رفتن به مطلب

یافتن پرو.کسی های دانشگاهی رایگان برای دانلود مقاله

ارسال های توصیه شده

آخه دانشگاه های ایران مگه کلا چندتا مجموعه از این مجلات رو خریداری کردن؟

دانشگاه ما که مثلا ادعاش میشه،اکثر مجلات معروف رو نخریده، من خودم لنگ دوتا مقاله موندم. :hanghead:

میشه برای یک دانشگاه خارجی هم اینکارو کرد؟

لینک به دیدگاه
آخه دانشگاه های ایران مگه کلا چندتا مجموعه از این مجلات رو خریداری کردن؟

دانشگاه ما که مثلا ادعاش میشه،اکثر مجلات معروف رو نخریده، من خودم لنگ دوتا مقاله موندم. :hanghead:

میشه برای یک دانشگاه خارجی هم اینکارو کرد؟

دروود

شما مقالاتی که بهش دسترسی نداری رو در همین تالار مطرح کن تا دانلود بشه. تالار زدیم برای همین موضوع دیگه.

این روش برای همه ی دانشگاه های دنیا کاربرد داره. ابتدای مقاله هم نوشتم که این روش نیاز به صبر و شانس داره. بسیاری از ip و port های فروشی که در سایت های تبلیغی میبینین از همین روش ها بدست میان.

لینک به دیدگاه

درود

من نتونستم وارد

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
بشم،با خطای زیر مواجه میشم

Access denied. Sorry, your IP-Adress (ham ip iran va ham Deutschland) is listed on a public available open-proxy-blacklist. Either your Computer is infected with a trojan or the proxy you using is misconfigured (wich means, thats it a open proxy).

نه از آلمان و نه از ایران نتونستیم وارد بشیم

مشکل کجاست؟

ممنون

لینک به دیدگاه
درود

من نتونستم وارد

بشم،با خطای زیر مواجه میشم

نه از آلمان و نه از ایران نتونستیم وارد بشیم

مشکل کجاست؟

ممنون

دروود

از پروکسی سرور استفاده میکنی روی کامپیوترت؟ :ws38:

لینک به دیدگاه
سلام

خیر قربان.

راستش چیزی به ذهنم نمیرسه.

در اون سایت هم گشتم ، چیزی در مورد این خطا نوشته نشده بود.

شاید کامپیوترت ویرووسی چیزی داره که با ارسال حجم بالای ترافیک به اون سایت ، اون سایت رو مشکوک کرده.

یا اینکه آی پی ISP یا دانشگاهت ، مربوط به یه پروکسی سرور میشه. ینی به واسطه ی یه پروکسی به اینترنت وصل میشی.

مرورگرت برای استفاده از پروکسی تنظیم شده؟ اگه اینطوریه غیر فعالش کن ببین چی میشه. :ws38:

لینک به دیدگاه
راستش چیزی به ذهنم نمیرسه. در اون سایت هم گشتم ، چیزی در مورد این خطا نوشته نشده بود. شاید کامپیوترت ویرووسی چیزی داره که با ارسال حجم بالای ترافیک به اون سایت ، اون سایت رو مشکوک کرده. یا اینکه آی پی ISP یا دانشگاهت ، مربوط به یه پروکسی سرور میشه. ینی به واسطه ی یه پروکسی به اینترنت وصل میشی. مرورگرت برای استفاده از پروکسی تنظیم شده؟ اگه اینطوریه غیر فعالش کن ببین چی میشه. :ws38:
حتما ممنون ضمنا در بخش درخواست مقالات علمی،محدودیت زمانی ندارید که؟ منظورم اینه که به تمامی مقالات دسترسی دارید؟
لینک به دیدگاه
حتما ممنون ضمنا در بخش درخواست مقالات علمی،محدودیت زمانی ندارید که؟ منظورم اینه که به تمامی مقالات دسترسی دارید؟

دیتابیس هایی که بهشون دسترسی داریم زیادن اما باز هم به صورت قطعی نمیشه گفت به تمامی دیتابیس ها دسترسی داریم.

شما مقالاتتون رو بذارین ، در صورتی که دسترسی داشته باشیم سریعا بهتون تحویل میدیم.

لینک به دیدگاه
  • 4 هفته بعد...

