میاره

12- چقدر به اخرت اعتقاد دارین ؟ فکر به اخرت چقدر تو اعمالتون تاثیر داره ؟

من تناسخ و قبول دارم...آخرت به این شکلی که گفته میشه تو ذهنم سوالای بی جواب زیادی ایجاد میکنه

نظریه تناسخ به نظرم کم نقص تر میاد...بیشتر باعث میشه مراقب اعمال و رفتم باشم

13- به چه ورزشی بیشتر علاقه دارین و تا چه سطح درش پیشرفت کردین ؟

کلا ورزش کردن و دوست دارم یه مدت کونگ فو کار میکردم تا کمربند آبی هم ادامه دادم ...حدود سه سال

شنا رو هم دوست دارم

قبلانا هم اسکیت کار میکردم تا مرز مسابقات حرفه ای هم رفتم ولی اون زمانی که من کار میکردم اسکیت یه بازی بود نه یه ورزش مخصوصا برای دخترا ...مسابقاتشم لغو شد...

یکی از آرزوهامه که ایران مسابقات حرکات نمایشی شو بذاره مثل پاتیناژ

14- وقتی گناه میکنین چجوری توجیهش میکنین ؟ به خدا در موردش چی میگین ؟

گناه به اون معنی که تو ذهن همه هست تو ذهن من نیست ...گفتم که با توجه به نظریه تناسخ و بازگشت روح و قوانین کارما سعی میکنم کارایی که به دیگران و خودم آسیب میرسونه انجام ندم ...اما اگه انجام دادم خب مسلما یه بازخوردی داره منتظر بازخوردش میمونم

15- به نظر شما چه سنی واسه ازدواج مناسب تره ؟ اصلا سن مهمه یا چیز دیگه ؟

یه حداقل سنی مهمه به هرحال...من این نظر و که شاید یه ادم 20 ساله اندازه 27 ساله فکرش کامل باشه رو به هیچ وجه قبول ندارم

ادم 27 ساله تجربیاتی تو این 7 سال پیدا کرده و مسائلی رو لمس کرده که ادم 20 ساله هنوز پیدا نکرده...

برای دختر فک میکنم بالای 25 سال و برای پسر دیگه کمتر29-30 نباشه...البته مسلما تو ادمای مختلف فرق میکنه اما به طور کلی به نظرم اینجوری باشه بهتره

16- بزرگترین مسابقه ای که تو زندگیتون داشتین چی بوده ؟

مسابقات انتخابی تیم ملی کونگ فو که پام شکست نتونستم شرکت کنمhanghead.gif

17- واسه چی زندگی میکنین ؟ هدف از زندگی ؟

این همون سوالیه که فروغم تقریبا مشابهش و پرسید خیلی وقتا فک میکنم خب که چی؟ الان میخوام بگم برای تعالی روح....برای رسیدن به طبقه آخر زندگی معنوی ...یکی شدن با روح الهی....ولی خب آخرش که چی؟ بر فرضم که روحم متعالی شد و به روح الهی هم پیوست ...خب چی میشه بعدش؟!!!

احساس میکنم یه لوپه ...ولی از اونجایی که دیگه خیلی دچار پوچی میشم سعی میکنم بدون فکر کردن به این مسائل فقط زندگی کنم

فعلا اومدم که زندگی کنم ...خب زندگی میکنم

18- دین واسه چیه ؟ تو زندگی شما چه نقشی داره ؟

میگن راهنمای انسانهاست و دستوراتش خوب و بد و راه و چاه و نشون میده ولی برای من نقش زیادی نداره

من قوانین انسان مدارانه رو ترجیح میدم ...البته همه دینا ر و دوست دارم و خیلی از دستوراتشونم میدونم و خیلیاشونم واقعا عالین

تلفیقی از همه اینا کمک کنندست برام

19- استعداد واسه موفقیت لازمه یا پشت کار ؟ نسبتشون چطوره ؟

30 به 70....30 استعداد و 70 پشتکار

20- واسه مشورت پیش دوستاتون چقدر قابل اعتماد هستین ؟

فک میکنم خیلی...خیلی پیش میاد که مورد مشورت قرار بگیرم و راز های مگوی زیادی رو هم از دوستا و اطرافیانم میدونم

21- واسه تصمیم های مهم زندگیتون معمولا با چه افرادی مشورت میکنین ؟

برای هر موضوعی ممکنه با یکی مشورت کنم...با کسی که میدونم اطلاعات و تجربش تو اون زمینه میتونه کمکم کنه

