رفتن به مطلب

نکات کنکوری Sketchup برای مبتدی ها

ارسال های توصیه شده

درود

حدود 2-3 سال قبل که هنوز منبع فارسی مناسبی برای Sketchup نیومده بود، قصد داشتم کتاب "Google® SketchUp and SketchUp Pro 7 Bible" رو برای چاپ ترجمه کنم که متاسفانه گرفتاریهای کاری و درسی این اجازه رو بهم نداد. از اون کتاب یه سری نت برداشتم که در چند صفحه به صورت جمع و جور آماده کردم و حاوی نکاتی هستی که در یادگیری کلی نرم افزار یا ریزه کاری هایی که باعث افزایش مهارت و سرعت در کار با نرم افزار میشه کاربرد داره. البته من این نکات رو با توجه به دانسته های قبلی خودم یادداشت کردم و فقط مواردی رو نوشتم که خودم بلد نبودم یا نیاز داشتم بیشتر در موردش یاد بگیرم. سایر دوستان شاید از این چیزهایی که من نوشتم بیشتر یا کمتر بلد باشن. در هر صورت برای یه جزوه دم دستی خیلی بد نیست. امیدوارم بقیه هم بتونن استفاده کنن.

51Givkhh61L._BO2,204,203,200_PIsitb-sticker-arrow-click,TopRight,35,-76_AA300_SH20_OU01_.jpg

پ.ن 1: شماره های نوشته شده در پرانتز در انتهای هر نکته، شماره صفحه کتاب هست.

پ.ن 2: اگر کسی کتاب اصلیش رو هم خواست بگه تا براش آپلود کنم.

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه
  • 1 سال بعد...

نکته های خیلی خیلی خوبی رو نوشتی

با اینکه الان مدتیه دارم با اسکچاپ کار میکنم,

چندتا نکته خیلی خیلی خوب و عالی ای توش آورده بودی, که نمیدونستم, دستت درد نکنه

لینک به دیدگاه

اگه کتاب رو هم آپلود کنی ممنون میشم.

مطمئنم توش نکاتی هست که بهم کمک کنه.

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...