سلام

مرسی واقعا به خاطر مطلب خوبتون

من بعضی از دانشگاه های ایرانو امتحان کردم

آی پی هایی هم که به دست آوردم رو امتحان کردم

تقریبا اکثر قریب به اتفاقشون نمی شدن. جز فکر کنم مثلا قم یا رشت:ws3:

تهران، بهشتی، مدرس، علم و صنعت، شیراز، اصفهان، فردوسی، تبریز، همدان، زنجان، قزوین، ازاد تهران جنوب و مرکز و شرق و علوم تحقیقات

:4564:

حالا یه سوال

مشکل از سرچ من هست یا چیز دیگه ای؟؟

اگه بخواید آیپی هایی که سرچ کردم رو هم قرار میدم تا امتحان بکنید:w58:

لینک به دیدگاه
سلام

مرسی واقعا به خاطر مطلب خوبتون

من بعضی از دانشگاه های ایرانو امتحان کردم

آی پی هایی هم که به دست آوردم رو امتحان کردم

تقریبا اکثر قریب به اتفاقشون نمی شدن. جز فکر کنم مثلا قم یا رشت:ws3:

تهران، بهشتی، مدرس، علم و صنعت، شیراز، اصفهان، فردوسی، تبریز، همدان، زنجان، قزوین، ازاد تهران جنوب و مرکز و شرق و علوم تحقیقات

:4564:

حالا یه سوال

مشکل از سرچ من هست یا چیز دیگه ای؟؟

اگه بخواید آیپی هایی که سرچ کردم رو هم قرار میدم تا امتحان بکنید:w58:

دروود

هر چیزی امکان داره باشه.

ممکنه خیلی از دانشگاها ، روی پورت 8080 پروکسی نداشته باشن. رو پورت های دیگه ای مثلا داشته باشن.

ممکنه بعضی از دانشگاه ها پروکسی از نوع HTTPS داشته باشن و نه HTTP که در نوع خودش ، سرعت اسکن رو پایین تر میاره.

به عنوان مثال من برای بسیاری از دانشگاه های چین ، این جستجو رو روی پورت 8080 انجام دادم و کلی پروکسی پیدا کردم که بعضیاشون واقعا عالی بودن. یه بارم گذاشتم اینجا که بخاطر مسائل امنیتی و *****ینگ سایت ، مجبور به پاک کردنشون شدم.

ولی خب روی خیلی از دانشگاه های دیگه پورت 8080 شاید کار نکنه.

برای اینکه بهترین اسکن رو انجام بدی نیاز به یه پهنای باند فوق العاده و یه سرعت ثابت اینترنت داری تا بتونی پروکسی های Socks رو هم اسکن کنی.

چیزی که من اصلا امتحانش نکردم.

البته به زودی اگه خدا بخواد یه آموزش جامع برای پیدا کردن انواع Socks ها و پروکسی ها میذارم که همه استفاده کنن.

نوشتنش وقت گیره و نیاز به توضیحات زیاد داره.

لینک به دیدگاه

من سرچامو رو هرچهارتا پورتی که گفتی انجام دادم

8080 8808 9090 3128

همچنین HTTP , SOCKS , FTP رو هم سرچ کردم!:a030:

پورت 8808 که هیچی، 9090 هم تقریبا هیچی

خیلی کم 3128 بود، بیشتر از 95 درصد دیگه رو 8080 بود.

SOCKS هم خیلی خیلی کم بود و کار هم نمیکرد.:banel_smiley_4:

حالا دوتا سوال البته با اجازه:ws37:

یکی اینکه برای سیویلیکا از چه چیزی استفاده کنم؟ لااقل یه راهنمایی دور، مثلا کدوم دانشگاه و اینا:ws3:

هرچی زدم به در بسته خوردم:4564:

دوم

برای دانشگاه های خارج از کجا شروع کنم؟ چین؟ اسامی دانشگاه هاشونو از کجا پیدا کنم!؟:hanghead:

راستی برای سرچ خواستی منم وقت می ذارم یه قسمتاییشو به عهده میگیرم:5c6ipag2mnshmsf5ju3

لینک به دیدگاه
من سرچامو رو هرچهارتا پورتی که گفتی انجام دادم

8080 8808 9090 3128

همچنین HTTP , SOCKS , FTP رو هم سرچ کردم!:a030:

پورت 8808 که هیچی، 9090 هم تقریبا هیچی

خیلی کم 3128 بود، بیشتر از 95 درصد دیگه رو 8080 بود.

