رفتن به مطلب

جنجالی ترین سکانس فیلم (( خصوصی )) اوفففف عجب سکانسیه هاااا

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 56
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

نه آقا محمد با شما نبودم..ببخشيد..:icon_gol:

بيخيالش داش ابوالفضل..:icon_redface:

بگو ناراحت نمی شم اگه ناراحتی تا خودم اصلاح کنم :4564: به هر حال ما هم استانی میباشیم

لینک به دیدگاه

آخرین نیوز: به‌دلیل این که بسیاری از معترضان به فیلم خصوصی به گفته خودشان تاکنون موفق به تماشای این فیلم نشده‌اند، خبرگزاری سینمای ایران فیلم‌ جنجالی‌ترین سکانس این فیلم را منتشر می‌کند.IMAGE634618867356635000.jpgداخلی- شب - خانه پریساابراهیم (فرهاد اصلانی) روبروی پریسا (هانیه توسلی) پشت میز اوپن آشپزخانه نشسته است. و پریسا درون آشپزخانه با او حرف می زند.پریسا: من شنیدم شما حزب الهی ها میگید هرجا یه زن و مرد نامحرم تنها باشن احتمال گناه زیادهابراهیم: بله درستهپریسا: خب؟ابراهیم: اما دین ما برای این هم راه حل دارهپریسا: راه حلش چیه اونوقت؟ابراهیم: اسلام در این مواقع صیغه رو پیشنهاد می کنهپریسا چهره در هم می کشد و خود را ناراحت نشان می دهدابراهیم: ناراحت شدی؟ منظوری نداشتم اگر قبول نمی کنی اصراری نیستپریسا: اونوقت اگر قبول کنم این وقت شب کدوم محضری بازه؟ابراهیم: احتیاج به محضر نیست...کاتروز - داخلی - خانه پریساابراهیم از خواب بیدار می شود و می بیند پریسا در آشپزخانه در حال آماده کردن صبحانه است...یعنی اون شب چی گذشته کسی می دونه :ws28:

اگه اتفاق مهمی افتاده بود که کات نمی شد..
لینک به دیدگاه
این سکانسش که چیزی نبود بابا از این بدترم داشت :biggrin: این فیلمو با چنتا از بچه های انجمن تو عید رفتیم دیدیم:ws3:

صحنه هم داشت :whistle:

لینک به دیدگاه

متاسفم که همچین تاپیک کودکانه ای رو باز کردم و متاسف ترم که نمیتونم از دادن پست خودداری کنم...

فکر نمیکنید وقتشه از اینهمه سطحی نگری و ابتذال در پس زمینه ذهنیمون، بکشیم بیرون؟:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...