22- عجیب ترین چیزی که از پدرتون خواستین چی بوده ؟

یه بچه شامپانزه :ws3: :ws28:

23- فست فود یا رستوران ؟

فست فود

24- جبر یا اختیار ؟ چرا ؟ حد اقل 3 خط توضیح میخوام

حضور ما تو این جهان هستی فک نمیکنم اختیاری بوده باشه

ولی تو انجام بعضی چیزا اختیار داریم ...بنیادش جبریه ولی تو روندش فک میکنم مختار باشیم ....یه جورایی مثل آب نبات چوبی دادن به بچه ای میمونه که داره از یه چیز مهم تر گریه میکنه یا نق میزنه ...زورکی اومدیم حالا میگن درسته زورکی اومدی ولی هرکار دوست داری میتونی انجام بدی یه سری شرط و شروطم داره البته کلا درباره ازل و عدم صحبت کردن هم گیج کنندست هم نمیشه نظر قطعی دربارش داد چیزایی که ما میدونیم و میگیم تنها نظریه و فرضیست

25- اگه گفتین اختیار ، پس چرا میگن خدا از اینده ما خبر داره ؟ اگه خبر داره پس ما چه تلاش کنیم و چه نکنیم همون میشه که خدا میدونه ! ( من خودم به اختیار معتقدم البته ! )

فک میکنم موضوع دونستن اون نیست موضوع درساییه که ما تو این روند پاس میکنیم

26- فکر میکنین اگه یروز نباشین کی از همه بیشتر غصه میخوره و اینکه اگر چه کسی نباشه شما از همه بیشتر غصه میخورین ؟

مسلما کسایی که خیلی دوسم دارن ...پدر و مادرم ....کسایی که براشون عزیز هستم

بازم عزیزا و نزدیکانم...نمیشه یه نفر و گفت به هرکدوم که فکر میکنم دهنم خشک میشه ...

27- میزان تحصیلات در شخصیت فرد دخیله یا نه ؟ چرا ؟

بی تاثیر نیست اما تعیین کننده هم نیست...کسی که محیط دانشگاه و تجربه میکنه چیزایی رو ناخوداگاه یاد میگیره و باهاشون مواجه میشه که کسی که دانشگاه نرفته اونارو درک نمیکنه ...اما اینطوری هم نیست که بگیم هرکی تحصیلکردست الزاما با شعوره

از بعضی از تحصیلکرده ها رفتارا و برخوردایی دیدم که دهنم باز مونده

28- دوست داشتین اسمتون چی بود ؟ یا بهتر بگم اگه یه دختر داشته باشین اسمش رو چی میذارین ؟

اسم خودم و دوست دارم دوست ندارم چیز دیگه ای باشه ...تارا رو برای اسم دختر دوست دارم ولی کلا به اسم دختر زیاد فک نکردم:ws3:

اما اگه پسر داشتم اسمش و میذاشتم آراز

29- چقدر خط قرمز تو زندگیتون دارین ؟ چندتاش رو همراه با دلیل بگین

تو هر مجموعه و گروهی خط قرمزای اونا ر وسعی میکنم رعایت کنم تا جایی که هویت خودم و اساسا تحت الشعاع قرار نده....

ولی برای خودم چیزایی که به شخصیت خودم یا خانوادم ضربه بزنه برام خط قرمزه...

چیزایی که باعث اسیب یا آزار اطرافیان بشه (در حد کلان منظورمه وگرنه در طول روز به هر حال ممکنه هرکسی باعث دلخوری دیگری بشه خواسته یا ناخواسته)

بی بندوباری...بی مسئولیتی....بی فکری....بی تعهدی و....

30- 3 تا خلاف بزرگ زندگیتون ؟

آدم خلافکاری نبودم هیچوقت ...گفتم که پاستوریزه بودم خیلی:ws3:

31- به بیگ بنگ چقدر اعتقاد دارین ؟ اگه ندارین پس جهان چجوری به وجود اومد ؟

تو سوال بالا هم گفتم ....نه میتونم بگم اعتقاد دارم نه میتونم بگم اعتقاد ندارم ...نظریه جالبیه شایدم درست باشه اما ما از بین همه این نظرات فقط میتونیم هر کدوم و که بیشتر به دلمون میچسبه روبپذیریم هیچ نظر مطلقی هم وجود نداره...چون ما ابزار اثبات این نظریات و نداریم ...شاید بعضیاشون در حال حاضر اثباتم داشته باشن اما با ابزار و دانش فعلیمون...

