رفتن به مطلب

شصت و دو هزار و سی صدو نود و پنج نفر رای دادند که ...

ارسال های توصیه شده

من این ادعا رو به صرف کل کل نمیکنم .:banel_smiley_4: استاد عزیز خودتونم مستحضر هستید که عمران گرایشهایی داره مثل ، خاک، سازه، سازه های هیدرولیکی ، راه و ترابری، حمل و نقل و .... ( راستی روزتم مبارک :flowerysmile: ) بنابراین نمیتونی ادعا کنی که عمران زیر شاخه شهرسازیه :ws28:از اونجایی که میگی شما میخوای همه سوالارو بپرسی معلوم میشه که نیازی به دوئل نیست و همه چیز عیان است و حاجتی به بیان نیست :ws3:نفر بعدی :whistle:
خوب نمیخونی دیگه متنو جیگر. (چاکرتیم :flowerysmile:)گفتم که:
منتها من ادعایی در مورد زیر شاخه بودن عمران واسه شهرسازی ندارم!
:w02:شهرسازی آوردگاه علوم انسانی در علوم مهندسیه! بنابراین با عمران که یه مهندسی صرفه خیلی اشتراک داشته باشه 15 درصده.چیزی که متاسفانه توی کشور ما هنوز درک نشده. توی علوم انسانیمون درگیر مفاهیم و کلیات نظری و نه کاربردی هستیمتوی علوم فنیمون، درگیر مباحث مهندسی صرف و دودوتا چهارتا هستیم!ما بیشتر از اینکه با عمران درگیری داشته باشیم با مفاهیم جامعه شناسی، روانشناسی محیط، اقتصاد، زیبایی شناسی، علوم رفتاری، علوم اجتماعی درگیری داریم!توی شهرسازی 2*2= 4 نمیشه! گاهی وقتا میشه 5 گاهی وقتا میشه 6!!همونطور که انسان مجموعه ای بیشتر از دوتا چشم و یه دهن و یه بینی و دو تا دست و... هست!کل چیزی بیش از جمع جبری اجزای آن است.(عمرانیا اگر تونتستن اینو بفهمن... باز معماریا یه چیزی، دی:)
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 83
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

خوب نمیخونی دیگه متنو جیگر. (چاکرتیم :flowerysmile:)گفتم که::w02:شهرسازی آوردگاه علوم انسانی در علوم مهندسیه! بنابراین با عمران که یه مهندسی صرفه خیلی اشتراک داشته باشه 15 درصده.چیزی که متاسفانه توی کشور ما هنوز درک نشده. توی علوم انسانیمون درگیر مفاهیم و کلیات نظری و نه کاربردی هستیمتوی علوم فنیمون، درگیر مباحث مهندسی صرف و دودوتا چهارتا هستیم!ما بیشتر از اینکه با عمران درگیری داشته باشیم با مفاهیم جامعه شناسی، روانشناسی محیط، اقتصاد، زیبایی شناسی، علوم رفتاری، علوم اجتماعی درگیری داریم!توی شهرسازی 2*2= 4 نمیشه! گاهی وقتا میشه 5 گاهی وقتا میشه 6!!همونطور که انسان مجموعه ای بیشتر از دوتا چشم و یه دهن و یه بینی و دو تا دست و... هست!کل چیزی بیش از جمع جبری اجزای آن است.(عمرانیا اگر تونتستن اینو بفهمن... باز معماریا یه چیزی، دی:)

خب منم منظورم این بود که اگه دلت بخواد هم نمیتونی ادعا داشته باشی :ws3:

این همه منطقی و محترمانه توضیح دادی ، بعد اون حرف آخر داخل پرانتزت دیگه چی بود :ws3:

من نمیگم چقدر اشتراک دارید، فقط کافیه از همین urbnist بپرسی که الان داره چه تمرینایی حل میکنه :ws3:

ولی من این حرفمو پس میگیرم که شهرسازی زیر شاخه عمرانه، شهرسازی زیرشاخه راه و ترابریه و راه و ترابری زیر شاخه عمران :ws3:

عارضم به خدمتتون که بحث هایی همچون جامعه شناسی ، روانشناسی محیط و .... در علمی بنام مهندسی ترافیک که اتفاقا اون هم زیرشاخه عمران هست ، آورده شده .ولی خب شما گسترده ترشو میخونید .

