رفتن به مطلب

ساماندهی بخش بندی تالارهای مهندسی کامپیوتر و علوم کامپیوتر

ارسال های توصیه شده

با سپاس از دوستان عزیز وبا اجازه از اساتید کامپیوتری

چون این بحث مربوط به خواست من میشد ودوست داشتم نظر دوستان کامپیوتری رو دراین زمینه بدونم لذا اون چیزی که مدنظرم هست رو مطرح میکنم تا نظردوستان عزیز چی باشه

کامپیوتر

مهندسی کامپیوتر

• گفتگوهای عمومی ومسابقات

1. مسابقات کامپیوتری

• کتاب جزوه مقاله

1. کتاب های کامپیوتر

2. مقالات کامپیوتر

3. جزوات درسی

4. مولتی مدیای کامپیوتر

5. درخواست

• برنامه نویسی

1. C و ++C و #C

2. VB و VB.net

3. Java

4. #F

5. اسمبلی

6. Matlab

7. HTML , XHTML , CSS

8. برنامه نویسی با محصولات مایکروسافت

9. Pascal

10. Delphi

11. ASP و IIS

12.

• طراحی وتوسعه وب

1. HTML

2. PHP

3. CSS

4. asp , ASP.NET

5. JavaScript , VBScript

6. آشنایی با وب سرویس ها و ساختار هاستینگ

• پایگاه داده

1. SQL Server

2. My SQL

3. Oracle

4. MS Access

5. Foxpro

• سیستم های مدیریت محتوا

1. V Bulletin

2. قالب سایت و وبلاگ

• هوش مصنوعی

• طراحی وتحلیل الگوریتم ونرم افزار

• سخت افزار

1. مشاوره سخت افزار

2. درایور

3. مقالات سخت افزاری

• نرم افزار

1. دانلود نرم افزار

2. مقالات نرم افزاری

• کنکور وتحصیلات تکمیلی

1. گفتگوی کنکور

2. کنکورارشد

3. کنکوردکتری

• بازارچه

1. قیمت قطعات ومحصولات

• وب واینترنت

1. ترفندستان

2. اخبار اینترنت وتکنولوژی

• سیستم عامل

1. مایکروسافت

2. لینوکس

3. مکینتاش

4. اموزش

5. رفع اشکال وسوالات

• مدارک بین المللی

مهندسی فن اوری اطلاعات IT

• اخبار وتحولات IT

• زندگی الکترونیک

• کتابخانه IT

• شبکه

• دانشکده مجازی IT

• تحصیلات تکمیلی

• تجارت الکترونیک

• هک وامنیت شبکه

گرافیک ودیزاین

بخش بندی سایت دراین قسمت مناسب هست

به نظر من بهتره این سه تالار به صورت تجمیعی کارکنند وصدالبته با مدیریت های کاملا مجزا

به این ترتیب هم بروزرسانی تالار مداومت خوبی خواهد داشت وهم اینکه انگیزه ای برای رقابت بین سه زیرتالار به وجود خواهد امد وهم اینکه کارهای زیربنایی انجام شده وفقط کافیست دوستان کامپیوتری همتی بکنند

به هرحال اینم نظر من بود امیدوارم دوستان ایرادات کاررو گوشزد کنند

خدا خیرت بده

پس شد ادغام مهندسی و علوم ؟

بعد گرافیک و ای تی هر کدوم یه زیر مجموعه شد ؟

به نظر من ای تی و گرافیک میتونه جدا باشه ولی فعلا با این سطح از فعالیت فکر نمیکنم پتانسیل یه بخش جدا رو داشته باشه

حالا باز گرافیک یه کم متفاوته قضیش مربوط منم نمیشه

ولی ادعغام علوم و مهندسی با این نوع بخش بندی رو من کاملا میپسندم

مرسی سجاد جان:icon_gol:

• Like 5
لینک به دیدگاه

اره دیگه کلیه مباحث کامپیوتر یه بخش والبته مباحث مرتبط با ای تی ازش جدا میشه وای تی وگرافیک هم یه بخش

