رفتن به مطلب

اولین سمینار مهندسی صنایع و سیستم ها با میزبانی اصفهان

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 52
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

کیا میخوان مقاله کار کنند؟ بعد تو چه زمینه ای؟

منم دقیقا همین سوال رو دارم

لطفا ظرف این یک هفته کسایی که میخوان مقاله کارکنن وزمینه های موضوعیشون رو مطرح کنن دوست خوبمون مهراذین هم مسئول هماهنگی گروه باشن ومطالب رو یکپارچه کنیم تا وقت رو هدر ندیم

ممنون:icon_gol:

• Like 4
لینک به دیدگاه

اینها موضوعاتی هستن که میشه روشون کار کرد از سایتش گذاشتم تا راحت تر بشه فکر و جمع آوری کرد

[TABLE]

[TR]

[TD=align: right]تحقیق در عملیات[/TD]

[TD=align: right] شبیه سازی[/TD]

[TD=align: right] روشها و سیستم های نوین تولید (تولید ناب، تولید چابک)[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 240, align: right] برنامه ریزی و کنترل تولید و موجودی ها[/TD]

[TD=width: 198, align: right] داده کاوی[/TD]

[TD=width: 266, align: right] مهندسی فاکتورهای انسانی[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 240, align: right] برنامه ریزی حمل و نقل[/TD]

[TD=width: 198, align: right] مدیریت و کنترل پروژه[/TD]

[TD=width: 266, align: right] اقتصاد مهندسی، تحلیل هزینه و مهندسی مالی[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 240, align: right] لجستیک و مدیریت زنجیره تامین[/TD]

[TD=width: 198, align: right] نگهداری تعمیرات و قابلیت اطمینان[/TD]

[TD=width: 266, align: right] سیستم های اطلاعات مدیریت[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 240, align: right] مکان یابی و چیدمان تسهیلات[/TD]

[TD=width: 198, align: right] مدیریت و کنترل کیفیت[/TD]

[TD=width: 266, align: right] مدیریت منابع انسانی[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 240, align: right] مدیریت دانش و تکنولوژی[/TD]

[TD=width: 198, align: right] مدیریت ریسک[/TD]

[TD=width: 266, align: right] مدیریت استراتژیک[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

• Like 5
لینک به دیدگاه
سجاد جان نظرت در مورد این چیه :

نگهداری تعمیرات و قابلیت اطمینان

موافقم

مقاله داری یا میخوای موضوع رو مشخص کنی وکار کنیم؟

• Like 3
لینک به دیدگاه

باشه عزیز من مشکلی ندارم

فعلا یک زمینه موضوعی ودونفر علاقه مند به این مبحث

تا نظر بقیه دوستان دراین یک هفته چی باشه وبه چه جمع بندی برسیم

• Like 4
لینک به دیدگاه

سلام برهمه دوستان من چون رشته ارشدم مدیریت هست یکی از موضوعات مدیریتی را کار میکنم نمیرم سراغ صنایع چون به دردرزومه ام نمیخوره

باکمال میل سجادجان حتما البته بزرگتر ازماهم هستند دیگه اساتید را دعوت کردیم برای تاپیک که دیگه خودمون تحت نظارت اونها کار کنیم هیچ مشکلی برام نداره که خودم هم هماهنگ کننده باشم

من خودم ممکنه یا ریسک کارکنم یا منابع انسانی یاهم سیستمهای اطلاعات مدیریت

من یه کم درتالار صنایع ساز مخالف میزنم چون دیگه یه جورایی رفتم تو فیلد مدیریت:ws28:

• Like 2
لینک به دیدگاه

تو موضوعات بالا، ممکنه لطفا شبیه سازی رو توضیح بدید که چه مباحثی زیرمجموعه اش هست ؟

منظور از شبیه سازی قاعدتا نباید مدل سازی باشه.

اگر دوستی علاقه مند باشه، من مایلم یه کار مشترک انجام بدیم، بین صنایع و متالورژی

کلیت کار هم، من یه سری داده در اختیار می ذارم از ترکیب شیمیایی سرباره نوع خاصی فولاد، و همچنین شرایط ایده آل سرباره در نوع معمول فولاد

هدف پیدا کردن ایده آل ترین ترکیب شیمیایی برای سرباره فولاد خاص هست.

البته هدف صرفا رتبه بندی نیست مثل کاری که تو روش های MCDM انجام می شه، بلکه بهینه سازی شرایط با توجه به Response های به دست آمده

برای انجام هم من روش هایی مثل Taguchi یا Response Surface پیشنهاد می کنم.

• Like 2
لینک به دیدگاه
دوستان عزیز تالار صنایع بالاخره تصمیم چی شد ؟

سلام دوستان به یک باره تب و تاب همه برای سمینار فروکش کرد چه کسانی میخواهند مقاله بدهند و چه موضوعاتی؟من موضعم مشخصه بعداز امتحاناتم روی یکی از موضوعات مدیریت زوم میکنم

وقت برای فکر کردن نداریم چون تاآخر مرداد بایدیه خلاصه ای بفرستیم وباید هم مقاله قابل قبول و خوب باشه

• Like 3
لینک به دیدگاه

سلام خبری دیگه از آقاسجاد نیست اومد بچه ها را تشویق کرد حالا هم دیگه خبریش نیست من اخبارجدید از سمینار گرفتم ولی این شوق بچه ها را که میبینم اصلا دوست ندارم اخبار را اعلام کنم واقعا ناامیدم کردید که چرا اصلا این اطلاع رسانی کردم فقط جاست ورک محترم هنوز سرحرفشون باقی ماندند قابل توجه دوستان

ولی بقیه اومدند شعار دادند

همه امتحان داریم ولی از حالا باید یکسری منابع جمع بشه موضوعات مشخص بشه تایه مقاله خوب دربیاد و مورد تایید قراربگیره

• Like 2
لینک به دیدگاه

در مورد برادر عزیزم جناب مهندس پوررحیمی این حقیر از نزدیک با گوشه ای از مشکلات ایشون اشنا هستم و ایشون رو درک میکنم .

