رفتن به مطلب

فراخوان مسابقه:گاه نوشته های شخصی

Sepideh.mt

آیا با انتخاب یکی از نوشته ها توسط مدیر تالار موافقید؟  

20 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. آیا با انتخاب یکی از نوشته ها توسط مدیر تالار موافقید؟

ارسال های توصیه شده

دوستان که قصد شرکت دارن....

5 روز باقی مونده...:icon_redface: :icon_gol:

مگه شما خودتون از گاه نوشته های هر فرد یکی رو انتخاب نمیکنین؟

• Like 2
لینک به دیدگاه

#2f4f4f]

919590]مگه شما خودتون از گاه نوشته های هر فرد یکی رو انتخاب نمیکنین؟

نه احسان عزیز...انگار بد متوجه شدین...

دوباره پست اول رو بخونین...

شما پست مورد نظرتون رو برای سپیده خانوم می فرستین....لینک صفحه و شماره پست رو...

بعد ما نوشته ها رو به نظر سنجی می زاریم....

مثه مسابقه های دیگه...

فقط در آخر یک جایزه ی ویژه ی مدیر تالار هم هست....که گفتم امکان هست با دیدن همه ی شرایط به همان نفر اول نظر سنجی داده بشه....

نوشته ها رو خود دوستان انتخاب می کنن.....و می فرستن...طبق پست اول که سپیده خانوم توضیح دادن:icon_redface:

• Like 7
لینک به دیدگاه

نه احسان عزیز...انگار بد متوجه شدین...

دوباره پست اول رو بخونین...

شما پست مورد نظرتون رو برای سپیده خانوم می فرستین....لینک صفحه و شماره پست رو...

بعد ما نوشته ها رو به نظر سنجی می زاریم....

مثه مسابقه های دیگه...

فقط در آخر یک جایزه ی ویژه ی مدیر تالار هم هست....که گفتم امکان هست با دیدن همه ی شرایط به همان نفر اول نظر سنجی داده بشه....

نوشته ها رو خود دوستان انتخاب می کنن.....و می فرستن...طبق پست اول که سپیده خانوم توضیح دادن:icon_redface:

ای بابا، پس چرا من اینهمه انتقاد میکردم همون موقع شفاف سازی نمیکردی. :whistles:

بی جهت گیر بهت داده بودم پس.

شرمنده. :icon_gol:

گوشهایت را بیاور جلو . :boos:

• Like 4
لینک به دیدگاه
اول تشکر از این مسابقه ایده جالبی بود

دوم اینکه محدودیت زمانی هنوز هست؟

درود..:icon_gol:

خواهش می کنم....

خیر... محدودیت زمانی برداشته شده...تا دوستانمون ترغیب بشن شرکت کنن :icon_redface: :icon_gol:

هر کدوم از پست هاتون رو که دوست دارین لینک صفحه و شماره ی پست رو برای سپیده خانوم خصوصی بفرستین...

با اینکه معلوم می شه مربوط به کدامیک از دوستان هست..ولی تا قبل از نظر سنجی می خواهیم حداقل مشخص نباشه...:icon_redface:

ای بابا، پس چرا من اینهمه انتقاد میکردم همون موقع شفاف سازی نمیکردی. :whistles:

بی جهت گیر بهت داده بودم پس.

شرمنده. :icon_gol:

گوشهایت را بیاور جلو . :boos:

خواهش می کنم..:icon_redface:

من فکر کردم شما با اون جایزه ی ویژه ی مدیران مخالف هستید.....که علاوه بر جایزه ی مسابقه داده می شه...

به هر حال پست مورد نظر رو خود دوستانمون به ما ارسال می کنن....ما که بهتر از خودشون نمی دونیم تو کدوم پست تموم توانشون رو به کار بردن....

در آخر فقط چون مشخص می شه هر نوشته مربوط به کی هست..یک جایزه جداگانه گذاشتیم...که اونم ممکن هست با نظرات دوستانم که در نطر سنجی مشخص می شه یکی باشه..اینجور خوشا به حال نفر اول....350 امتیاز(150 امتیاز نظر سنجی + 200 امتیاز جایزه ی ویژه ی مدیر تالار + مدال) رو یک جا به خودش اختصاص می ده...

در غیر این صورت شاهد این خواهیم بود که نوشته ی دیگری جایزه ی ویژه رو می گیره....

باید منتظر بود و دید...:icon_redface:

البته نیت جمع شدن نوشته های خوب دوستان است....تا یک گلچین خوب داشته باشم....:icon_redface:

• Like 7
لینک به دیدگاه

با عرض شرمندگی من نمیتونم مسابقه رو پیگیری کنم

دوستانی که پستاشون رو برام فرستادن من برای مدیر تالار (سام عزیز) فرستادم...اوناییم که هنوز نفرستادن دیگه برای من نفرستن

لینکش رو برای سام عزیز مدیر تالار بفرستن

شرمنده همتون :icon_gol:

• Like 2
لینک به دیدگاه

دوستان عزیزم...آخرین مهلت تا فردا ساعت 7 غروب هست....از اون ساعت به بعد تاپیک نظر سنجی استارت می شه.ممنونم از دوستانی که تا حالا لینک نوشته هاشون رو فرستادن....و از اون دوستانی که قصد دارن شرکت کنن و تا فردا می فرستن کاراشون رو...:icon_redface::icon_gol:

• Like 5
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...