رفتن به مطلب

معرفي مهندسين عمران انجمن علمي نوانديشان

ارسال های توصیه شده

خوب مهندس به نظرم یه تاپیک اگه بشه بزنین با عنوان همین کتابیکه فرمودین چاپ شده و به مرور این اصطلاحات رو با هر روشی که خودتون مایلین معرفی کنید به نظرم عالی میشه

این فقط یه تاپیکه :ws37: بقیه تاپیکاتونم که منتظریم:a030:

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
  • پاسخ 98
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

باسلام خدمت مهندسان عزیز. من حدود 8 ساله تو زمینه های مختلف اجرایی مشغولم و در حال حاضر در شهرداری مشغول به کارم. رشت تحصیلیم عمران - عمرانه اما علاوه بر اون کار نقشه برداری هم میکنم و نظارت نقشه برداری آماده سازی مسکن مهر قزوین (محمدیه) رو انجام میدم. از اونجایی که اعتقاد دارم بچه های عمرانی تو اجرا ضعف دارن کتابی با عنوان آشنایی با اصطلاحات رایج در کارگاه های عمرانی رو نوشتم تا بتونم به بچه های عمرانی تو این زمینه کمک کرده باشم. چاپ اول با تیراژ 2000 نسخه استقبال خوبی داشت و چاپ دوم رو با تغییرات اساسی در 200 صفحه و تیراژ4000 جلد در حال چاپ دارم. اگه بتونم تو زمینه اجرا و ارتقاء سواد اجرایی بچه های عمران کاری انجام بدم در خدمت هستم. موفق باشید...

همين هايي كه بقيه گفتن :ws37::icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • 4 هفته بعد...
سلام تازه اومدم هاج و واجم نمیدونم اینجا چجور باید کار کرد یه جوان مرد توضیح بده کلی سوال دارم:gnugghender::w000:

مهندس اول اینکه خیلی خوش اومدی خیلی زیاد:icon_gol:

دوم اینکه کجا مشکل دارین سوالتون چی هست؟ :ws38:بپرس یا جوابشو میدم اگه بدونم یا اینکه میپرسم اینکه ناراحتی نداره که:ws3:

سوم اینکه یه سری تاپیکای تالار عمرانو براتون میفرستم تا بتونین اول با تالار آشنا بشین :ws37:

لینک به دیدگاه
  • 4 هفته بعد...
سلام

احسان هستم . کارشناس ارشد حمل و نقل و ترافیک و کارشناس عمران

خوشحالم از آشنایی با شما دوستان عزیز

سلام آقا احسان خیلی خیلی خوش اومدین:icon_gol::icon_gol::ws37:

هر چند که از قبل هم حضوری فعال داشتید :a030:

ایشا... به زودی با تموم شدن امتحانا بتونیم تالار رو با کمک شما فعالترش کنیم:w16:

لینک به دیدگاه

به همه دوستان جديد خوش آمد مي گم

اميدوارم كه حضور همه دوستان مداوم باشه تا بتونيم دانش جديدي در اين مدت كسب كنيم براي همه دوستان آرزويه موفقيت و اميدوارم در كنار هم موفق باشند

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...
سلام علیکم

خیلی خوشحالم همچین فرومی رو پیدا کردم.....کاملا فرهنگی و علمی

جواد هستم عمران رازی . . . مخلصیم:a030:

سلام . خیلی خوش اومدی جواد جان :a030:

یکم بیشتر معرفی کن داداش، ترم چندمی؟ تو چه کارایی تخصص داری؟ نرم افزار و ...

لینک به دیدگاه

مخلصیم

ترم اول ارشد سازه، در طول کارشناسی سعی کردم درسا رو بفهمم (البته اونایی که بدرد می خوره مثل فولاد و بتن و ...) اما خوب تخصص آنچنانی ندارم، جایی هم کار نمی کنم چون اساتید با برنامه ریزیشون اجازه نمیدن، نرم افزار هم در حد معمولی Etabs و safe و در حد قابل قبول لند. الان هم می خوام آباکوس یاد بگیرم ، همین طوری هم انجمن وزین نواندیشان رو پیدا کردم.:icon_gol:

لینک به دیدگاه
سلام علیکم

خیلی خوشحالم همچین فرومی رو پیدا کردم.....کاملا فرهنگی و علمی

جواد هستم عمران رازی . . . مخلصیم:a030:

سلام آقا جواد خیلی خوش اومدی :icon_gol:

ما هم از حضورت اینجا خیلی خوشحالیم:ws37:

لینک به دیدگاه
مخلصیم

ترم اول ارشد سازه، در طول کارشناسی سعی کردم درسا رو بفهمم (البته اونایی که بدرد می خوره مثل فولاد و بتن و ...) اما خوب تخصص آنچنانی ندارم، جایی هم کار نمی کنم چون اساتید با برنامه ریزیشون اجازه نمیدن، نرم افزار هم در حد معمولی Etabs و safe و در حد قابل قبول لند. الان هم می خوام آباکوس یاد بگیرم ، همین طوری هم انجمن وزین نواندیشان رو پیدا کردم.:icon_gol:

بسیار عالی ....