یعمی یه تالار با سه تا زیرتالار که هرزیرتالاری بخش بندی ومدیریت کاملا مجزای خودشو داره

بعدا میشه درمورد ناظر ارشدش هم به یه تصمیم واحدی رسید

• Like 4
لینک به دیدگاه

سلام

مرتب کردن بخش بندی ها حتما باعث می شه که دسترسی کاربرا راحت بشه و موضوع درخواستی رو سریع تر پیدا کنن

اما مهمتر از اون موضوع حضور کاربرای علاقه مند هست

دوستی که گفتن برنامه نویسی اسمبل رو اینجا شروع می کنن، شاید بهتر باشه قبلش دو سه کاربر علاقه مند هم برای این کار پیدا کنند یا به انجمن بیارن یا با یه نظر سنجی یه آمار از کاربرای فعلی بگیرن و بعد استارت بزنن

یا مطلبی که سارا خانوم گفت در مورد جاوا، واقعا عالیه ولی شرطش وجود دو سه نفر علاقه مند به جاوا هست که بیان و پیگیری کنن

این رو با یه کار تبلیغاتی می شه پی گرفت، همینجا تو انجمن از سطح کاربرا و دعوت از کاربرا خارج از انجمن، چه تو اینترنت و چه تو دانشگاه

دوستانی هم که اعلام آمادگی می کنند، شاید بهترش این باشه که بگن تو چه زمینه ای و برنامه اشون چیه، خصوصا برای دعوت از کاربرا تو زمینه ای که قصد فعالیت دارن

کسی اگر اینجا تخصصی در زمینه شبکه های عصبی و تلفیقش با منطق فازی داره و مایل آموزش بده، رو من به عنوان یه شاگرد پیگیر کار می تونه حساب کنه

تو بخش ترجمه اخبار فناوری هم همینطور

موفق باشید

• Like 6
لینک به دیدگاه
اره دیگه کلیه مباحث کامپیوتر یه بخش والبته مباحث مرتبط با ای تی ازش جدا میشه وای تی وگرافیک هم یه بخش

یعمی یه تالار با سه تا زیرتالار که هرزیرتالاری بخش بندی ومدیریت کاملا مجزای خودشو داره

سلام

مرتب کردن بخش بندی ها حتما باعث می شه که دسترسی کاربرا راحت بشه و موضوع درخواستی رو سریع تر پیدا کنن

دوستی که گفتن برنامه نویسی اسمبل رو اینجا شروع می کنن، شاید بهتر باشه قبلش دو سه کاربر علاقه مند هم برای این کار پیدا کنند یا به انجمن بیارن یا با یه نظر سنجی یه آمار از کاربرای فعلی بگیرن و بعد استارت بزنن

یا مطلبی که سارا خانوم گفت در مورد جاوا، واقعا عالیه ولی شرطش وجود دو سه نفر علاقه مند به جاوا هست که بیان و پیگیری کنن

این رو با یه کار تبلیغاتی می شه پی گرفت، همینجا تو انجمن از سطح کاربرا و دعوت از کاربرا خارج از انجمن، چه تو اینترنت و چه تو دانشگاه

دوستانی هم که اعلام آمادگی می کنند، شاید بهترش این باشه که بگن تو چه زمینه ای و برنامه اشون چیه، خصوصا برای دعوت از کاربرا تو زمینه ای که قصد فعالیت دارن

کسی اگر اینجا تخصصی در زمینه شبکه های عصبی و تلفیقش با منطق فازی داره و مایل آموزش بده، رو من به عنوان یه شاگرد پیگیر کار می تونه حساب کنه

موفق باشید

اره من با این قضیه خیلی موافقم

فقط اینکه

همون جور که تو مهندسی قراره یه بخش کتاب و جزوه و ترجمه و غیره باشه

تو ای تی هم باشه

من خودم مشکلم اینه :