فی الحال پیشنهاد بنده اینه شما خودتون رو یک عمرانی بدونید و انقدر کل کل نکنید :w02:

بابا چند نفر به یه نفر ، نامردا :ws3:

لینک به دیدگاه

این همه منطقی و محترمانه توضیح دادی ، بعد اون حرف آخر داخل پرانتزت دیگه چی بود :ws3:

من نمیگم چقدر اشتراک دارید، فقط کافیه از همین urbnist بپرسی که الان داره چه تمرینایی حل میکنه :ws3:

ولی من این حرفمو پس میگیرم که شهرسازی زیر شاخه عمرانه، شهرسازی زیرشاخه راه و ترابریه و راه و ترابری زیر شاخه عمران :ws3:

عارضم به خدمتتون که بحث هایی همچون جامعه شناسی ، روانشناسی محیط و .... در علمی بنام مهندسی ترافیک که اتفاقا اون هم زیرشاخه عمران هست ، آورده شده .ولی خب شما گسترده ترشو میخونید .

فی الحال پیشنهاد بنده اینه شما خودتون رو یک عمرانی بدونید و انقدر کل کل نکنید :w02:

اون آخرش این بود که برو با هم رشته هایی خودت بازی کن. :w02:

ببین با مهندس ترافیکاتون هم همکار بودیم، با بهتریناشون حتی! دستشون تو کار نیست! یکیشون رو همینجا متخصص ترافیکش کردیم. :whistle:

بپرس ازش چقدر کم می آورد تو کل کلای رشته :ws37:

لینک به دیدگاه
اون آخرش این بود که برو با هم رشته هایی خودت بازی کن. :w02:

ببین با مهندس ترافیکاتون هم همکار بودیم، با بهتریناشون حتی! دستشون تو کار نیست! یکیشون رو همینجا متخصص ترافیکش کردیم. :whistle:

بپرس ازش چقدر کم می آورد تو کل کلای رشته :ws37:

مهندس داریم تا مهندس عزیز من :ws3:

چجوری پیش شما کم میاورد؟ تو که همین صفه قبل ، تو دوتا پُست کل کلی کم آوردی که :ws28:

لینک به دیدگاه

:w58:

اون ادعای اولت فک کنم بهتر بود تا این یکی :icon_pf (34):

بابا خب استاد ما حالیش نیس تمرینای عمرانی میده به ما ، چه ربطی داره ؟ :banel_smiley_4:

:w02:

لینک به دیدگاه
یه نفره دیگه؟با چند نفر مگه داری بحث میکنی الان؟:ws38:

کلا تو فضایین شما عمرانیا!!!!

اوه یه معماری اومد :ws28:

البته انتظار هم نداشتم منظور منو بگیری :ws3:

منظورم بطور همزمان نبود، تو صفحه های قبل میتونی ببینی :w16:

لینک به دیدگاه

اون ادعای اولت فک کنم بهتر بود تا این یکی :icon_pf (34):

بابا خب استاد ما حالیش نیس تمرینای عمرانی میده به ما ، چه ربطی داره ؟ :banel_smiley_4:

:w02:

خب همین دیگه، چرا استاد عمرانی دارید ؟ چرا درس عمرانی دارید؟

چون زیر شاخه عمرانید دیگه :ws28:

لینک به دیدگاه
اوه یه معماری اومد :ws28:

البته انتظار هم نداشتم منظور منو بگیری :ws3:

منظورم بطور همزمان نبود، تو صفحه های قبل میتونی ببینی :w16:

آدم یاد مهدکودک میفته اینجور بحثا رو میبینه! باشه بابا شماها شاخین قبوووووووووول !!

لینک به دیدگاه
یه نفره دیگه؟با چند نفر مگه داری بحث میکنی الان؟:ws38:

کلا تو فضایین شما عمرانیا!!!!

کلا من نمیدونم چرا هی فکر میکنه هر کی باهاش صحبت میکنه داره کم میاره؟ :ws38:

لینک به دیدگاه

خب وقتی میگی میام دوئل ولی فقط من سوال میپرسم، معنیش چیه؟ کم آوردنه دیگه :ws3:

لینک به دیدگاه

میگم که تو باغ نیستن کلا! نه ایشون ها...کلا عمرانی ها چند تا جمله برتری مابانه رو گذاشتن پس زمینه ذهنشون عمرا تغییرش بدن! با همون با همه طرف میشن فرق نمیکنه طرفشون کیه!!

