رفتن به مطلب

حرکت بازیکنان سپاهان تو بازی با النصر جوانمردانه بود یا نه؟

Mohammad Aref

ارسال های توصیه شده

حدوداً دقیقه 50 بازی النصر و سپاهان خطای پنالتی اتفاق افتاد که بازیکنای سپاهان پنالتی رو تقریباً میشه گفت نزدن.

چند دقیقه قبلش که بازی 1-0 به نفع سپاهان بود، یکی از بازیکنای اماراتی زمین خورده بود و توپ رو بیرون زدن. بعدش بازیکنای سپاهان اومدن توپ رو بدن به اونا، که اونا هم ول کردن به دروازه بان برسه، ولی بازیکنای سپاهان رفتن از همون توپ استفاده کنن که باعث اخراج دروازه بان شد.

هرچند اون پنالتی رو تبدیل به گل نکردن، ولی باعث 10 نفره شده تیم حریف شد و بازی در نهایت 3-0 تموم شد. حالا به نظر شما این حرکت بازیکنای سپاهان جوانمردانه بود که پنالتی رو نزدن یا اینکه اون حرکتی که رفتن دنبال توپ و باعث اخراج دروازه بان و گرفته شدن اون پنالتی شد ناجوانمردانه بود؟

کدومشون پر رنگ تر بود؟

این صحنه رو هم می تونید تو لینک زیر ببینید:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

فقط لطفاً فرض کنید تیم عربی نبوده و کلاً بازی بین دوتا تیم اروپایی بوده. بدون تعصب نظرتونو بگین.

لینک به دیدگاه

میشه گفت اتفاق اول در لحظه بود و فکر نشده. پس نمیشه زیاد ایراد گرفت از کار سپاهان. اما کاری که بعدش کردن نشون داد که خیلی جوانمردانه بازی میکنن و به نظر من گل نکردن پنالتی به مراتب پررنگ تر از هر چیزی بود تو این بازی.

لینک به دیدگاه
بهتر بود همون اول اون حرکت رو نمیکردن تا یکی اخراج بشه و مجبور بشن ژست جوانمردی بگیرن!:banel_smiley_4:

انسان هر لحظه ممکنه اشتباهاتی رو در زندگی مرتکب بشه. ولی اینکه در صدد جبران بر بیاد خودش ارزشمنده. میتونستن پنالتی رو هم بزنن و گل بشه. آب هم از آب تکون نمیخورد. ولی خودشون فهمیدن اشتباه کردن و اشتباهشونم جبران کردن.

لینک به دیدگاه
من کشته مرده ی تغییر موضع خیابانی ام :ws28::icon_pf (34):

اونو که ولش کن :ws28:

انسان هر لحظه ممکنه اشتباهاتی رو در زندگی مرتکب بشه. ولی اینکه در صدد جبران بر بیاد خودش ارزشمنده. میتونستن پنالتی رو هم بزنن و گل بشه. آب هم از آب تکون نمیخورد. ولی خودشون فهمیدن اشتباه کردن و اشتباهشونم جبران کردن.

البته باعث اخراج دروازه بان و 10 نفره شدن تیم مقابلم شدا این اشتباه.

لینک به دیدگاه

سلام.

من بازی رو ندیدم ولی با توجه به اونهایی که شنیدم و تصور میکنم.

سپاهانی ها برای جبران اشتباه(عدم بازی جوانمردانه) خودشون از زدن پنالتی خودداری کردن.

بخاطر اینکه اشتباه به حرکت غیر عمدی یا همون سهوی میگن.

مثل گلی که بیاتی نیا به پرسپولیس زد (پرسپولیس - پیکان)

می خواست توپ رو بزنه بیرون از بد شانسی رفت توی گل.

لینک به دیدگاه

درست میگی ابولفضل جان ولی به قول محمد این اشتباه جبران پذیر نیست....اگه تیم 10 نفره نمیشد ممکن بود نتیجه فرق کنه....

لینک به دیدگاه

زمان رو که نمیشه به عقب برگردوند. اتفاقی بود که افتاد و همه هم متوجه شدن که سهوی بود. و تنها کار درستی هم که میشد انجام داد همین بود.

لینک به دیدگاه

اونجور که من دیدم ، اولش که اشتباه از سپاهان بود ...

ولی بعدش که پنالتی رو نزد نشون داد ، که خودشونم فهمیدن اشتباه کردن ...

البته اگر پنالتی نمیشد می خواستن چکار کنن؟ مثلاً دروازه رو باز بزارن تا اونا گل بزنن آیا؟ :ws38:

لینک به دیدگاه
بهترش این بود که پنالتی رو گل می کردن، بعد 10 دفه دیگه هم این کار رو می کردن تا عین آمار اماراتی ها اخراج شن برن بیرون !

عجب! :ws38:

شیفته اخلاق ورزشکاریت شدم. :banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
عجب! :ws38:

شیفته اخلاق ورزشکاریت شدم. :banel_smiley_4:

من مخلصتم :ws3:

واقعیتش همینه ابوالفضل !

فک می کنی اگه سپاهان یک هیچ جلو نبود، پنالتی رو می زد بیرون ؟

اونقدری که من از فوتبال خودمون دیدم، بازی جوانمردانه بیشتر به زمان گذشته از بازی، نتیجه تیم برنده یا بازنده بستگی داره !

از اونور عربا هم که این کلمه رو کلا تو دایره لغتشون ندارن !

لینک به دیدگاه

خوب اوون حرکت اول اگه اشتباه بود که داور میتونست بازی رو نگه داره.......پس این وسط اشتباهی رخ نداد که دروازه بان حریف اوون جوری برخورد کردw58.gifw58.gif

لینک به دیدگاه

داورش اسگل بود بابا نباید اونو پنالتی میگرفت اصلا:ws3:

ولی این همه تو بوق کردن که سپاهان کار جوانمردانه کرده (حتی شنیدم بهشون جایزه هم میخوان بدن) خیلی مسخره س خداییش! :w58:

خودشون گند زدن واسه جبران گندی که زدن پنالتی رو خراب کردن این حد اقل کاری بود که میتونستن بکنن ، مطمئنم عربا هم بودن اینقدر شعور داشتن که اون توپو نزنن تو گل! :banel_smiley_4:چند سال پیشم بازی ایرانو دانمارک از تماشاچیا یکی سوت زد نیکبخت فکر کرد داور سوت زده توپو با دست برداشت بعد داور پنالتی گرفت دانمارکیا نزدن تو گل

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...