رفتن به مطلب

در زمینه اتوکد کمک میخواستم

ارسال های توصیه شده

از شما مهندسین عزیز که اتوکد تاسیسات رو بلد هستین و تبحر دارین کمک میخواستم.الان من مقدمات اتوکد که دستورات ویرایشی .لایه ها اندازه گذاری و بعضی از فرمان هارو بلدم .قبول دارم اینا مقدمات اتوکد تاسیسات .تو سایتا گشتم چیزی خوبی برا یادگیری اتوکد تاسیسات پیدا نکردم .با شماتیکا اشنا نیستم نمیدونم چه جوری و از کجا باید شروع کنم و هیچ جزوه ای در این مورد ندارم از شما عزیزانی که تو این زمینه تبحر دارین کمک کنید یا اگه مطلبی دارین کمک کنین .باتشکر

• Like 5
لینک به دیدگاه

از شما مهندسین عزیز که اتوکد تاسیسات رو بلد هستین و تبحر دارین کمک میخواستم.الان من مقدمات اتوکد که دستورات ویرایشی .لایه ها اندازه گذاری و بعضی از فرمان هارو بلدم .قبول دارم اینا مقدمات اتوکد تاسیسات .تو سایتا گشتم چیزی خوبی برا یادگیری اتوکد تاسیسات پیدا نکردم .با شماتیکا اشنا نیستم نمیدونم چه جوری و از کجا باید شروع کنم و هیچ جزوه ای در این مورد ندارم از شما عزیزانی که تو این زمینه تبحر دارین کمک کنید یا اگه مطلبی دارین کمک کنین .باتشکر

ببخششید منم متوجه سوالتون نشدم.........:icon_redface:

میشه بیشتر توضیح بدید............:5c6ipag2mnshmsf5ju3:whistle:

• Like 2
لینک به دیدگاه
ببخششید منم متوجه سوالتون نشدم.........:icon_redface:

میشه بیشتر توضیح بدید............:5c6ipag2mnshmsf5ju3:whistle:

پ.ن.من از دوستم که هم رشته ایه شماست پرسیدم..........اون گفت متوجه نشد.......وتوضیح خواست.........:ws3:

• Like 2
لینک به دیدگاه

میخوام بدونم برا یادگیری اتوکد تاسیسات باید چیکار کنم چه جوری باید یاد بگیرم .منظورم از شماتیک شماتیکای هر رشته تو زمینه تاسیسات مثلا شیرها.خطوط لوله ها یا ....امیدوارم واضح گفته باشم اگه نامفهمومه بگین توضیح میدم ممنون ج بدین و راهنمایی کنید

• Like 3
لینک به دیدگاه

دقیقا منظورم همینه ممنون :w16:.ا:hapydancsmil:ز کجا باید بیارم این اشکالو اتوکد نداره .یا من نددم ممنون میشم راهنمایی کنید :icon_gol:

• Like 3
لینک به دیدگاه
دقیقا منظورم همینه ممنون :w16:.ا:hapydancsmil:ز کجا باید بیارم این اشکالو اتوکد نداره .یا من نددم ممنون میشم راهنمایی کنید :icon_gol:

پست 9 http://www.noandishaan.com/forums/thread37043.html رو ببین

فکر میکنم کمکت کنه

• Like 1
لینک به دیدگاه

با تشکر از خانم مهندس که پاسخهاشون همیشه راهگشا هست .

فقط یه موضوع

به نظر من علائم در هر پروژه برای همون پروژه تعریف میشه

یعنی چی ؟

مثلا علائمی که خانم مهندس در پست 9 ارائه کرئن مخصوص یه پروژه هست

ولی در پروژه ای که من کار میکردم طراح legend رو بصورت دیگه ای تعریف کرده بود و در مدارم ایزومتریک از اونا استفاده کرده بود .

ملاحظه فرمایید :

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

• Like 1
لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
  • اضافه کردن...