لینک به دیدگاه

چه ربطی داره آخه ؟!! :w58: 2 واحد تو این 140 واحد حمل و نقله این ینی زیرشاخه عمرانیم ؟:w58:

با این حساب ما زیرشاخه اقتصاد و جامعه شماسی و مدیریت و حقوق و طراحی و .... هم هستیم چون از هرکدوم حداقل 2 واحد داریم تو درسامون :w58:

شهرسازی یه رشته ی میان رشته ایه آقای مهندس شاخ ، نمی تونی زیرشاخه ی هیچ رشته ای محسوبش کنی :banel_smiley_4:

:ws28:

دقیقا :ws3:

لینک به دیدگاه
میگم که تو باغ نیستن کلا! نه ایشون ها...کلا عمرانی ها چند تا جمله برتری مابانه رو گذاشتن پس زمینه ذهنشون عمرا تغییرش بدن! با همون با همه طرف میشن فرق نمیکنه طرفشون کیه!!

اصن من نمیدونم، یه ساعت دارم هی توضیح میدم، انگار ویالون دارم میزنم. :ws3:

هی میگه تو گفتی خودت سوال بپرسی پس کم آوردی!

میگم تو ادعا داری که شهرسازی زیر شاخه عمرانه!

پس من همه سوالارو می پرسم باز میگه تو کم آوردی!

میگم من ادعا ندارم که عمران زیرساخه شهرسازیه!

پس من باید سوال بپرسم که تویی که ادعا داری شهرسازی زیرشاخه عمرانه، بلد باشی!

باز میگه تو کم آوردی!

بعد در مورد روانشناسی محیط صحبت میکنم، در مورد مفهوم روانشناسی انسانی! میگه اینا تو گرایش ترافیک که سرو کارش با ماشینه هست. دی:

چی باید بهش بگم تو بگو! :ws3:

لینک به دیدگاه

آقاجان شما هم باید 2 واحد برنامه ریزی شهری

2 واحد طراحی معماری پاس کنید

پس یعنی زیر شاخه معماری یا شهرسازی هستید؟ :ws38:

تازه چند واحد معارف اسلامی و انقلاب پاس می کنید!

پس یعنی زیر شاخه گروه معارفید؟ :ws38:

لینک به دیدگاه
اصن من نمیدونم، یه ساعت دارم هی توضیح میدم، انگار ویالون دارم میزنم. :ws3:

هی میگه تو گفتی خودت سوال بپرسی پس کم آوردی!

میگم تو ادعا داری که شهرسازی زیر شاخه عمرانه!

پس من همه سوالارو می پرسم باز میگه تو کم آوردی!

میگم من ادعا ندارم که عمران زیرساخه شهرسازیه!

پس من باید سوال بپرسم که تویی که ادعا داری شهرسازی زیرشاخه عمرانه، بلد باشی!

باز میگه تو کم آوردی!

بعد در مورد روانشناسی محیط صحبت میکنم، در مورد مفهوم روانشناسی انسانی! میگه اینا تو گرایش ترافیک که سرو کارش با ماشینه هست. دی:

چی باید بهش بگم تو بگو! :ws3:

بیکاری خودتو اذیت میکنی! یه کلمه بگو تو شاخی قبوووووول ! برن سراغ عمران و ابادانی مملکت!!

راستی بهرام چه حسی داری رئیس جمهور عزیزمون هم رشته ایته و ید طولائی در عمران :whistle: این اب و خاک داشته تو این چند سال؟!؟!؟

لینک به دیدگاه

ترجیح میدم دیگه جواب ندم :ws3:

شما دوستان عزیز مختار هستید که فکر کنید جوابی ندارم، کم آوردم و امثالهم .....:ws3:

پیروز و موفق باشید :ws3:

لینک به دیدگاه

شهرسازا بگن چیکاری تو شهرایی که الان توش زندگی میکنیم انجام دادند که رشتشون اینقدر مهم شده؟ الان تو اورمیه ما شهرسازی چیکار کرده؟:w02: تو تهرانش چیکار کرده؟ :w02: اینطور که رشته های من در آوردی داره در میاد فکر میکنم در آینده مثلا رشته طراحی بلوک، محاسبه انحنا قوس، محاسبه خیز و ... !!! هم برا خودشون رشته بشن:ws28:

آقا جان بشر از بدو تولد مهندس عمران بود، مکانیک بود، معمار بود، برق که اومد فرطی برق کار هم شد، یادگرفت فازمتر چیه! الان هزاران سال هست بشر در شهرها ساکن شده، تازه 10-20 سال هست که رشته اش به وجود اومده، همین احساس نیاز بشر بهترین گواه برای اهمیت رشته ها هست:a030:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...