ما تو کهکشان راه شیری اندازه یه فوتونم نیستیم حالا فک کن که بیش از یک میلیون کهکشان دیگه هم وجود داره! ببین که ما چقدر ریزیم!

یه لحظه همه چیز مضحک به نظر میرسه...حالا هی ماهواره بفرستیم هی نظریه بدیم...جهان و تحلیل کنیم....آخه با کدوم ابزار؟مثل این میمونه که با کولیس بخوای یه برج 100 طبقه رو بررسی و اندازه گیری کنی! مجبوری بعضی جاها بر طبق شواهدی که وجود داره یه چیزایی بگی که شاید بعضیاش درست باشه بعضیاشم نباشه

از اونجایی که میدونم دیگه برنمیگردم هرچی هیزم جمع کرده بودم ریختم زیر صندلی :w02:

دستت درد نکنه با اینکه خیلی طول کشید تا جواب بدم ولی از سوالات لذت بردم مرسی که اومدی

ببخشید اگه زیاد وقتتون گرفتم 5c6ipag2mnshmsf5ju3z.gif ساعت 6 صبح شده و من خواب از سرم پریده :ws3:

:ws3: پس شب زنده دار زیاد داریم تو انجمن

راستی من هرچی با مینام تمرین کردم هیچی یاد نگرفت ! :ws52: فکر کنم لاله ! :banel_smiley_4:

یا سنش زیاده یا کم تمرین کردی باهاش ...اگه سنش بالا باشه دیگه حرف نمیزنه ولی اگه میدونی که کم سن و ساله بازم تمرین کن...باید مداوم باشه مثلا هر روز دوساعت بذار یه نوار یه کلمه رو براش تکرار کنه بعد از یکی دوماه حرف میزنه اولین کلمه رو دیر یاد میگیره ولی اولی رو که بگه بقیه رو دیگه خودش از بین حرفاتون تکرار میکنه

با کلمه های آسون شروع کن مثل بابا...یا بیا

• Like 4
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 44
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

اخرین سوال من :banel_smiley_4:

دیگه سوال نمیپرسم :banel_smiley_4:

تو دانشگاه کدوم استاد ازش خاطره خوب داری(بهت نمره داده) و کدموم حقت رو خورده :banel_smiley_4:

اخرین سوالم بود:banel_smiley_4:

• Like 2
لینک به دیدگاه

سلام:icon_redface:

بدون دعوت اومدم ببخشید:5c6ipag2mnshmsf5ju3

نظرت راجع به جمله های زیر بگو:

دروغه هر کی میگه "دل" به "دل" راه داره اینجا "دل" من از غصه میمیره , اونجا "دل" تو خبر نداره . .

اگر كسي را دوست ميداري تركش كن. اگر قسمت تو باشد باز ميگردد. اگر هم باز نگشت يعني ب تو تعلق نداشت. پس همان بهتر كه رفت.

كودكان خوبند اگر خلاف كردند بزرگترها را ادب كنيد.

انیشتین میگه : « آنچه در مغزتان می‌گذرد، جهانتان را می‌آفریند. »

راسته عشق آدمو کور میکنه؟:ws37:

توی این دنیا به چی اصلا اعتقاد نداری؟:hanghead:

چرا همه فکر میکنن بیشتر میفهمن؟ تو هم اینجوری فکر میکنی؟:icon_redface:

شاید بازم بیام:icon_gol:

• Like 1
لینک به دیدگاه

سلام دوباره به دوستای خوبم ...عذر به خاطر وقفه ای که ایجاد شد ...از همه دوستایی که تو این یه هفته بهم لطف داشتن هم ممنونم :icon_gol:

اخرین سوال من :banel_smiley_4:

دیگه سوال نمیپرسم :banel_smiley_4:

تو دانشگاه کدوم استاد ازش خاطره خوب داری(بهت نمره داده) و کدموم حقت رو خورده :banel_smiley_4:

اخرین سوالم بود:banel_smiley_4:

یه بار سال اول دانشگاه درسی داشتیم به اسم فلسفه هنر که یه درس اختیاری بود مطالبش جوری بود که خیلی با هم قاطی پاتی میشد

منم یه روز مونده به امتحان مریض شدم و نتونستم بخونم

استاد نامردم کلا 4 تا سوال داده بود منم هرچی یادم بود نوشتم ولی از اونجایی که همه رو جابه جا نوشته بود 2 شدم!:whistle: تازه یه نمرشم تحقیق داده بودم !

