رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

خوب موضوع زیاد میشه انتخاب کرد بستگی داره تو چه زمینه ای بخوای کار کنی.

مثلا روی طراحی انتن کار کنی یا روی طراحی فیلــــــتر

یا روی سوییچینگ یا مخابرات ماهواره ای یا مخابرات سیار یا....

بحث های مخابراتی خیلی وسیعه حالا خودت به کدوم مباحث بیشتر علاقه داری؟مباحث میدان یا سیستم؟

لینک به دیدگاه

خوب میتونی روی طراحی و شبیه سازی تقویت کننده های مایکرویو یا طراحی و شبیه سازی آنتن و یا فیلتــــــر کار کنی.

یا شبیه سازی با یکی از این نرم افزارها ADS، HFSS و Microwave Office

و اگر هم سیستمی میخوای میتونی تو زمینه پردازش تصویر و بینایی ماشین کار کنی چون جای کار زیاد داره.

لینک به دیدگاه
  • 2 سال بعد...

سلام

خسته نباشید

منم می خواستم در مورد پایان نامه کارشناسی مشاوره بگیرم . خودم به مباحث سیستمی بیشتر علاقه دارم به ویژه نسل های شبکه های موبایل (3g-4g ...) ، وایمکس ، BTS

با استادمون صحبت کردم گفت این مباحث کلیه . یه عنوان جزیی تر انتخاب کن حالا من موندم واقعا چی انتخاب کنم. میشه راهنمایی کنین ؟

سوال بعدی اینکه اگه مخابرات میدان کار کنیم مثلا ادوات مایکرووی و آنتن . این موضوع اصلا درباره چی هست ؟ کسی اطلاعی داره ؟

کوپلرها ، مقسم های توان و ادوات غیرفعال و فیلتر - اینا چی ؟

اگه اطلاعات دارین لطفا راهنمایی کنین

لینک به دیدگاه

سلام.یکی از مباحثی که در سیستم بررسی میشه،پردازش هست.پردازش گفتار،تصویر

دراین مواردی که گفی طلاعی ندارم،ولی اگر موضوع کی رو سرچ کی و از خوندن چند مقاله شروعکنی،جهت گیری مشخص میشه به مرور

لینک به دیدگاه
  • 4 ماه بعد...

یه کوپلر پهن باند استریپ لاینی.

کدش رو با متلب نوشتم و توی cst و hfss شبیه سازی کردم.باندهای 2 تا 6 و 2 تا 12 و 2 تا 18 رو با ضریب کوپلینگهای 20 و 3 دسی بل.

اختلاف فاز پورتهای خروجی هم 90 درجه بود(هایبرید).

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...