SOCKS هم خیلی خیلی کم بود و کار هم نمیکرد.:banel_smiley_4:

حالا دوتا سوال البته با اجازه:ws37:

یکی اینکه برای سیویلیکا از چه چیزی استفاده کنم؟ لااقل یه راهنمایی دور، مثلا کدوم دانشگاه و اینا:ws3:

هرچی زدم به در بسته خوردم:4564:

دوم

برای دانشگاه های خارج از کجا شروع کنم؟ چین؟ اسامی دانشگاه هاشونو از کجا پیدا کنم!؟:hanghead:

راستی برای سرچ خواستی منم وقت می ذارم یه قسمتاییشو به عهده میگیرم:5c6ipag2mnshmsf5ju3

پروکسی های https تنها روی اون 4 پورتی که ذکر کردم نیست. پورت های مختلفی از جمله 80 ، 3127 ، 3126 ، 8000 و . . . میتونن در http proxy ها استفاده بشن.

پورت های socks زمین تا آسمون با پورت های http تفاوت داره. پورت های sock از پورت شماره یک میتونه باشه تا پورت 60000 ! طبیعیه که اسکن کردن اون رنج آی پی ، روی پورت های 1-60000 با اینترنت خونگی هفته ها زمان میبره! پس یا نیاز به یه پهنای باند وحشتناک برای اسکن داریم یا باید از پروکسی های آماده و یافت شده توسط خارجی ها استفاده کنیم.

Socks دو نوع وجوود داره . ورژن 4 و ورژن 5 .زمان اسکن هر دو گزینه رو اسکن میکنه و زمان اسکن رو بالاتر میبره. و بد تر از همه اینکه ساکس ها زیاد دووم نمیارن.

برای سیویلیکا از سایت خودش استفاده کن!! پول واریز کن و دسترسی بخر! شما که نمیخوای پای بنده به زندان و دادگستری باز شه؟ :ws37:

برای دانشگاه های خارج و چین هم میتونی از تکنیک های جستجو در گوگل استفاده کنی.

inurl:edu.cn

حتی میتونی از پروکسی های آماده ی یافت شده توسط خارجی ها استفاده کنی. افرادی هستن که کارشون پیدا کردن ساکس ها وپروکسی های دانشگاهی و اسکن کردن رنج های آی پی برای بدست اوردن پروکسی هست.

لینک به دیدگاه
  • 2 ماه بعد...
سلام و درود...آقا این پیراشکی هانترو نرم افزارشو نذاشتی که؟؟؟تو چی بزیم اینا رو پس!!!!:ws37:

لینکش رو گذاشتم منتها *****ه.

این آموزش رو صرفا برای یادگیری نکات پایه بخون.

از این استفاده کن. : http://www.noandishaan.com/forums/thread90332.html

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

سلام

مرسی از مطالب مفیدتون.

یه سوال:

من می خوام وقتی از سیستم دانشگاه خودم به یه پایگاه وصل میشم، بدونم ip و پورتش چنده تا بتونم بعداً از خونه هم به اون دیتابیس سر بزنم.

امکانش هست؟ اگه هست چه جوری؟

یا اگه حتما باید تو اون زمان یه نفر با اون ip و پورت وصل باشه، میشه یه نفر رو بزارم از دانشگاه بره تو دیتابیس مورد نظر، بعد ip و پورت رو به من بگه

منم کانکت شم؟

در واقع مشکل اینجاست که خساست دانشگاه، امکان وصل شدن از خونه رو به ما نمیده! :w74:

لینک به دیدگاه

با سلام و درود

من با بعضی از آی پی های چین میتونم دانلود کنم ولی خیلی سریع دوباره پولی میشن.باید دوباره یه آی پی جدید بزنم

چی کار کنم که بشه با یک آی پی کار کرد؟

خیلی ممنونم.

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...

سلام . یک زحمت به شدت اورژانسی دارم . تا آخر شهریور باید دفاع کنم و تو دو تا دانشگاه قابل دسترسی نیستن .یه کارش بکنید لطفا . باتشکر .

نام مقاله :

Fuzzy topology on fuzzy sets and tolerance topology

نام نویسنده :

M.K. Chakraborty , T.M.G. Ahsanullah

نام مجله :

Fuzzy Sets and Systems

سال / جلد / شماره / صفحه :

Volume 45, Issue 1, 10 January 1992, Pages 103–108

لینک :

نام مقاله :

Fuzzy differential equations

نام نویسنده :

Osmo Kaleva

نام مجله :

Fuzzy Sets and Systems

سال / جلد / شماره / صفحه :

Volume 24, Issue 3, December 1987, Pages 301–317

لینک :

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...