تو بخش تکنولوژی یه قطعه سخت افزار داریم یا مثلا یه مبایل

این باید بیاد تو بخش تکنولوژی ای تی

بره تو مبایل

یا سخت افزار کام

؟

از این جور چیزا خیلی پیش میاد

الان مبایل یه تالار جداس ؟ نمیتونه بیاد تو تکنولوژی ؟

• Like 5
لینک به دیدگاه
اره من با این قضیه خیلی موافقم

فقط اینکه

همون جور که تو مهندسی قراره یه بخش کتاب و جزوه و ترجمه و غیره باشه

تو ای تی هم باشه

من خودم مشکلم اینه :

تو بخش تکنولوژی یه قطعه سخت افزار داریم یا مثلا یه مبایل

این باید بیاد تو بخش تکنولوژی ای تی

بره تو مبایل

یا سخت افزار کام

؟

از این جور چیزا خیلی پیش میاد

الان مبایل یه تالار جداس ؟ نمیتونه بیاد تو تکنولوژی ؟

برا ای تی کتابخونه رو نوشتم که!

درمورد مباحث مشترک به نظرم هرکدوم با توجه به نگرش خودشون کارخودشونو بکنن ووجود مباحث به ظاهر تکراری نمیتونه مشکل عمده ای به حساب بیاد وقتی اصلا مطلبی وجود نداره یا کسی پیگیر بروزرسانی ورفع ورجوع مشکلات نیست

• Like 4
لینک به دیدگاه

سلام

موفق باشید

برا ای تی کتابخونه رو نوشتم که!

درمورد مباحث مشترک به نظرم هرکدوم با توجه به نگرش خودشون کارخودشونو بکنن ووجود مباحث به ظاهر تکراری نمیتونه مشکل عمده ای به حساب بیاد وقتی اصلا مطلبی وجود نداره یا کسی پیگیر بروزرسانی ورفع ورجوع مشکلات نیست

اره الان کتابخونه رو دیدم

بعد اینکه بخش ترجمه هم واسه هر بخشی جداست یا تو همون کتابخونه و مقالات میره ؟

ببخشید من سوال هی پیش میاد :ws3:

دیگه من حل شد مشکلم اینجوری

بقیه اگه نظری ندارن

همین کار بشه دیگه

یا نظر سنجی بذاریم

نمیدونم

• Like 5
لینک به دیدگاه

هر بخشی میتونه قسمت ترجمه مقالات واخباررو بسته به نظر مدیریتش داشته باشه

به نظرم به دوستان فعال درتالار خبر بدین بیان نظراتشونو بگن بعد هرکاری دوست داشتین وروش توافق شد انجام بگیره

• Like 4
لینک به دیدگاه
هر بخشی میتونه قسمت ترجمه مقالات واخباررو بسته به نظر مدیریتش داشته باشه

به نظرم به دوستان فعال درتالار خبر بدین بیان نظراتشونو بگن بعد هرکاری دوست داشتین وروش توافق شد انجام بگیره

خب بچه ها همین جا اکثرا نظرشونو گفتن

همه بودن جز سپید فکر کنم

یه نظر سنجی بشه فکر کنم دیگه مشخص میشه

• Like 5
لینک به دیدگاه
دکتر پایان نامتو انداختن تو برکه اعصاب ومنطق فازی؟:ws3: این برادران هیتلررو دور بزن موضوع وحشتناکی رو داری برمیداری:banel_smiley_4:

سجاد من واسه پایان نامه فوق موضوع رو پیوند زده بودم با منطق فازی

یه سری معادلات و نمودارهایی رسم کردم که کلا پرفسور لطفی و منطق فازی و استاد ممتحن و اینا یه همچین چیزی نتونن ارایه بدن

الان که بهش فک میکنم واقعا احساس شرمندگی میکنم

گذشته از این میخوام تعداد آزمایشا رو کم کنم

الان روش Response Surface Methodology رو دارم امتحان میکنم

میخواستم با شبکه های عصبی هم یه تستی بکنم

• Like 4
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...