اما در مورد سایر عزیزان نظری ندارم

• Like 3
لینک به دیدگاه
در مورد برادر عزیزم جناب مهندس پوررحیمی این حقیر از نزدیک با گوشه ای از مشکلات ایشون اشنا هستم و ایشون رو درک میکنم .

اما در مورد سایر عزیزان نظری ندارم

باتشکر ازشما من ازآقاسجاد عذرخواهی میکنم ولی برام اصلا غیبت بقیه دوستان مجاز نیست

جناب آقای مهندس پوررحیمی را قراربود این هفته ملاقات کنیم که افتخار نداشتیم البته نمیدونم اگر تماس میگرفتند من اصلا وقت میکردم باهاشون دیدارکنم یانه چون این هفته فوق العاده گرفتاربودم طوریکه وقتی رسیدم خونه چون از صبح تاشب مرتب درفعالیت بودم خیلی خوابم می آمد

مرسی ازشما:icon_gol:

• Like 2
لینک به دیدگاه

سیلااااااااام:ws3:

من و ببخشید خیلی گرفتارم یه هفتس اصلا نرسیدم بیام سایت

من پیگیر این قضیه هستم میخوام مقاله بدم ولی هنوز موضوعش رو انتخاب نکردم

من تا حالا مقاله ننوشتم ممنون میشم دوستانی که واردن بیش تر ما رو راهنمایی کنن

من با استادام صحبت کردم تا این هفته مشخص شه موضوعم

ممنون از پیگیری دوستان مکانیک و صنایع:icon_gol:

• Like 5
لینک به دیدگاه

سلام دوستان من یه خبرداغ گرفتم از استادم که یکی از دست اندرکاران بود گفتند اگر موضوعات تو چندتا فیلد ذکر شده نبود مثلا برای من که مدیریت میخوام بنویسم گفت اگر تو فیلدهای ذکرشده نیست مشکلی نداره خودتون را محدود نکنید فقط جهت اطلاع بیشتر اینم بگم که هزینه ثبت نام با مقاله100000و بدون مقاله 120000وغیردانشجویی 140000 است که مبالغ به تومان می باشد که البته ارزششو داره آخرین مهلت ارسال چکیده فقط تاپایان مرداد91 می باشد راستی فرمت ارسال مقاله درسایت ذکرشده درصفحه اول ذکرشده گذاشته شده است موفق باشید

• Like 2
لینک به دیدگاه

سیلاااااااااام

من بخوام شرکت کنم احتمالا در حوزی مدیریت ریسک یا داده کاوی مقاله میدم

کسی مایله تو این زمینه کار کنه :w16:

• Like 2
لینک به دیدگاه
  • 4 هفته بعد...
سیلاااااااااام

من بخوام شرکت کنم احتمالا در حوزی مدیریت ریسک یا داده کاوی مقاله میدم

کسی مایله تو این زمینه کار کنه :w16:

سلام من تازه درس نگاه کردم اگر تو مدیریت ریسک بری تو رفرنسهای لاتین منبع بگیری مقاله عالی میشه ایرانیها رفتن تو ورژن های قدیمی مدیریت ریسک و دیدگاه جدید و اعمال جدید را نداری

این صرفا پیشنهاده و این ایده ای هست که به فکرم رسیدمن تو حوزه مدیریت میخوام بدم ولی میخوام موضوعش جدید و دست نخورده باشه و برم تو منابع لاتین بااجازه ات که حداقل مقاله ای که مینویسم تا5سال دیگه منقضی نشه

البته اگر بچه ها همه متحد بشوند مشکلی نیست من میام تو حوزه ریسک ولی یه حوزه ای راشدید میخوام برم توش که جدیده و بکره اگر میلاد دوست داشتی بهت میگم حوزه اش را ولی اگر دوست داشتی اعلام آمادگی کن تایه مقاله تپل آماده کنیم اگر نیامدی خودم می نویسم

• Like 2
لینک به دیدگاه
سلام من تازه درس نگاه کردم اگر تو مدیریت ریسک بری تو رفرنسهای لاتین منبع بگیری مقاله عالی میشه ایرانیها رفتن تو ورژن های قدیمی مدیریت ریسک و دیدگاه جدید و اعمال جدید را نداری

این صرفا پیشنهاده و این ایده ای هست که به فکرم رسیدمن تو حوزه مدیریت میخوام بدم ولی میخوام موضوعش جدید و دست نخورده باشه و برم تو منابع لاتین بااجازه ات که حداقل مقاله ای که مینویسم تا5سال دیگه منقضی نشه

البته اگر بچه ها همه متحد بشوند مشکلی نیست من میام تو حوزه ریسک ولی یه حوزه ای راشدید میخوام برم توش که جدیده و بکره اگر میلاد دوست داشتی بهت میگم حوزه اش را ولی اگر دوست داشتی اعلام آمادگی کن تایه مقاله تپل آماده کنیم اگر نیامدی خودم می نویسم

سیلااااااام

ممنون از پیشنهادتت

بوگو بینم چیه حوزت:ws3:

• Like 1
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...