رفتن به مطلب

گفتگوی صمیمانه بر و بچه های مهندسی مواد

ارسال های توصیه شده

وای بابایی تویی چنا زودتر خودتو معرفی نکردی :ws3: میگفتی که من بی ادبی نمیکردم :ws3:

به هرحال احترام والدین از واجباته:ws3:

پایه کل کل کردنتم :shad: :shad: :shad: :shad: :shad:

میخواستم ببینم اخلاق و رفتار دخترم چجوریاس!! با بزرگترش چجوری صحبت میکنه!! دیدم که نه!! هنوز بزرگ نشده!! باید تو خونه بمونه جارو برقی بکشه!!

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 979
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

میخواستم ببینم اخلاق و رفتار دخترم چجوریاس!! با بزرگترش چجوری صحبت میکنه!! دیدم که نه!! هنوز بزرگ نشده!! باید تو خونه بمونه جارو برقی بکشه!!

بابایی خیلی بیتربیتی :ws44: :ws44: :ws44: :ws44: :ws44: :ws44: :ws44:

باجه من جارو برخی میکشم اما تو هم باید از دانشگاه اخراجت کنن چون تنبلی درس نمیخونی و به این بهونه کلاس میپیچونی :banel_smiley_4: :banel_smiley_4: :banel_smiley_4: :banel_smiley_4: :banel_smiley_4: :banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
بابایی خیلی بیتربیتی :ws44: :ws44: :ws44: :ws44: :ws44: :ws44: :ws44:

باجه من جارو برخی میکشم اما تو هم باید از دانشگاه اخراجت کنن چون تنبلی درس نمیخونی و به این بهونه کلاس میپیچونی :banel_smiley_4: :banel_smiley_4: :banel_smiley_4: :banel_smiley_4: :banel_smiley_4: :banel_smiley_4:

منو از دانشگاه اخراج کنن!:ws28: علی زنگ زد گفت امروز نیومدی اشرفی کلی سراغتو گرفت و گفت آقای فلانی اگه نباشه سطح علمی کلاس میاد پایین!! :w16:

آره دخترم!! نبین اینجا میام وختمو با کل کل کردن با تو تلف میکنم!! برای تنوع خوبه!!

لینک به دیدگاه
منو از دانشگاه اخراج کنن!:ws28: علی زنگ زد گفت امروز نیومدی اشرفی کلی سراغتو گرفت و گفت آقای فلانی اگه نباشه سطح علمی کلاس میاد پایین!! :w16:

آره دخترم!! نبین اینجا میام وختمو با کل کل کردن با تو تلف میکنم!! برای تنوع خوبه!!

نوشابه چند میخری؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :banel_smiley_4: :banel_smiley_4: :banel_smiley_4: :banel_smiley_4: :banel_smiley_4:

خیلی راحت هوار تا هوار تا باز میکنی واسه خودت :banel_smiley_4: :banel_smiley_4: :banel_smiley_4: :banel_smiley_4: :banel_smiley_4: :banel_smiley_4:

من اتفاقا وختی با تو کل کل میکنم سطح علمی روانشناسیم بالا میره چون با انواع اسکیزوفرنی اشنا میشم :ws3: :ws3: :ws3: :ws3: :shad:

لینک به دیدگاه
اما بچه ها جدی من ریاضی 2 توماس بخونم بالای 17 میشم؟ خودشو بخونم حل مسایلشو دوست ندارم:ws3:

من ریاضی 2 رو فقز جزوه خوندم 17.5 شدم من کلا از کتاب خوشم نمیاد :whistle:

لینک به دیدگاه
اما بچه ها جدی من ریاضی 2 توماس بخونم بالای 17 میشم؟ خودشو بخونم حل مسایلشو دوست ندارم:ws3:

اگه کامل بخونی آره!! به پاورقی ها خیلی دقت کن!! :ws3:

نوشابه چند میخری؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :banel_smiley_4: :banel_smiley_4: :banel_smiley_4: :banel_smiley_4: :banel_smiley_4:

خیلی راحت هوار تا هوار تا باز میکنی واسه خودت :banel_smiley_4: :banel_smiley_4: :banel_smiley_4: :banel_smiley_4: :banel_smiley_4: :banel_smiley_4:

من اتفاقا وختی با تو کل کل میکنم سطح علمی روانشناسیم بالا میره چون با انواع اسکیزوفرنی اشنا میشم :ws3: :ws3: :ws3: :ws3: :shad:

تو این چند دقیقه که نبودی، رفته بودی این لغته رو تلفظ درستشو پیدا کنی؟!! :ws28:

من ریاضی 2 رو فقز جزوه خوندم 17.5 شدم من کلا از کتاب خوشم نمیاد :whistle:

اونم سر چلسه خوندی! چون تو کلا خوندن و نخوندنت فرقی نداره!!:ws28:

لینک به دیدگاه

تو این چند دقیقه که نبودی، رفته بودی این لغته رو تلفظ درستشو پیدا کنی؟!! :ws28:

اونم سر چلسه خوندی! چون تو کلا خوندن و نخوندنت فرقی نداره!!:ws28:

نخیرم رفتم نهار درست کنم:w00: مثل تو که بیکار و الاف نیستم :ws37:

اره خوب هرچی باشه به پای توئه نابغه نمیرسم کلاس بپیچونم مثه یه مرد میرم سر همه سکشنا حضوری مستمر و مداوم دارم:banel_smiley_4: :banel_smiley_4: :banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
لبه پنجرس میخواد خودشو از دست تیکه های بی مزه داحله پرت کنه پایین!!:icon_pf (34):

خدایا شکر این بیسواتو از ما دور کن امییییییییییین :flowerysmile:

لینک به دیدگاه

:ws47::ws47:خیلی باحالی راحله:ws47::ws47:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...