متاسفانه سیستم آموزشیمون خیلی مشکل داره ، همه ما دانشجوها همینجوری هستیم داداش.

به هر حال خوشحالیم ازینکه اینجایی.

ایشالا در آینده ای نزدیک هم برنامه ای خواهیم ریخت برای فعالیت منسجم در تالار و به امید اینکه چیزی از هم یاد بگیریم :a030:

لینک به دیدگاه

:a030:مهندس عمران ، با تجارب وسابقه اجرائي زياد در پروژه هاي مختلف از جمله صنعتي ، باز سازيهاي بزگ ، تصفيه خانه ها و.... ميباشم.

ساكن شهر تبريز م ، مشغله زيادي دارم ، زودرنجم ، عاشق شعر وشاعري هستم ، افسوس ودريغ خيلي چيزهارادارم (غير مادي )

ارادتمند همه دوستان هستم ، اميدوارم كه از دانش وعلم همگي همراهان ودوستان بتونم بهره بگيرم.

مخلص همگي شما

لینک به دیدگاه
:a030:مهندس عمران ، با تجارب وسابقه اجرائي زياد در پروژه هاي مختلف از جمله صنعتي ، باز سازيهاي بزگ ، تصفيه خانه ها و.... ميباشم.

ساكن شهر تبريز م ، مشغله زيادي دارم ، زودرنجم ، عاشق شعر وشاعري هستم ، افسوس ودريغ خيلي چيزهارادارم (غير مادي )

ارادتمند همه دوستان هستم ، اميدوارم كه از دانش وعلم همگي همراهان ودوستان بتونم بهره بگيرم.

مخلص همگي شما

خوش اومدین مهندس، امیدوارم بتونیم از تجربه های با ارزشتون ابهره مند بشیم :a030:

لینک به دیدگاه
  • 4 هفته بعد...
سلام بر همه عزیزان حسین هستم

باهنرکرمان

86 فارغ التحصیل شذم

امیدوارم بتونم در این گروه مثمر ثمر باشم

خوش باشین پیشاپیش نوروز بر همگی مبارک

سلام حسین آقای عزیز

خیلی خوش اومدین به جمع ما :icon_gol:

حتما حضورتون اینجا مفید مثمر ثمر خواهد بود :w16:

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
با عرض سلام تبریک سال نو

محمد هستم

فارغ التحصیل از دانشگاه های شاهرود و لامعی گرگانی

خدمتی از دستم بر بیاد در خدمت همه عزیزان خواهم بود.:icon_gol:

سلام آقا محمد عزیز:icon_gol:

سال نو شما هم خیلی مبارک باشه سال خوبی داشته باشید :icon_gol:

خیلی خیلی خوش اومدین به تالار عمران نواندیشان :w16:

امیدوارم تو سال جدید بیشتر از حضورتون در تالار بهره ببریم :ws37:

لینک به دیدگاه

سلام خدمت همه دوستان عزیز عمرانی :icon_gol:خوب 4-5 روز تعطیلات عید فرصتی رو فراهم کرد تا به فکر یه سری تحولات در تالار عمران باشیم و تالار رو با کمک هم از رکود در بیاریم ...خوب لابد میپرسین هدف از این تاپیک چیه ؟:ws52:

عرضم به خدمتتون که اینجا میخوایم یه تاپیکی بشه به صورت اختصاصی تر برای جمع آوری اطلاعاتی در خصوص زمینه های کاری و تخصص بچه های عمرانی انجمن:w16:

تا بتونیم علاوه بر شناختی که به دست میاریم از همدیگه بدونیم چه افرادی در تالار هستن که میتونیم ازشون کمک بگیریم چون در حال حاضر افراد خیلی متخصص و باتجربه ای در تالار حضور دارند که هنوز شناخته شده نیستن بین بچه ها خوب این تاپیک فرصتی ایجاد میکنه که بتونیم بیشتر از فرصتهای ایجاد شده استفاده کنیم ...:ws37:

علاوه بر این قصد بر این هست که با توجه به متخصص هایی که در تالار حضور دارن بتونیم برنامه ریزی انجام بدیم تا تاپیکهایی بزنیم یا از افرادی که اینجا حضور دارن خواهش کنیم که بزننن که برای همه کاربردی باشه .... :ws38:

خوب اگه نظر یا پیشنهادی هم دارید میشنویم تا ببینیم چه جوری میشه بهترین برنامه رو حدااقل برای مدتی پیدا کرد:w16:

لینک به دیدگاه

خوب مواردی که برای شروع میشه بهش اشاره کرد:ws38:

*ترم و مقطع تحصیلی(در صورت فازغ التحصیلی سال فراغ التحصیلی):

*گرایش:

*سابقه فعالیت و تجربه کاری:

*تخصص و مهارت ها :

*تاپیک پیشنهادی با توجه به تخصص (یادر صورت دانشجو بودن تاپیک درخواستی):

*نظر یا پیشنهاد

در صورتی که مورد دیگه ای هم به نظرتون میرسه بگید اضافه بشه ...:w16:

در نهایت لیستی از اعضا همینجا جمع آوری میشه که میتونیم برنامه ها رو با توجه به این افراد سازماندهی کنیم:ws37:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...