رفتن به مطلب

پانوراما از کرج

ارسال های توصیه شده

عکسهای خیلی خوبیه ولی پاناروما نیست. به این عکسها، Wide Angle میگن.

آخه کی دیگه حوصله داره بره دونه دونه عکس بگیره...
چون با لنز واید گرفته شدن پاناروما نیست؟:ws52:

لینک به دیدگاه

آخه کی دیگه حوصله داره بره دونه دونه عکس بگیره... چون با لنز واید گرفته شدن پاناروما نیست؟:ws52:

پاناروما باید بیشتر از سه تصویر در کنار هم باشه و یه حداقل زاویه هم باید داشته باشه. ولی یادم نیست زاویه اش چقدر باید باشه. با لنز واید هم میشه پاناروما گرفت. خیلی هم راحت تره.

لینک به دیدگاه

پاناروما باید بیشتر از سه تصویر در کنار هم باشه و یه حداقل زاویه هم باید داشته باشه. ولی یادم نیست زاویه اش چقدر باید باشه. با لنز واید هم میشه پاناروما گرفت. خیلی هم راحت تره.

پس این عکسها هم پاناروما بود دیگه...شاید عکسهارو کنار هم گذاشته...ولی حرفه ایی عمل کرده...

لینک به دیدگاه

این عکس ها توسط من گرفته شده.

زمستان 1389

برای درس زیبایی شناسی شهری

من این عکس ها رو توی دو تا از سایت ها آپلود کردم. نمی دونم دوستمون از کجا، اینجا آورده؟!!؟؟؟!؟!؟

لینک به دیدگاه

زمستان 1389
من این عکس ها رو توی دو تا از سایت ها آپلود کردم. نمی دونم دوستمون از کجا، اینجا آورده؟!!؟؟؟!؟!؟

با چه دوربینی گرفتید؟
لینک به دیدگاه

زمستان 1389

آره عزیرم . منم اینجا نوشتم که عکسا مال من نیست. من همینطوری داشتم سرچ می کردم. یه لینک به عنوان منبع ذکر کرده بودن که من توش نرفتم . شرمنده ! اسم عکاس نیومده بود. ولی عکسات خیلی خوب بود . واقعا لذت بردم. چه جوری پانوراماهات اینقدر تمیز درآوردی؟ از چه نرم افزاری استفاده کردی؟

:ws37: من معذرت می خوام که عکساتون رو اینجا گذاشتم. من این موضوع رو پاک می کنم شما دوباره بگذارید اگه دوست داشتید. باز هم ببخشید :icon_redface:
لینک به دیدگاه

آره عزیرم . منم اینجا نوشتم که عکسا مال من نیست. من همینطوری داشتم سرچ می کردم. یه لینک به عنوان منبع ذکر کرده بودن که من توش نرفتم . شرمنده ! اسم عکاس نیومده بود. ولی عکسات خیلی خوب بود . واقعا لذت بردم. چه جوری پانوراماهات اینقدر تمیز درآوردی؟ از چه نرم افزاری استفاده کردی؟

:ws37: من معذرت می خوام که عکساتون رو اینجا گذاشتم. من این موضوع رو پاک می کنم شما دوباره بگذارید اگه دوست داشتید. باز هم ببخشید :icon_redface:

من پیدا نمی کنم از کجا می شه موضوع رو پاک کرد....مدیر انجمن این کارو می کنه؟؟؟ :ws52:
لینک به دیدگاه

ناراحت نباش دوستم ...
عیب نداره ...
شده دیگه
لازم نیست پاکشون کنی ...
من این عکسا رو دونه دونه گرفتم بعد با فوتوشاپ به هم وصلشون کردم ...
ما برای وصل کردن آمدیم :w16:
لینک به دیدگاه

با چه دوربینی گرفتید؟

با دوربین سونی. البته این یک دوربین معمولیه و لنزش واید نیست.
عکس ها باید از نقطه ی ثابتی گرفته بشن. بعد می شه اون ها رو توی فوتوشاپ به هم وصل کرد.

لینک به دیدگاه

ناراحت نباش دوستم ...

عیب نداره ...
شده دیگه
لازم نیست پاکشون کنی ...
من این عکسا رو دونه دونه گرفتم بعد با فوتوشاپ به هم وصلشون کردم ...
ما برای وصل کردن آمدیم :w16:

می شه راجع به وصل کردنش یه کم توضیح بدی؟ آخه من همیشه با نرم افزار طدم خودش وصل کنه :whistle: با فوتوشاپ وقت گیره؟؟؟ ولی خیلی تمیز درومده!:w16:
لینک به دیدگاه

می شه راجع به وصل کردنش یه کم توضیح بدی؟ آخه من همیشه با نرم افزار طدم خودش وصل کنه

:whistle: با فوتوشاپ وقت گیره؟؟؟ ولی خیلی تمیز درومده!:w16:

خب البته خیلی هم وقت گیر نیست.
این کار در ابتدا یک شرایطی داره...
اول اینکه عکس ها باید از یک نقطه گرفته شه. منظورم اینه که محل دوربین و ارتفاعش باید ثابت باشه و تنها در جهت ویوی درخواستی مون بچرخه.
دوم اینکه تعداد عکس ها خیلی زیاد نباشه چون برنامه نمی کشه.
سوم هم اینکه جمع ویوها از 180 درجه کمتر باشند.

با این شرایط می شه عکس ها رو به هم الصاق کرد. به این ترتیب:
1. برنامه ی فتوشاپ رو باز می کنید!:banel_smiley_4:
2. به منوی فایل می رید. :ws38:
3. گزینه Auto Mate رو انتخاب می کنید ... :ws52:
4. بعد از اون گزینه ی فتو مرج. :banel_smiley_4:

5. در این مرحله یک پنجره باز می شه. :hanghead:
6. گزینه های مختلفی توی این پنجره وجود داره ولی بهتره گزینه ی پرسپکتیو رو انتخاب کنید. :whistle:
7. عکس های مورد نظر و انتخاب می کنید.
8. ok می کنید. :ws52:
9. منتظر می مونید تا کامپیوتر کار خودش رو بکنه ... :banel_smiley_4:
10. حالا شما یک پانورامای بی نقص دارید. :ws3:
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...