رفتن به مطلب

خلاء

spow

ارسال های توصیه شده

همه اینا یی که گفتی درست ولی ارامش کجاست چرا هرچی میدویی و روز شماری میکنی به ارامش نمیرسی:4564::4564::4564:

چون داریم خودمون رو گول میزنیم

چون داریم از چیزای با ارزشی دست میکشیم وبه دنبال مسائل موهومیی هستیم که حتی نمیدونیم بهشون میتونیم دست پیدا کنیم یانه؟ولی همه چیزای ارزشمندمون رو دراین راه داریم قربانی میکنیم

یک هوس طولانی مدت حریصانه!

لینک به دیدگاه

چون داریم از چیزای با ارزشی دست میکشیم وبه دنبال مسائل موهومیی هستیم که حتی نمیدونیم بهشون میتونیم دست پیدا کنیم یانه؟ولی همه چیزای ارزشمندمون رو دراین راه داریم قربانی میکنیم

من با این از همه بیشتر موافقم!واسه چی می دویم؟قراره کجا بریم؟ته همه چیزا چیه؟چرا واسه اونا همه چیزای خوبی رو که الان داریم از دست میدیم؟فکر کنم جواب همون حرص زدن باشه!

لینک به دیدگاه

سی ساله دارم میدوم به امید ارامش و هی میگم سال اینده بهش میرسم ولی نمیرسم ادم یک سال زندگی کنه با ارامش خیلی بهتر از 100 سال زندگی بدون ارامش هست

لینک به دیدگاه
من با این از همه بیشتر موافقم!واسه چی می دویم؟قراره کجا بریم؟ته همه چیزا چیه؟چرا واسه اونا همه چیزای خوبی رو که الان داریم از دست میدیم؟فکر کنم جواب همون حرص زدن باشه!

مهم ترین چیزی رو که از دست میدیم شور و حال جوونی هست ولا غیر که مهمترین سرمایه حساب میشه

بابام میگه چرا جوون که هستی بری دنبال پول که وقتی پیر شدی پول خرج جوون شدنت و مریضیهات کنی

لینک به دیدگاه
سی ساله دارم میدوم به امید ارامش و هی میگم سال اینده بهش میرسم ولی نمیرسم ادم یک سال زندگی کنه با ارامش خیلی بهتر از 100 سال زندگی بدون ارامش هست

حرف باباتو گوش کن خب بچه:ws3:

لینک به دیدگاه
مهم ترین چیزی رو که از دست میدیم شور و حال جوونی هست ولا غیر که مهمترین سرمایه حساب میشه

بابام میگه چرا جوون که هستی بری دنبال پول که وقتی پیر شدی پول خرج جوون شدنت و مریضیهات کنی

میدونی یاد چی افتادم؟

این پیرمرد و پیرزن ها رو دیدی سوار ماشین های مدل بالا؟

به نظرت کیف می کنند؟

بعضی وقت ها میگم کاش اونو میدادند به یه جوون تا بفهمه چیز خاصی نیست!هر چند دسترنج اوناست!:sigh:

من همیشه به حرف سجاد اکتفا میک نم که میگه لذت ببر!آخر روز از خودم می پرسم امروز لذت بردم یا نه؟

ولی این خاصیت بشر که همش در حال دویدن هستش!حالا ندو کی بدو!

لینک به دیدگاه

واقعا سخته پیدا کردن یه اسم و توضیح دادنش مث همین حالا نه طاقت خاموشی و نه میل سخن...مث درد سرطانی مغزت اونقد به خودش میپیچه و میدونه که هیچکاریم نمیشه براش کرد.نمیدونم دلمو خوش میکنم که این همون عود افسردگیه نه بمبستای دیگه...

ریشه اش از گذشتس چیزایی که کم کم مردن و حسشون نکردیم ولی تلفات بدون درد نمیشه.خیلی سخته:4564:

لینک به دیدگاه

هیچی مثل گم شدن تو همین دنیای نت و دنیای اطلاعات نیست که باعث میشه حس خلا رو داشته باشم!گاهی دلم برای هموون دنیای بچه گانه خودم تنگ میشه!هرچند همین جا و کلا توی دنیای مجازی غرق نشدم و خودم بودم و حواسم بهکار خودم بوده!

گاهی وقتی خیلی تلاش میکنی و هیچی عایدت نمیشه!گاهی وقتی خیلی حس های خوبت رو برای بقیه خرج می کنی این حس بهت دست میده!

چقدر دربارش میشه حرف زد!

لینک به دیدگاه
  • 9 سال بعد...

البته که تحصیلات خیلی مهمه شما فکر کردید اگه بیشتر درس میخوندید اینجا نبودید الان و مثل من فقط در وقت های ازاد (بعد از 23 ساعت کار کردن و عمل جراحی انجام دادن و 15 دقیقه خوابیدن  و الان بعد ار بیدار شدن اومدم ی سری به دنیای پیشرفته بزنم ببینم کجای دنیام ) خیلی وقت کمی برای دیگران داشتید پس علاف بودن و بیکار بودن افسزدگی میاره البته سینگلی هم همینجور

لینک به دیدگاه
۳۷ دقیقه قبل، pa۲۰۲۰ گفته است:

البته که تحصیلات خیلی مهمه شما فکر کردید اگه بیشتر درس میخوندید اینجا نبودید الان و مثل من فقط در وقت های ازاد (بعد از 23 ساعت کار کردن و عمل جراحی انجام دادن و 15 دقیقه خوابیدن  و الان بعد ار بیدار شدن اومدم ی سری به دنیای پیشرفته بزنم ببینم کجای دنیام ) خیلی وقت کمی برای دیگران داشتید پس علاف بودن و بیکار بودن افسزدگی میاره البته سینگلی هم همینجور

دنیای پیشرفته ؟ چه جور پیشرفتی ؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...