12 نفر بودیم که اینجوری بودیم کلا هم بالاترین نمره 14 بود!رفتیم باهاش حرف زدیم یه امتحان شفاهی ازمون گرفت و به هممون 10 داد :ws3:

به غیر از این هیچوقت نشد استادی بهم یک نمره اضافه بده!

یه بارم درس اخلاق داشتم وسط ترم استاده گذاشت رفت مکه منم باهاش صحبت کرده بودم به خاطر تداخل کلاس یه ربع زودتر از کلاس بلند بشم ...استاد که عوض شد با استاد جدیده هم هماهنگ کردم که حاضریم و بزنه ولی از اونجایی که قبلی من و میشناخت و این یکی نمیشناخت یادش رفته بود حاضریام و بزنه استاد اولی که از مکه اومد فک کرده بود من کلاسارو پیچوندم اسمم و زده بود جزء حذفیا

اینکه چجوری شانسی فهمیدم و چجوری پیداش کردم و بهش توضیح دادم بماند ولی بالاخره قانع شد که برگم و صحیح کنه (خیلی زور داشت اخلاق و دوباره بگیری :icon_razz:)

ولی از اونجایی که بهم مشکوک مونده بود 16 داد بهم...درصورتیکه مطمئنم زیر 19 نمیشدم

سلام:icon_redface:

سلام

بدون دعوت اومدم ببخشید:5c6ipag2mnshmsf5ju3

خیلی کار خوبی کردی همه اعضا دعوت هستن

نظرت راجع به جمله های زیر بگو:

دروغه هر کی میگه "دل" به "دل" راه داره اینجا "دل" من از غصه میمیره , اونجا "دل" تو خبر نداره . .

همه دلا به هم راه ندارن....دلایی که به هم راه دارن از احوالات هم خبردار میشن(البته نه اینکه همیشه ...به طور کلی)

بارها شده به دوستی فک کردم و همون روز زنگ زده یا اس ام اسی ازش گرفتم

اگر كسي را دوست ميداري تركش كن. اگر قسمت تو باشد باز ميگردد. اگر هم باز نگشت يعني ب تو تعلق نداشت. پس همان بهتر كه رفت.

بعضی وقتا درسته ولی به این معنی نیست که همه چی و ول کنی تا هرچی پیش میاد بیاد....

فک میکنم منظورش اینه که اصرار کردن تو نگه داشتن کسی بی مورده

كودكان خوبند اگر خلاف كردند بزرگترها را ادب كنيد.

بله تاحدود زیادی موافقم...اطرافیان و خصوصا پدر مادر نقش بزرگی تو نشون دادن راه به بچه هاشون برعهده دارن

انیشتین میگه : « آنچه در مغزتان می‌گذرد، جهانتان را می‌آفریند. »

تکرار زیاد هرچیزی تو ذهن باعث ساخته شده اون تو دنیای اثیری میشه و ممکنه به دنیای مادی هم انتقال پیدا کنه

میشه یه جور دیگه هم معنیش کرد اونم اینه که باید ها و نباید ها،وسواسا،خوب وبد ها و مرزای تعیین شده ذهنی هرکسی هست که دنیاش و میسازه ...

خیلی وقتا رضایت و عدم رضایت ما از زندگی رو خودمونیم که تعیین میکنیم با نوع نگرشمون

راسته عشق آدمو کور میکنه؟:ws37:

بعضی وقتا بله

کور نمیشی ...میبینی ولی فک میکنی مشکل بزرگی نیست حل میشه ...بعدا میفهمی که فکر مزخرفی کردی

توی این دنیا به چی اصلا اعتقاد نداری؟:hanghead:

تو این دنیا هیچ چیزی نیست که بگم امکان نداره وجود داشته باشه چون احتمال همه چیز هست

معمولا هیچ چیزی و 100 درصد رد نمیکنم ...همیشه استثنایی هست

چرا همه فکر میکنن بیشتر میفهمن؟ تو هم اینجوری فکر میکنی؟:icon_redface:

خوب طبیعیه ....هرکسی به یه چیزایی معتقده که فک میکنه درسته ...البته فک نکنم همه اینجوری باشن که فک کنن خودشون بیشتر میفهمن... حداقل نه تو همه زمینه ها

تو بعضی چیزا و در مقابل بعضیا آره ...فک میکنم که بیشتر میفهمم

ولی خیلی وقتا هم به این نتیجه میرسم که هیچی نمیدونم یا هیچی نمیفهمم...

شاید بازم بیام:icon_gol:

مرسی که اومدی دوست عزیزم...بازم بیا

• Like 3
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...